Kızım Melek oldu

melekcan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2009
8
0
51
Merhabalar bende aranıza yeni katıldım.Yaşadığım acıyı tarif edemem.Kızımı doğurduktan iki gün sonra kaybettim.Doğum esnasında kakasını yuttuğu için yoğun bakıma aldılar yüzünü bile göremedim, emziremedim, koklayamadım.halbuki nasıl da merak ediyordum dokuz ay taşıdım ,beni hiç üzmedi hiçbir sıkıntı yaşatmadı bana.Herşey yolundaydı beş gün sonra sezeryan için doktorumuzla randevulaştık.Ama maalesef yılbaşı akşamı sancılandım.Hastaneye gittim ne kendi doktoruma ulaşabildim ne de başka doktor vardı
Herkes için yeni yılı kutlamak daha önemliymiş.aradan iki saat geçti beni ameliyata aldılar
ama benim aklıma hiç kötü birşey gelmedi.Sadece kızım annesini daha önce görmek istiyor diye düşündüm.Meğer benden habersiz neler oluyormuş.Çok üzgünüm.Bu nasıl bir illettir nasıl oluşuyor diye internette dolaşırken rastladım bu kulübe diğer arkadaşlarımın da benzer şeyler yaşadıklarını gördüm.Bende derdimi sizlerle paylaşmak istedim.Allah evlat acısı yaşatmasın hiçbirşeye benzemiyor ama beterinden de esirgesin Benim bir de yedi yaşında oğlum var ve iyi ki var onunla ilgilenince kafam dağılıyor ve bu süreci daha rahat atlatıyorum.

canım bu durumda ne söylenebilir bilemiyorum ama rabbim sabırların en büyüğünü versin size başınız sağolsun o artık cennette bir melek oldu.....

canım başın sağolsun..Allahım rahmet eylesin:Saruboceq:
çok zor bir durum ama ne kadar lanslısınki şefaatcin var seni bekleyen..
Allahım hepimize sağlıklı doğumlar nasip etsin inşallah:Saruboceq:

canım ne denirki böyle bi durumda
allah yardımcınız olsun
rabbim sabırların en büyüğünü versin
rabbim hiç kimseyi evlat acısı ile sınamasın :Saruboceq:

Başınız sağolsun, çokkkk acı...Allah bir daha yaşatmasın böyle acılar..
Allah kimseyi evlat acısı ile imtihan etmesin..Allah hepimizin evlatlarına hayırlı uzun ömür versin..

Başın sağ olsun canım, çok üzüldüm.
Allah diğer evladına ve sizlere uzun ömürler versin.

Başınsağolsun canım. Çok üzüldüm gerçekten. Allah sabır versin. Meleğin nur içinde yatsın canım.

acılarda ilk sırayı alan evlatmış tan 6 ay oldu oğlum gideli...çok üzücü,yıkıcı çok zor bi durum acını paylaşıyorum ve çok iyi anlıyorum...Allah sabır versin demekten başka bişi diyemem...

Başınız sağolsun :çok üzgünüm:çok üzüldüm Allah bir daha tekrarlatmasın işallah
dilerim tez zamanda yine evlat sahibi olursunuz

başın sağ olsun allah diğer evladına uzun ömür versin.herşey nasipden öte değilALLAH böyle istedi ve yanına aldı.tekrardan başın sağ olsun

canım allah sabır versin cok zor bir duygu benimde ilk bebeğim ölmüstü cok iyi biliyorum bu duyguyu ama malesef geri ağlamakla üzülmekle geri ğetiremeyiz onun icin artık kendini alıştırmaya calış ve bence piskolojik destek al en azından bu dönemi cok az hasarla atlatırsın ben almamıstım simdi o zamanlar kendimi ne kadar yıpratığım aklıma ğeliyor
ve allaha sükür bebeğin oluyor insallah yeniden anne olucaksın ve bu acı geceçek melegin ise sana sefatcı olup seni bekleyecek
o melekler annelerini almadan cennete girmezlermiş bana hep hocalarım öyle anlattı

ahh:çok üzgünüm: Allah sabırlar versin oğluna çok uzun ömürler versin :Saruboceq:

Çok üzüldüm, rabbim sabırlar versin, daha büyül acılar yaşıtmasın, bir oğlunun olması çok güzel, onunla ilgilenmek seni rahatlatır, geçmiş olsun canım, minik şefaatcin seni bekliyor olacak biliyorsun.

canım başın sagolsun Allah ogluna ömür versinsabırlar diliyorum...

canım başın sağolsun.allah sana sabırlar versin.allah oğluna sağlıklı uzun ömürler versin.

başınız saolsun :çok üzgünüm: Allah ım kimseyi evladıyla imtihan etmesin.. sana oğluna ve eşine uzun ömürler versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…