Kızım 3 yaşında ve ek gidadan beri kabız tecrubeli annelere ihtiyacim var

gamze016

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2024
1
0
25
Merhabalar kızım 3 yasinda ve ek gida döneminden beri kabiz bursada oturuyorum götürmedigim doktor kalmadı hepsi ilac verip yolluyor hic bir sekilde verimli bi sonuc alamadim gidip memnun kaldığınız doktor var mi ne yapabilirim artik hem kızımın hem benim psikolojim bozuldu

Ben hem mamasina hem ek gıdalarına bir tatlı kaşığı Zeytinyağı koyuyorum baya da faydası oluyor, kabız yapan gıdaları çok nadir arada veriyorum, bol su içiriyorum, kayısı, hoşaf tarzı şeyler de veriyorum , bir de yoğurt müthiş derecede kabızlığa iyi geliyor , benim tecrübelerim bunlar umarım faydalı olur...

Glüten ve süt ürünleri bu tarz bağırsak problemlerine sebep olabilir. Ekmek makarna beyaz un tüketmeyin.
Süt içmesin direkt yoğurt yiyebilir.
Klaire labs probiyotik kaliteli bir probiyotiktir ama biraz pahalı doktorunuza sorun sizin durumunuzda işe yarayacaksa kullanın mutlaka. Sormadan almayın daha kötü olursa boşuna paranız gitmesin.
Benim oğlumun da kakası çok vıcık.
Glüten dokunuyor tahin dokunuyor kakao dokunuyor. Siz de deneye yanıla çözebilirsiniz ama baş şüpheli glüten bu durumlarda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…