Kızım Eylül'ün sağlığına kavuşması için Yasin topluyorum 🤲🏻

Arkadaşlar bir çoğunuz biliyorsunuz kızım doğdu doğalı yoğun bakımlarda yaşam mücadelesi veriyor.
Herşeyden evvel Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın benim ne çektiğimi bir ben bir Allah bilir. Zaten şu yaşadığım sıkıntıları Rabbim düşmanıma yaşatmasın. 🤲🏻
Başlıkta da okuduğunuz gibi kızımın şifa bulması İçin Yasin suresi topluyorum. Kim ne kadar çok okursa o kadar iyi bizim için. Allah da okuyan herkesin muradını versin.
1000 kişiden 1inin duasına Nail oluruz belki. Yer gök duayla....

Sizler de etiket yapmayı unutmayın lütfen ne kadar çok kişiye ulaşırsak o kadar iyi bizim için 💕😓

rabbim bu mubarek gunlerde insallah kuzumun sağlığına kavusmasini nasip etsin anasina babasina bagislasin AMINNNNNN canim ben suan regliyim esime soyliyim o okusun yazarim buraya

2 tane de ben okurum.
Dün aklıma gelmiştiniz ben nisandan sonra hiç görmemişim durumlarınızı. Allah tez zamanda şifa versin

Arkadaşlar bir çoğunuz biliyorsunuz kızım doğdu doğalı yoğun bakımlarda yaşam mücadelesi veriyor.
Herşeyden evvel Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın benim ne çektiğimi bir ben bir Allah bilir. Zaten şu yaşadığım sıkıntıları Rabbim düşmanıma yaşatmasın. 🤲🏻
Başlıkta da okuduğunuz gibi kızımın şifa bulması İçin Yasin suresi topluyorum. Kim ne kadar çok okursa o kadar iyi bizim için. Allah da okuyan herkesin muradını versin.
1000 kişiden 1inin duasına Nail oluruz belki. Yer gök duayla....

Sizler de etiket yapmayı unutmayın lütfen ne kadar çok kişiye ulaşırsak o kadar iyi bizim için 💕😓
Rabbim hayırlı acil şifalar versin inşallah

Ben de okuyacağım okuduktan sonra sayısını yazarım buraya. Allah şifa versin tez zamanda bebeğini kucağına alıp kokusunu içine cekmeni diliyorum canım. :KK68:

1 tane okurum bende
Rabbim ya Şafi ismiyle sifa versin miniğe..

Allah şifalar versin yavrunuza ve tüm hastalarimiza. Sizede sabırlar diliyorum.

Ben de bir tane alıyorum. Bol dua edeceğim inşaallah.

Ben de 1 tane okurum canım.Allah şafi ismiyle şifa versin İnşallah.Kimseyi evladıyla sınamasın 🤲 Tez zamanda iyileşsin yavrun.
@newplanet kardeşim benim açtığım konumda da 102 tane okunmuş yasin var onlarıda ekleyebilir misin :KK200:
Allahım şifa versin. Bir an önce iyileşir inşallah 🤲
1 tanede ben okurum inşallah miniğin şifası niyetine 💜
Rabbim su günler hürmetine hasta kullarina mevlam sifa versin insalllah bende 1 yasin okurum canim allahim yardimciniz olsun teeeeez zamanda sağlığına kavuşsun 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Ben de 1 tane okudum. Şifa olsun inşallah. Okudukça yazarım yine. Allah size de sabır ve güç kuvvet versin inşallah
canim annem ananem ve kardesim 1er tane okuyacaklar rabbim şifasını versin AMİN.
Ben de 1 tane okurum, çok geçmiş olsun Allah şifa versin.
Öncelikle Rabbim sana dayanma gücü versin evlat bambaşka bir şey
Şafii ismiyle şifa versin Rabbim Ramazan-ı şerif hürmetine şuan adetliyim ama okunmuş
1YASİN
1MÜLK
1NEBE Suresi var onları minik eylül e bağışlicam Rabbim hepimizin duasını kabullerin en güzeliyle kabul etsin inşaAllah ❤🙏🙏
Bende 10 tane alıyorum. Bir hafta dolmadan okurum inşallah.
.
(Bir Müslümanın din kardeşinin arkasından ettiği hayır dua kabul olur. O dua edince, bir melek, “Âmin, kardeşin için istediğinin aynısı sana da verilsin” der.) [Müslim, Tirmizi, İbni Mace]
Benim oğlum da otizmli rabbim çocuklarımıza şifa versin.
Bende okurum 1 tane ins
2 tanede ben okurum canım. Rabbim Şafi isminin yüzü suyu hürmetine şifa versin.Rabbim yardımcınız olsun
1 tane aldım yarın sabah okuyacağım siz okundu sayın Rabbim yardımcınız olsun🤲🏻
Kabul edersen bende 5 tane okudum cani gönülde
Herşey olsun evlatin şaçina rüzgar degmesin
Allah şifasini versin kuzunun
Allah kimseyi evlatiyla sınamasin😔
1tane okurum bende
Canm 10tane daha arkadaşlardan Allah kabul etsn minik prensese Şifa olsun..🤲💗 ben bu gece okuyamadm çocuk yüzünden huysuzdu yarn o uyurken okuyacağım inşaALLAH..
1 Yasin, 100 Ya Şafi okudum Rabbim kabul etsin inşallah
1 Yasin 100 Ya Şafi okudum Allah şifa versin inşallah
Kuzum 8 tane var okunmus insallah sifa olsun eylulumuze💞🌼
tamam ben bir tane okurum, Allah şifa versin
1 yasin 100 Ya Şafi 🤲🏻 Şifa olsun meleğine..
Cuma vaktinde okuyup dua edecem Rabbim şifa versin kızınıza inşallah 😘
1 tane okurum. Allah şifa versin inşallah.
Bende 2 tane Yasin okuyacağım canım Rabbim tez zamanda şifasını versin inşallah yavrunun 🙏
rabbim bu mubarek gunlerde insallah kuzumun sağlığına kavusmasini nasip etsin anasina babasina bagislasin AMINNNNNN canim ben suan regliyim esime soyliyim o okusun yazarim buraya
2 tane de ben okurum.
Dün aklıma gelmiştiniz ben nisandan sonra hiç görmemişim durumlarınızı. Allah tez zamanda şifa versin
1 tane okurum bende
Rabbim ya Şafi ismiyle sifa versin miniğe..
2 tane alayım ben de, Allah tez vakitte versin şifasını inşallah, bir de adınız nedir okuduktan sonra söylemem için
Allah şifalar versin yavrunuza ve tüm hastalarimiza. Sizede sabırlar diliyorum.

Ben de bir tane alıyorum. Bol dua edeceğim inşaallah.
güncel sayı: 527
Rabbim binlerce kez razı olsun 🤲🏻💖

X