kızım doğum kanalına girmiş

benim bebeğimde doğum kanalına inmiş sata göre doğum şubat 8de doktor son kontrolü 24 yapalım ve ona göre doğum tarihi belirleyelim dedi 35 haftadan sonra inmesi normal diye okumuştum netten dün akşamda çok karnım ağrıdı sizde böyle yazınca korkmaya başladım inşallah erken doğurmayız bebeşlerimizi ama 36 haftadan sonra prematüre bile sayılmayacaklarmış hepimizin bebeği sağlıcakla doğar inşallah

kızlar doktorum normalde son adet tarihine göre 35 haftalık olması gerekir ama 37 hafta olarak ölçüyor ultrason dedi sürekli kasılmalarım oluyor ama düzensiz henüz.
doktorum dikkat et düzenli aralıklarla olursa mutlaka haber ver bana dedi sanırım benki fazla beklemiycek gibi karnım aşağıya düştü artık çok fazla ağırlık yapıyor sanki alttan iğne batar gibi oluyor ALLAHIM hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin

benimkide 33+4 haftalık ama daha doğum kanalına inmemiş acaba çok acele mi ediyorum yoksa bu tarihte inmiş olması gerekiyor muydu?
doktorum daha gün vermedi ama hesaplara göre 18 şubat'ı gösteriyor doğum tarihi olarak o yüzden bebeğin doğum kanalına inmemiş olması için daha erken mi ? yardımm

canım daha erken dur bakalımbenimde baş geliş durumda ama kanala daha inmemiş

arkadaşlar bende bugün doktora gittim. 34+1 haftalığım heşeyin yoluda olduğunu söyledi. bebişim gayet iyiydi. duruşu da normaldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…