kızım 6ay 17 günlük ve 3 tane daha dişimiz çıkıyor

L

liva1017

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi liva1017
kızlar kızım 6.5 aylık 4 aylıkken 2 tane alt dişimiz çıktı şimdiyse üstten 2 dişimiz patladı ve alttanda 3.dişimiz patladı yani tam 5 dişimiz var çok erken değil mi sizce çevremdekilerin bırak 3 dişi daha dişleri çıkmayan bebişler var ve aynı yaşıtlar bi yandan seviniyorum dişimiz çıkıyor diye bide erken dökülcek diye üzülüyorum.üst diş zor patlıyor diyolarya gerçektende öyle kızımı mahvetti.çok hırçın ve ateşimiz var yine.sizlerde durum nasıl.

• Konu Sahibi liva1017
gözün aydın cnm bizde daha diş yok kaşınıyor sanırım çünkü ghöğsümü çok ısırıyor ama gelen giden yok

• Konu Sahibi liva1017
canım valla bizim 7 dişimiz var 8.nin sinyalleride gelmeye başladı
merak etme erken dökülsede yenileri gelcek yerine okula başlamadan bizimkilerin diş derdi kalmaz

• Konu Sahibi liva1017
Benim kızımın da 5 aylıkken 2 tane dişi vardı şimdi 13 aylık oldu ve 10 dişi var....

Ben dr a sordum biraz genetik ve kemik yapısıyla ilgili demişti canım....

• Konu Sahibi liva1017
kızlar b konu ile ilgili çok topic var ama ben bizim ay bebeklerinin ne yediğini çok merak ediyorum..
biz 7 aylık kontrolde doktor şekerli şeyleri şeyler dışında ne istiyosanız verin dedi alışsın damak tadı erken gelişmiş bizimkinin öyle yavan yavan mamaları yemiyo hele sebze haşlamalar falan sokağından geçmiyo hergün ne yadirceğimi düşünüyorun kara kara...

• Konu Sahibi liva1017
canım pardon yanlış yere yazdım...delikafadulden

• Konu Sahibi liva1017
livacım bizdede 4 diş var 6.5 aylık ikide yolda şişmiş 20güne patlardşiyorum ama bilmiyorum

• Konu Sahibi liva1017
hayırlı olsun cnaımm sıkma canını erkenden yenıler işte dişlerını kuzucunnn..bizim daha siftahımız bılem yokkk:KK43:((((

• Konu Sahibi liva1017
biz altıbuçuk aylığız hiç dişimiz yok üzüleyimmi sevineyim mi sizce :emir_bebek:

tebrikler livacım ya, ne kadar çok dişi çıkmış maşallah, bakalım biz ikincideyiz şu an...

bıdışım üzülme vardır vakti, geç çıkınca da daha sağlam olur filan diyorlar ama bilmiyorum doğru mu..
hiç acele etme heyecan yap işte biraz, eğlenceli oluyo ilk kez dişli görmek bebişleri, minicik beyaz bişi:))

ala halaaa. maşallah bebişlere.. bizimkide 6,5 aylık ama dişlerde daha tık yok. :1no2:

ne güzelllll!bende özeniyorum artık ama daha diş miş yok:KK43:(

yapıyla alakalı canım ya benımkınınde 4 tane dısı var kocaman uzulme derım uzulacek bısey yok elden gelen bısey de yok çıkan dıse cıkma dıyemezsın demı

tebrikler livacım ya, ne kadar çok dişi çıkmış maşallah, bakalım biz ikincideyiz şu an...

bıdışım üzülme vardır vakti, geç çıkınca da daha sağlam olur filan diyorlar ama bilmiyorum doğru mu..
hiç acele etme heyecan yap işte biraz, eğlenceli oluyo ilk kez dişli görmek bebişleri, minicik beyaz bişi:))

gerçekten heyecanla bekliyorum. Görünce çığlık falan atabilirim..

Bıdışım valla biz 7,5 aylık olduk bizde de bişi yok yaşında diş çıkaran duydum merak etme er gec cıkacaklar

X