Kızım Melek oldu

başınız sağolsun rabbim oğluna uzun ömürler versin inşallah

yeni okudum..Allah sabır versin,beterini yaşatmasın...

Sağol Gülşah ben de senin başına gelenleri okudum ve çok üzüldüm.Çok zor bir dönem geçirmişsin sadece bebeğini kaybetmekle kalmamış insan denemeyecek bazı yaratıkların ruhsal saldırılarına maruz kalmışsın.Allah onları nasıl biliyorsa öyle yapsın.Yanlış hatırlamıyorsam otopsi raporu henüz çıkmamıştı bir gelişme varmı arkadaşım.Bize de doktorumuz ki kendisine doktor demek istemiyorum otopsi istiyormusunuz diye sorma soğukkanlılığı göstermişti.Biz de o anki acıyla istemediğimizi söyledik.Sanırım iyide yapmışız senin yazdıklarnı okudukça ne kadar çetrefilli bir süreç olduğunu bir kez daha gördüm.Seni çok iyi anlıyorum arkadaşım.Zaten bu acıyı yaşayan ancak anlar neler çektiğini.İnsanın ciğeri yanıyor.Allah hepimize kendi sabrından versin.

canım çok acı birşey yaşamışsın allah sabır versin, başınız sağolsun.teselli olmaz eminim ama aynı sebepten bebeği sakat kalan bir yakınım var. şimdi 2 yaşlarında falan oğlu. konuşamıyor, yürüyemiyor, başını bile tutamıyor. külçe gibi yığılıp gidiyor. o da doğumda dışkısını yutmuş enfeksiyon ciğerlerine, beynine ve beyinciğine etki etmiş. haline şükret allahtan sabır dile. ya senin bebeğinde sakat kalsaydı. ömür boyu sana muhtaç yaşasaydı. hadi sen yaşadığın sürece onu en iyi şekilde bakardın eminim. ama ya senden sonrası.... yaaaa... işte beterin beteri var rabbimizne verirse hayırlısını versin. acın çok büyük ama yaradan daha büyük sıkıntılardan esirgesin. emin ol hayırlısı böyledir. allah kızının mis kokusunu cennette koklamayı nasip edecek sana.bundan güzel teselli olur mu. toparlan arkadaşım allahtan gelene boynumuz kıldan ince.selam ile...

canım benim allah sana sabır versin tatlım.....
allahın takdiri deyip susmaktan sabır dilemekten başka ne yapabilirizki?
allah yardımcın olsun....

Zaten doktor demişti yaşasa bile en az iki sene sadece astım için hastaneye gidip gelirsiniz,diğer organlarına ne ölçüde hasar verir bunu bilemeyiz diye.Evet bu durumda bir çocuğa sağ iken bakmak ayrı bir üzüntü,bizden sonra ağabeyine emanet ediyor olmak ayrı bir üzüntü.Bu yüzden dediğin gibi belkide en hayırlısı böyle olması ama ana yüreği işte dayanmıyor.Son güne kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım,bebekle ilgili hiçbir sorun yoktu
herşe yolunda giderken böyle bir şeyi yaşamak çok büyük bir şok.İyi dileklerin ve verdiğin moral için teşekkür ederim arkadaşım.Ben bu acımı yaşarken şunu anladım.Bir söz vardır "Acılar paylaştıkça azalır,mutluluklar paylaştıkça çoğalır" bu okadar doğru bir söz ki
eşim dostum hiç bırakmadı beni ama bu sitede hiç tanımadığım insanlarla acımı paylaşmak ve o insanların verdiği destek de ayrıca moral oldu bana herkese çok teşekkür ederim.

melekcan,başın sağolsun arkadaşım..

aynı acıyı ben de yaşadım..anlatılmaz ki bu.. ben ilk evladımı oğlumu kaybettim..keşke hayatta bşir çocuğum olsaydı dediğim zamanlar oldu..o zaman acımı daha rahat cekerdim gibi gelirdi bana..

çok zor bi gebelik ve erken gelen bir doğum 5 gun yaşayan bir melek oğlum oldu benim de..bütün bunları şimdi ağlamadan yazabiliyorsam şimdi kızımın yanımda olmasındandır..Çok şükür rabbime..

Allahım bu acıyı kimseye yaşatmasın gerçekten dayanılmıyor buna

başın sağolsun seni en iyi ben anlıyorum 9 ay önce kızım oldu 3 gün yaşadı doyamadan koklayıp saramadan cennetine uçtu genetik hastalığım olduğu için problem oluşdu bakmaya doyamadım yavrum, allah evlat acısını yenide doğmuş olsa kimseye yasatmasın yazarken bile içim yanıyor

Rabbım sızlere omur versın arkadasım.Evlat acısının yerını hıcbırsey dolduramaz en buyuk ımtıhan,sabırla karsılayalım ınsallah kı bu ımtıhanı kazanalım..Cennette bır melegınız var sıze sefaatcı olacak ınsallah..Allah sabır versın umarım hayırlı vakıtte tekrar annelıgı tadarsın..
Benım kızım da dogmadan once mekonyumunu yutmus normal dogum yaptım cunku doktorlar anlamadı Askabattaydım,kızımı kucagıma alamadan hemen goturduler ve mıdesını yıkamıslar bundan da bır sure sonra haberım oldu uzulmeyeyım dıye soylememısler elhamdulıllah Rabbım bagısladı..
Ama ben de bır bebegımı kaybettım..Nasıl bır duygu oldugunu az cok bılıyorum anlayabılıyorum ınsan sadece fılmlerde dızılerde olur sanııyor ya da kendı basına gelmezmıs gıbı dusunuyor ama hersey BIZLER ıcın hersey..
Yeter kı sabredelım ısyan etmekten Allaha sıgınalım..
Sevgıler canım

benim de kızım melek oldu üzüntünü anlayabiliyorum ama eminim Allah bize başka melekler nasip edecek üzülme dua et ...

merhaba melekcan.ben aranıza yeni katıldım.yaşadığın acıyı çok iyi anlıyorum canım.aynı acıyı 11 ay önce ben de yaşadım.benim meleğim 10 aylıktı.aniden rahatsızlandı ve ertesi gün kaybettik.Rabbim hepimize sabır versin.acısı ilk günkü gibi hala içimde.Allah kimseye evlat acısı ile imtahan etmesin çok zor.bizim 3.bebeğimizdi.Rabbim inşallah hepimize tekrar hayırlı evlat nasip eder.sevgiler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…