kızım doğum kanalına girmiş

ertesigxuxn

doğa'nın annesi
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2007
916
2
:ecrin_bebek:kızlar bebeğim doğum kanalına girmiş doktor 15ine kadar bekle dedi istirahat verdi daha fazla dayanmaya çalış dedi çok heyecanlıyım

sağolun kızlar normalde 25 ocak 9 şubat arası bekliyorduk ama uzun zamandır hiç dinlenemiyordum günde bir saat bile oturamıyordum şimdi mecburen yatmak zorundayım

saglıcaklaa gelir inşaallahh canımm a.s. bu arada ben derram hatırladınmı :asigim:

ayy okuyunca heyecanlandım şekerim ya..hayırlısı olsun umarım sağlıkla kucağına alırsın kızını. aman dinlen yorma kendini de erken doğum olmasın ...

sağolun kızlar bire taşınıyorum üstelik sağolsun akrabalar yardım ediyorlar annemler felan kaldırmıyorlar beni

kızıldeniz nasılsın canım ben uzun zamandır sık giremiyorum o yüzden diğer adını yazınca hatırladım nasıl gidiyor

canım dikkat et kendine ...
şimdi bana da deseler şööle yat dinlen pazartesi okla gitmeee of offfffff
işallah senn ve bebişin için kolay sağlıklı bi doğum olur..

hayırlı olsun güzelim drun dediklerini harfiyen uygulamaya bak
güzel haberlerini bekliyoruz

canım istirat et bebegini sev okşa konuş sakin ol oturup yoga yap saglıklı nefesler al
vicudunu dinle yüryüş yap biraz inşallah normal ve kolay bi dogum geçirirsin
heycan yapmaaa

canım takvimin doğruysa günümüz aynı benimde oğluşum kanala girmiş doktor ayın 15ine kadar dayan diyo sonra inşallah sağ salim kavuşuruz bebişlere kendini yormazsan idare ediliyo ama ben yalnızım az iş yapınca sancılanıyorum dikkat etmeklazım

kızlar kendinizi yormayın bende tek başımayım ama eskisi gibi artık bişey yerde olunca bakıp görmemeyi öğrendim hatta ben görmeyince eşimde görmeyi öğrendi belkide iyi oldu sağ salim miniklerimizi alalımda sonra acısını çıkartırız

ay benimkide doğum kanalına girmiş doğum ne zaman gelir tahmini bilginiz varmı arkadaşlar ?
a.s.

ay benimkide doğum kanalına girmiş doğum ne zaman gelir tahmini bilginiz varmı arkadaşlar ?
a.s.
valla tahmin etmek çok güç çünkü bebişlerin ne zaman ne yapacağı belli olmuyo ama benim doktor 38.haftanın bir gününde sezeryanla almayı planlıyor

SAĞLIKLA GELSiN BEBİŞ.
DİNLEN ve SAKİN OLMAYA ÇALIŞ.
MUTLAKA TAKSİ DURAĞI TELEFONU ve BİR YAKININ OLSUN YANINDA.
ARABANIZ VARSA BİLE EŞİN GELENE KADAR BEKLEMEDEN GİDERSİN HASTANEYE.

SEVGİLER...

bizim için dahaerken ssanırım ben daha o heyecanı yaşayamadım 33 hafta 5 günlüğüz

bebeğin sağlıcakla gelir inşallah....doğumda bizler içinde dua etmeyi unutma...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…