Kızçeler bakar mısınızz acill

cckse

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2024
74
9
22
Gebeliğini 10 günlükken öğrenen var mı? İdrar testleri negatif çıkıyor da kanda çıkar mı? İşe bu duruma göre başlayacağım. İştahsızlığım kasık batmalarım ve halsizliğim var.

ilişkiden 10 gün sonra mı yani? genelde döllenme gercekleştiyse 10 gün sonra kanda çıkar. ama gec döllenme olduysa üzerine 4-5 gün daha ekleyip öyle test yapmalısınız

Gebeliğini 10 günlükken öğrenen var mı? İdrar testleri negatif çıkıyor da kanda çıkar mı? İşe bu duruma göre başlayacağım. İştahsızlığım kasık batmalarım ve halsizliğim var.
Kuzum ben de tam buna benzer bi şey bakıyordum benim regle 10 gün var ama böyle çıktı 🤷‍♀️

Eklentiler

• IMG_0688.jpeg
    IMG_0688.jpeg
    80,7 KB · Görüntüleme: 57
  • IMG_0689.jpeg
    IMG_0689.jpeg
    85,2 KB · Görüntüleme: 59
Me kadar sürede çıktı kuruma çizgisi de olabilir. Biz kuzenimde sekizinci günde 16.5 hemogramla yakalamıştık bebişimizi
Çıkmaz diye takip etmedim ama max. 15 dakikadır. İlişkinin ve tahmini yumurtlamanın da 6.günü , umutlandım şu an 8. Gün imkansıza yakın bir şey 😍

Çıkmaz diye takip etmedim ama max. 15 dakikadır. İlişkinin ve tahmini yumurtlamanın da 6.günü , umutlandım şu an 8. Gün imkansıza yakın bir şey 😍
Kuzenimde bende hemşireyiz . Şüphelendiğimiz günden sekiz gün sonra beta verdi. 16.5 la yakaladık

Hala pik yok , o kadar erkenki ne desem olmuyor :KK43: daha 6. Gün ilişkiden sonraki böyle çıkması imkansız ya kuruma ya da bozuk .
Yani 6 gün öncesinde hiç ilişki olmadı mı ? Belki adet sonrası hemen yumurtladın ve kaçırdın. Sadece adet sonrası ilişki olup hamile olan insanlar okuduk burada. İnşallah vardır ve bana umut olursun 🥹

X