kızım mamayı bir türlü sevmedi

mervezeynepnur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2008
286
0
kızlar ben çalışmaya başladım, 15 gündür okula gidiyorum. kızımın ben okuldayken mama yemesi gerekiyor, ama annemler zorla veriyolar, yemiyor. sütüm yetmediği için önceden başladım alıştırmak için, bebelacı hiç sevmedi, milupayı da sevmedi. hero babyi de. şimdi aptamil veriyoruz; ama bi türlü severek yemiyor, biberonla hiç içmiyor, kaşıkla veriyoruz. içine cici bebe kırıyoruz, yoksa hiç yemiyor. artık alışması gerekiyor, beni de eskisi kadar emmiyor, günde en fazla 2 kez mama veriyoruz, daha fazlasını içmiyor. ben alışmasını istiyorum. sizce ne yapabilirim?

canım aynı sorun bizdede var.bende çalışmadan bir hafta önce başladım mamaya ama bizimkide sevmiyor bi türlü.denemediğim şey kalmadı nerdeyse.bi çözüm bulabilirsek bende çok sevineceğim.

cnm bende aptamil kullanıyorum Eylül'de severek içmiyor :1no2: ama dönencesini açıyorum dönencede bulunan ayıcıkalarıda sallıyorum bi nefeste içiyor. bide öyle dene istersen ben çözümü böyle buldum. ama biyere gittiğimde çok zorlanıyorum içmiyor ozaman illa dönencesi olacak kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…