kız mı erkek mi testi

Zeos

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2007
910
5
41
kızlar nette dolaşırken bi site buldum.bebek cinsiyeti belirleme.handi hamişler bi yapın bakalım dogruluk ypayı var mı bakalım.haberlerinizi bekliyorum.side adı yorumcu.com

Kumralim Ben Yorumcudan Yaptin O Testlerin Ikisinide Kiz çikiyordu.doktorumda 12+3 De 2li Taramada %80 Kiz Dedi. Bende Merak Ediyorum Fakat çin Takvimiyle Tutmuyor Orada Erkek çikiyor. Bakalim 14+1 Oldum. 16. Haftamda Tekrar 3lü Tarama Için Doktora Gidicem O Zaman Netleşir. Tekrar Yazarim.

cevabını beklicem canım.allah gönlüne göre versin.tabi kızı erkegi fark etmiyo ama insanın bi yanı kız veya erkek olsanıda arzuluyo

ordaki hesaplamaya göre benim bebeğimde kız çıkıyor 10 gün sonra cinsiyetini öğricem bakalım doğru mu çıkacak haber veririm

valla benim bebeğim yorumcuda çin takviminde hatta cinsiyetle ilgili bütün takvimlerde erkek çıkıyor ama kız dedi dr :) yani bana tutmadı...

Ben nedense yapamadim bu testi. üyelik istiyor. Üyelikde ücretli galiba :1no2:

yok güzelim bu bölüm için ücretli degil.dene bak üyelik için olur.bende üye olurken banka havalesi filan diye bişeler yazdı ama standart olan üyeliği seçince ücretsdiz oluyosun.hadi kolay gelsin

yorumcu olsun çin takvimi olsun ve benzeri bir sürü test benim hepside erkek çıkıyo..ama benim kızım olacak..

standart üyeliği işaretliyorsun sonra ne yapıcaz yardım edin kızlarrrr

ben yaptım benim kız gösteriyo çok merak ediyorum neye göre belirlediklerini

ya arkadaşlar üye olamıyorum yani standart üyeliği bulamadım

ya arkadaşlar üye olamıyorum yani standart üyeliği bulamadım

canım anasayfada "OTURUM AÇ" diye bir buton var onu tıkladığında üst kısımda "Yorumcu topluluğuna katılmak ücretsiz. Üyeliğinizi hemen başlatmak için tıklayın." diye bir yazı göreceksin. oradan üye olabilirsin.

ayrıca ben testi yaptım bebeğim erkek çıktı... zaten oğluşum olacak ultrasona göre:) herkese sevgiler....:dance:

ee kızlar yok mu daha bakanlar cvpları bekliyorum

ben dün bakmıştım erkek dedi:)nasip tabi..zaten 7 haftalıgım daha eşim ve bir arkadasım hariç herkes oglun olcak diyo:..saglıklı olsn inşallah..

Evet ben de yaptım o testi ben de kız çıkmıştı ve benim de bir kızım olacak 11 haftam kaldı:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…