Kızım Eylül'ün sağlığına kavuşması için Yasin topluyorum 🤲🏻

Bende bı tane okurum. Fırsat bulur okursam yazarım. Allah şifa versin inşallah
Bende aldım 1 tane yarın okurum Eylül için Rabbim şifa versin inş 🤲
2 yasin benden. Rabbim minik yavrumuza şifa versin inşallah 🤲
Bende okurum 1 tane rabbim şifa versin.
Toplam 285

Allah razı olsun canımmm...💖💖 Anlamadım 279 tane mi okudunnn
Canım 1.000 olacak ya sayı belli olsun diye ilk sayfadan itibaren topladım, ben 2 aldım şimdilik daha alırım da sana başka bir dua yaptıracağım, kesin kabul oluyor Allah'ın izniyle 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Çok geçmiş olsun son gün var mi ? sayıyı ona gore bildiririm şimdilik 2 tane okuyabilirim ama vakit genişse daha çok okurum. Üzüldüm insallah şifa olsun Kur'an miniğinize.
Canım 2 tanede ben okurum inşallah. Rabbim acil şifalar versin yavruna.
Birazdan 1 tane okuyorum🙏 vakit buldukca okuyup bildiririm. Allahim acil sifalar versin ❤
Toplam 295

Arkadaşlar bir çoğunuz biliyorsunuz kızım doğdu doğalı yoğun bakımlarda yaşam mücadelesi veriyor.
Herşeyden evvel Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın benim ne çektiğimi bir ben bir Allah bilir. Zaten şu yaşadığım sıkıntıları Rabbim düşmanıma yaşatmasın. 🤲🏻
Başlıkta da okuduğunuz gibi kızımın şifa bulması İçin Yasin suresi topluyorum. Kim ne kadar çok okursa o kadar iyi bizim için. Allah da okuyan herkesin muradını versin.
1000 kişiden 1inin duasına Nail oluruz belki. Yer gök duayla....

Sizler de etiket yapmayı unutmayın lütfen ne kadar çok kişiye ulaşırsak o kadar iyi bizim için 💕😓
5tane aldım.cnm hemn okuycam.simdi Rabbim şifasını versin inşallah🤲💜

Arkadaşlar bir çoğunuz biliyorsunuz kızım doğdu doğalı yoğun bakımlarda yaşam mücadelesi veriyor.
Herşeyden evvel Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın benim ne çektiğimi bir ben bir Allah bilir. Zaten şu yaşadığım sıkıntıları Rabbim düşmanıma yaşatmasın. 🤲🏻
Başlıkta da okuduğunuz gibi kızımın şifa bulması İçin Yasin suresi topluyorum. Kim ne kadar çok okursa o kadar iyi bizim için. Allah da okuyan herkesin muradını versin.

Sizler de etiket yapmayı unutmayın lütfen ne kadar çok kişiye ulaşırsak o kadar iyi bizim için 💕😓
Allahım şifa versin eylül bebeğe sağlık versin, sizler ede sabır diliyorum,en kısa zamanda sağlıkla kucaklarsın inşallah,bende 2 tane okuyacağı m şimdi, güzel haberlerini alırız inşallah..

Bemde 2 tane okurum cnm daha fazla okuyabilrsem daha fazla okurum Rabbim tez zamanda şifa versin inşallah

1 tane de ben alırım
5tane aldım.cnm hemn okuycam.simdi Rabbim şifasını versin inşallah🤲💜

Allahım şifa versin eylül bebeğe sağlık versin, sizler ede sabır diliyorum,en kısa zamanda sağlıkla kucaklarsın inşallah,bende 2 tane okuyacağı m şimdi, güzel haberlerini alırız inşallah..
Anladım canım..Rabbim tez vakitte şifasını versin inşallah yavruma.. :dua: :dua: :dua:
Ben 10 tane daha okurum.Allah kabul etsin..
Bemde 2 tane okurum cnm daha fazla okuyabilrsem daha fazla okurum Rabbim tez zamanda şifa versin inşallah
Toplam 320
Arkadaşlar ekleyin sayı önemli

2 tane okurum

X