Kizim icin dua istiyorum lutfen😭😭😭

Allah Şafi isminin hürmetine,en kısa zamanda acil şifalar verir inşallah bebeğinize.

Merhaba çok geçmiş olsun :dua: Benim bebeğim doğduğunda farkedilmeyen yenidoğan enfeksiyonu sonucu 3 günlükken yoğunbakıma kaldırıldı ve solunumu hiç yoktu entübe edildi 6.gün entübasyondan çıkarıldı ve kendi solunum yapmaya başladı.8.gün evimize geldi çok şükür. Bebekler çok güçlü oluyorlar lütfen korkmayın kendi solunum yapabiliyorsa yakında beslenmeye de başlar ve inşallah kucağınıza en kısa zamanda alırsınız. Şimdi bizimki 15 aylık bir canavar ev savaş alanı gibi :) İnşallah herşey düzelecek dualarım sizinle ve bebeğinizle :dua: :dua: :dua:
Maşallah bebeginize Allah'in izniyle bizde atlatiriz en kisa zamanda.
Tabii.
Biz ilk başta burun tıkanıklığı ile başladı. Çok kusuyordu o tıkanıklık yapıyordu onu bilince sürekli aspire ettik. Hava çok soğuk diye doktora götürmemiştik.
Ancak bir gün mecburen çıkarmıştık, soğuk aldı. Meğerse kusmuğu ciğerine kaçmış soğukla birleşince zatürre olmuş.
Benim kızım zaten prematüre doğmuştu. Ciğerleri oldukça zayıftı zaten. Bana ciğer geliştiriciyi gece yaptılar sabahın ilk ışıklarında da doğdu.
Doktora götürdük muhtemelen yatış olur dedi başka bir hastaneye sevketti.
Orada tablonun çok vahim olduğunu dire yoğun bakıma aldılar. Yoğun bakım da dereceli imiş. İlk gün damaryolu ile antibiyotik tedavisine başladılar ama tablo hala çok kötü idi.
Daha az kişinin olduğu yoğun bakıma aldılar. Nazal cbab ile oksijen verdiler. Eğer yetmezse entübe etmek zorunda kalırız dediler. O süreçte kortizon ve antibiyotik tedavisinin yaptılar. Ama baya ağır dozda verdiler ilaçları. Onun haricinde hava ile sürekli ilaç verdiler. Bazı durumlarda beslenmeyi kapattılar. Sebebi reflü imiş çünkü o ciğerine kaçmasının.
Sürekli olarak oksijen seviyesi, kalp atışı vs kontrol edildi. Aletlere bağlı idi. Aletlerden de yavaş yavaş ayırdılar. Oksijeni seviye seviye düşürdüler.
Doktorumuz daha hızlı iyileşme bekledi ama oksijen bir türlü yğkselmedi. 9.günün sabahı çıkardılar.
Eve de iki ilaç verdiler. Sürekli aspire ediyoruz burnunu. Dışarı çıkarmıyor, kimseyi almıyoruz. Çok şükür iyi şimdi, siz de en kısa zamanda yavrunuzu sağlıkla evinize getirirsiniz.
Ins bidaha boyle bisey yasamazsiniz kizinjzi saglikla buyutun darisi ins bizim basimiza tsk ederim.

Maşallah bebeginize Allah'in izniyle bizde atlatiriz en kisa zamanda.

Ins bidaha boyle bisey yasamazsiniz kizinjzi saglikla buyutun darisi ins bizim basimiza tsk ederim.
İnşallah :dua: :dua: :dua: çok zor biliyorum, yaşadıklarınızı anlıyorum bir de ben o süreci yalnız atlattım biliyormusunuz eşim covid di kardeşinin evinde karantinadaydı. Bende çok ağır enfeksiyon geçiriyordum zaten benden geçmiş çocuğa, hastaneye yatırılmaktan son anda kurtuldum. O halde yürüyemezken hastaneye gidip süt vs. bırakıyordum. Temaslı oldukları için ailemden çoğu kişi de yanımda olamamıştı,sadece teyzem vardı.Çok zor günler atlattık ama atlattık çok şükür.Elim kalbimde o hastaneden gelen telefonları açmakta zorlanırdım kötü bişey diyecekler diye. 6. gece 11 de çaldı telefonum öleceğimi sandım o an, ama iyi haberi aldım bebeğim kendi nefes alabiliyordu ve benden emmeyi çok sevdiğini emzik getirmemi istediklerini söylediler, dünyalar benim olmuştu. İnşallah herşey yoluna girecek lütfen güçlü olun :KK200: :KK200:

Canımm, kuzuna acil şifalar diliyorum. Çok çabuk toparlayıp evinde sizlerle olacak inşallah..

