Kızım Eylül'ün sağlığına kavuşması için Yasin topluyorum 🤲🏻

Bende bı tane okurum. Fırsat bulur okursam yazarım. Allah şifa versin inşallah
Bende aldım 1 tane yarın okurum Eylül için Rabbim şifa versin inş
2 yasin benden. Rabbim minik yavrumuza şifa versin inşallah
Bende okurum 1 tane rabbim şifa versin.
Toplam 285

Allah razı olsun canımmm... Anlamadım 279 tane mi okudunnn
Canım 1.000 olacak ya sayı belli olsun diye ilk sayfadan itibaren topladım, ben 2 aldım şimdilik daha alırım da sana başka bir dua yaptıracağım, kesin kabul oluyor Allah'ın izniyle

Çok geçmiş olsun son gün var mi ? sayıyı ona gore bildiririm şimdilik 2 tane okuyabilirim ama vakit genişse daha çok okurum. Üzüldüm insallah şifa olsun Kur'an miniğinize.
Canım 2 tanede ben okurum inşallah. Rabbim acil şifalar versin yavruna.
Birazdan 1 tane okuyorum vakit buldukca okuyup bildiririm. Allahim acil sifalar versin ❤
Toplam 295

5tane aldım.cnm hemn okuycam.simdi Rabbim şifasını versin inşallah

Allahım şifa versin eylül bebeğe sağlık versin, sizler ede sabır diliyorum,en kısa zamanda sağlıkla kucaklarsın inşallah,bende 2 tane okuyacağı m şimdi, güzel haberlerini alırız inşallah..

Bemde 2 tane okurum cnm daha fazla okuyabilrsem daha fazla okurum Rabbim tez zamanda şifa versin inşallah

1 tane de ben alırım
5tane aldım.cnm hemn okuycam.simdi Rabbim şifasını versin inşallah

Allahım şifa versin eylül bebeğe sağlık versin, sizler ede sabır diliyorum,en kısa zamanda sağlıkla kucaklarsın inşallah,bende 2 tane okuyacağı m şimdi, güzel haberlerini alırız inşallah..
Anladım canım..Rabbim tez vakitte şifasını versin inşallah yavruma..
Ben 10 tane daha okurum.Allah kabul etsin..
Bemde 2 tane okurum cnm daha fazla okuyabilrsem daha fazla okurum Rabbim tez zamanda şifa versin inşallah
Toplam 320
Arkadaşlar ekleyin sayı önemli

2 tane okurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…