Kızım Eylül'ün sağlığına kavuşması için Yasin topluyorum 🤲🏻

Şimdilik 1 aldım canım. Eylülün iyileşecek inşallah tez vakitte sağlığına kavuşacak. Sen de güçlü ol. Rabbim yardımcınız olsun acil şifalar versin inşallah

bende okur yazarım ınsaşşalhhh canım ,

rabbim şifa versin inşallahhhh
Ben de okuyacağım akşam 2 tane okurum inşallah minik melek Bir an önce sağlığına kavuşur annesinin kucağında olur❤
Bende 3 tane alayım inşallah canım rabbim bu güzel günlerin hürmetine sağlığına kavuştursun evladını inşallah
Bir tane alıyorum canım hiç vaktim olmuyor ama olursa mutlaka yine alırım bu gece okuyacağım inşallah rabbim şifa versin tez zamanda sağlıkla kucağında olsun
Bende 1 tane aldım insaAllah şifa olur kızınıza
Hazir bebeler uyuyoken okuyorum hemen. Rabbim biran once sagligina kavustursun insallah. Daha fazla sizleri evlat hasretiyle sinamasin
5 tane okuyayım inşallah bende. Rabbim şifa versin

Rabbimden acil şifalar diliyorum,hicbir anne evladiyla sinanmasin C CiNNET NUR
Musait olunca okurum simdilik 1 fatiha gonderdim
Şimdilik 1 aldım canım. Eylülün iyileşecek inşallah tez vakitte sağlığına kavuşacak. Sen de güçlü ol. Rabbim yardımcınız olsun acil şifalar versin inşallah
1 tane aliyorum canim ben de Allah im acil sifalar versin bebegin insallah
Simdilik 1 tane okudum nasipse her firsatta okurum. Rabbim saglikla kavustursun
Cansınız Rabbim ne muradınız varsa versin

Bize de yer ayırmayı unutma olur mu sen de sağlıkla kavuş güzel yavruna
Ayyhhh unutur muyum hiç her duamda evlat hasreti çekenler yavrularını bekleyenler herkese yer veriyorum Size de hep dua ederim kuzum benim sağlıkla kavuş yavruna İnşallahhh rabbim duysun sesimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…