Allah’ım acil şifalar versin, güzel haberlerinizi bekliyoruz. Tüm şifa bekleyen bebeklerin yardımcısı olsun rabbim 🙏

Allahım hiçbir kulunu evladinin sağlığıyla imtihan etmesin. Çok zor. Benim de 40 gunlukken kizimi influenzadan yatırmışlardı. Beklemek çok zor. Ama kavuşmak çok güzel. Rabbim size de yasatsin bir an once sağlıkla
11 aylık kızım şuan influenza bin ciğerlere inmesinden dolayı hastanede 4 gündür oksijen desteğiyle duruyoruz. Oksijen değeri 80 e kadar düşüyor. Sizin bebeğinizde de bu durum olmusmuydu

11 aylık kızım şuan influenza bin ciğerlere inmesinden dolayı hastanede 4 gündür oksijen desteğiyle duruyoruz. Oksijen değeri 80 e kadar düşüyor. Sizin bebeğinizde de bu durum olmusmuydu
Çok geçmiş olsun. Cigerlere inmemişti. Antibiyotik tedavisi alıyordu. Kiziniz neredeyse 1 yasinda kolayca atlatır insallah. Benim kizim daha 40 günlüktü

İnşallah :dua: :dua: :dua: çok zor biliyorum, yaşadıklarınızı anlıyorum bir de ben o süreci yalnız atlattım biliyormusunuz eşim covid di kardeşinin evinde karantinadaydı. Bende çok ağır enfeksiyon geçiriyordum zaten benden geçmiş çocuğa, hastaneye yatırılmaktan son anda kurtuldum. O halde yürüyemezken hastaneye gidip süt vs. bırakıyordum. Temaslı oldukları için ailemden çoğu kişi de yanımda olamamıştı,sadece teyzem vardı.Çok zor günler atlattık ama atlattık çok şükür.Elim kalbimde o hastaneden gelen telefonları açmakta zorlanırdım kötü bişey diyecekler diye. 6. gece 11 de çaldı telefonum öleceğimi sandım o an, ama iyi haberi aldım bebeğim kendi nefes alabiliyordu ve benden emmeyi çok sevdiğini emzik getirmemi istediklerini söylediler, dünyalar benim olmuştu. İnşallah herşey yoluna girecek lütfen güçlü olun :KK200: :KK200:
Msjinizi yeni fark ettim kusura bkmayin lutfen. Elhamdülillah 16.gunde evimizdr olduk kizim baya agir atlatti cok cok zor bi surecti Allah hic bi anneye evladinin yoklugunu gostermesin benide hatir saysin insaAllah🤲 ilk gunler kizimin yokluguna bi nebze katlaniyordim ama gun gectikce iyilesmesi uzun surunce artik kalbim neredeyse vucudumdan cikacakti aklimi kaybetmenek icin Rabbim'den sabir diledim hep.
Arada hapsirmasi oluyor+ tek tük oksurukte oluyor ve asiri korkuyirum nerdeyse paranoyak oldum.Şu bi kac ayi atlatsak biraz daha rahatlicam ama sanki zmn durmus gibi.
Ayrica burada destek ve dualarini eksik etmeyen tum arkadaslardan Allah bin kere razi olsun. Inş hic birimiz birdahs bu surecleri yasamayiz Rabbim beterinden korusun🤲
Destegin icin cok tsk ederim🌺
Nickinden sanki seni tup b. Topiklerinde goruyordum.

Yer Gök dua ile şifa dua ile iyilesecektir sabırlı olun bol bol dua edelim

Bebegim 10gunlukken oglumdan grip kapti.
9gundur yogun bakimda akciger enfek. Geciriyor ilk 4grun entube oldu daha sonra burun nazalindan oksijen veriliyo suan beslenme yok balgami ve yesil kustugu icin.doktorla bugun gorustugumde kulturunde direnc varmis ve dunden beri antibiyotiği degistitilmis gunlerdir serumla besleniyor cok cok kotuyum nefes alamiyorum lutfen bu sureci gecirmis olanlardan bilgi rica ediyorum.ne olursunuz dua edin😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Allah'ım şifa versin size bağışlasın 🤲demeye geldim bı bilgim yok benim maalesef

X