Kızım Eylül'ün sağlığına kavuşması için Yasin topluyorum 🤲🏻

10 kişi daha okudu bizim okuma yaptığımız grup var onlara anlattım durumu okundukça yazıyorlar bana bende size yazıyoruz okuyan oldukça yazarım inşallah şifa olur

Canım 3 yasin hediyem sana

Ah kuzum uzun süredir yoktum tekrar işe başladım pek vaktim olmuyor ama akşamları dua ederim inşallah sağlığına kavuşur minik

Canım sen yasin topluyorsun ama genelde hatalar için Hucurat topluyorlar etrafımda

3 tane okurum insAllah rabbim sifasini versin

Allah kabul etsin.
Rica etsem şifa duasını benim için yazabilirmisiniz. Teşekkür ederim.
Hazret-i Ayşe’den rivayete göre Nebiyy-i Ekrem kendilerine bir hasta getirildiğinde şöyle duâ ederlerdi; Sağlık ve Şifa Duası Okunuşu: Ezhibil-be’se rabben’nasi eşfi ve enteş’şafi la şifae illa şifauke şifaen la yugadiru sekame.

Anlamı: “Bu hastalığı gider ey insanların Rabbi! Şifâ ver, çünkü şifâ verici sensin. Senin vereceğin şifâdan başka şifâ yoktur. Öyle şifâ ver ki hiç bir hastalık bırakmasın.”

Çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun.

annem vefat etti arkadaşlar cuma günü kalp krizinden ben şimdi hem yetim hem öksüz kaldım anneme yasin ya da cüz alabilecek arkadaşlar olursa konuma bildirim yapar mı şimdi adetliyim eşim ve birkaç arkadaşım 41 gece yasinini okumaya devam edecek 41 yasin tamamladı ALLAH RAZI OLSUN arkadaşlardan ama yine de okuyan olursa o olmazsa bir fatiha okursanız da sevinirim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…