Kızçeler bakar mısınızz acill

Yani 6 gün öncesinde hiç ilişki olmadı mı ? Belki adet sonrası hemen yumurtladın ve kaçırdın. Sadece adet sonrası ilişki olup hamile olan insanlar okuduk burada. İnşallah vardır ve bana umut olursun 🥹
Adetin ertesi gün yapmaya başladım maalesef bazı günler iki üç kere yaptım hatta .. En son hafif bi yükselir gibi 6 gün önce hissettim ne olur ne olmaz dedim değerlendirdim. Hala ovulasyona devam ediyorum ama maalesef yok pcos filan da değilim . Yine de burada “ ay ben yumurtlamadım sandığım eylül ayında hamile kaldım canlar” demek için can atıyorum tabi 🥹 ama elden bir şey gelmiyor maalesef

Adetin ertesi gün yapmaya başladım maalesef bazı günler iki üç kere yaptım hatta .. En son hafif bi yükselir gibi 6 gün önce hissettim ne olur ne olmaz dedim değerlendirdim. Hala ovulasyona devam ediyorum ama maalesef yok pcos filan da değilim . Yine de burada “ ay ben yumurtlamadım sandığım eylül ayında hamile kaldım canlar” demek için can atıyorum tabi 🥹 ama elden bir şey gelmiyor maalesef
Ay inşallah ya valla güzel haberini bekliyorum 🥹 bir kaç güne ilk idrarla yapsan mı acaba 😅

Bence erken olmuş hafta içi tekrar kan verin ya da gecikmeyi bekleyin bence. Erkende öğrenseniz sürekli kan vermeniz gerekecek
Haklısınızz peki yumurtlama gününden itibaren 10 gün diyorlar da ben hep 28 i baz aldım hangi günü baz alıp sayacağımı bilmiyorum

X