Kızım Eylül'ün sağlığına kavuşması için Yasin topluyorum 🤲🏻

Canım çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum
Aklımdasın sürekli dua ediyorum.
Yasin için şu an uygun değilim....
Ne zamana kadar okuyorsunuz.
Allah razı olsun güzel yürekli ablam her seferinde desteğini eksik etmiyorsun. Kızım yine yoğun bakımda farklı bir rahatsızlığı çıktı süresi ve sınırlaması yok Abla

Oy küçük kuzu. Ben okuyamam maalesef mazur görün ama kızınız için bol bol dua edeceğim. İnşallah toparlayacak, koşup oynayacağı, hatta üniversiteden mezun olduğu günleri de göreceksiniz. Bunu kalbimden diliyorum. Size de bu süreçte güç diliyorum.

bildirimi gorunce yazmak istedim, elimden diger turlu bir sey gelmez ama butun iyi dileklerimi/enerjimi gonderiyorum kiziniza. umarim bir an once iyilesir.

Ben de malesef okuyamam sizin istediğiniz şekilde mazur görün, ancak kendimce bildiğim yollardan en güzel dualarımı ediyorum Eylül için çabucak toparlasın ve ailesiyle musmutlu sağlık dolu yaşları olsun . Şifa bekleyen tüm miniklerimizin sağlıklarına tez vakitte kavuşup ailelerinin yüzleri gülmesi dileğiyle...

Allah şifa versin kuzucuğa. İnşallah biran önce iyi olur, annesinin koynuna yapışıp kalacağı, birbirinizin kokusuna bol bol doyacağınız günler başlayıverir. Yasin okuyamam ama dualarım, kalbim sizinle.

1 tane okudum Allah kabul etsin.
Allah acil şifalar versin kızınıza. İlk fırsatta okuyacağım inşallah
Bir tane de ben okuyacagım inşallah
Rabbim tez zamanda acil şifalar versin inşallah
Canım 1 tane alayım ben. Cüzlerim var daha bitmeyen. Daha fazla alırım erken bitirirsem alırım. Geçmiş olsun canım benim
bildirimi gorunce yazmak istedim, elimden diger turlu bir sey gelmez ama butun iyi dileklerimi/enerjimi gonderiyorum kiziniza. umarim bir an once iyilesir.
Kucağına sağsalim, sapasağlıklı alırsın inşallah. Allah şifa versin yavruya.
1 tanede ben aldm. Rabbim acısını göstermesin inşallah çok geçmiş olsn
Yasin okuyamam ama dualarıma eklerim rabbim tez zamanda şifasını nasip etsin inşallah
Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağınıza almayı nasip etsin insallah. Bende 1 tane alıyorum.
Bende bir tane aldım Allahım tez vakitte şifa versin inşallah
Güzel gönülleriniz sağ olsun var olsun iyi ki varsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…