kız mı erkek mi testi

Kumralim Ben Yorumcudan Yaptin O Testlerin Ikisinide Kiz çikiyordu.doktorumda 12+3 De 2li Taramada %80 Kiz Dedi. Bende Merak Ediyorum Fakat çin Takvimiyle Tutmuyor Orada Erkek çikiyor. Bakalim 14+1 Oldum. 16. Haftamda Tekrar 3lü Tarama Için Doktora Gidicem O Zaman Netleşir. Tekrar Yazarim.

bende yaptım canım yorumcudan kız çıkıyordu doktorum %90 erkek dedi 14 haftada belli oldu ama kesin deil dedi çin takvimiylede tutmuyor bende tekrar 17 haftada senin gibi 3 lü tarama testine gidicem o zaman kesinleşir herhalde...

benim bu testte erkek çıkıyor çin takvimindede erkek diyordu ama benim kızım olacak.inanmayın bence bunlara

çin takvimindede yorumcu sitesinde de erkek çıkıyo.dün rüyamdada doğum yapmısım erkek olmuş ama çok küçük bi bebekti:) şimdiye kadar içime kız doğuyordu su son hafta erkekmiş gibi gelmeye başladı.hayırlısı olsun tabi.sağlıklı bebişim olsunda tabi tüm annelerin

yorumcuda ilşkiye girdiğiniz tam günü istiyor.ben net olarak hatırlamıyorum ama yorumcuda ovulasyon günümün olduğu tarihe bakınca kız dedi.13 eylül kız çıkıyo.çin takviminde de kız diyor.ama benim oğlum olacak.kısmet bunlar ya takvim falan hikaye bence ancak eğlence amaçlı bakılabilr.wavy ben bakayım istersen sana?!

arkadaşlar merhaba bende 15 haftalık hamileyim ve 3,çocuğumu bekliyorum bunun için babychoice takvim metodunu aldım ve adet günlerimide onların belirlediği 5 özel güne göre ayarladım ayarladığım bu günleri yorumcu.com sitesi de erkek olarak gösteriyordu çin takvimide erkek diyordu ama tam tersi kızım olacak o yüzden ben artık bunlara inanmıyorum bize yazılmış bir kader var ve bizler onu yaşıyoruz
sperm seçtirme bile %100 lük bir başarı vermiyorsa ben ancak bunu düşünürüm

arkadaşlar merhaba bende 15 haftalık hamileyim ve 3,çocuğumu bekliyorum bunun için babychoice takvim metodunu aldım ve adet günlerimide onların belirlediği 5 özel güne göre ayarladım ayarladığım bu günleri yorumcu.com sitesi de erkek olarak gösteriyordu çin takvimide erkek diyordu ama tam tersi kızım olacak o yüzden ben artık bunlara inanmıyorum bize yazılmış bir kader var ve bizler onu yaşıyoruz
sperm seçtirme bile %100 lük bir başarı vermiyorsa ben ancak bunu düşünürüm

bende 3.bebegime hamileyim senin 3. kiz diger bebeklerinin cinsiyeti neydi benim iki oglum var 3. daha bilmiyorum 13 haftalik ultrasyonda kiza benziyo dedi doktor ama kader senin demen gibi

X