Kız kardeşim evli bir adamla kaçtı evde kıyamet kopuyor!

neler unutulmuyoki hayattaboshayallersmile
sizde unutur,bağrınıza basarsınız:hulya:bu tarz olaylar öyle sık oluyorki malesef!:1no2kuyunca aaaa:1shok:vah vahhh:1shok: demiyoruz
kardeşinde yaptığı hatanın farkına varıp geri dönücektir...yada kaçtığı adam karısını boşayıp onu alıcak..tabi yuva yıkanın yuvası olurmu orasını allah bilir

Yıllar önce o zamanlar en yakın arkadaşımın ablası yapmıştı buna benzer bir hatayı, 2 çocuklu kendinden epeyce büyük (dul fakat aslında tam da dul değil) bir adama kaçmıştı. Evleri sizin gibi karıştı. Arkadaşım ablam yok artık ailemiz için öldü diyordu. Adam da kızın amcasının ortağıydı yıllardır. Yani iki katı ihanet durumu. Üstelik çapkın lise önlerinde kız tavlamaya çalışan bir tip. Görürdüm de hiç hazetmezdim. Bu kız bu adamı bile bile nasıl kaçtı dedik. Nikahlandılar. Adamın çocuklarının anası yani eski karısı arkadaşımın ailesinin evini mi basmadı. Kızınız yuvamı yıktı diye bir sürü rezillik sonra kız geri geldi tıpış tıpış kızlarını silen aile kabul etti haliyle. Kızın babası ile yıldızı yıllarca barışmadı. Arkadaşımın bile ablası ile arası epey soğuk kaldı. Aradan yıllar geçtikçe her şey unutuldu, silindi. Şimdi o kız başkası ile evlendi ve çocuğu var. Ablanla durumunu çok benzettim. Umarım ablanda hatasını anlar.

Noldu bi gelisme yokmu ???

kardesimden haber almiyoruz babam ilgilenmiyor hic, ben de ulasamiyorum !
o adamin yanindan ayrilmis, ama eve dönmedi, türkiye de mi yada almanyada mi onu da bilmiyoruz, cok pismanim kendimi cok suclu hisediyom 1 ay oldumu bilmiyom ama bana bi mesaj yazmisti sence eve dönebilirmiyim falan yaziyordu, bende sinir den babam sei gebertir yazdim seni sildiler yazdim , simdi de hic haber yok, numarasi da kapali, bana 1 ay önce mesaj yazdigini babama da söylemedim, yani geri dönmek istedigini, simdi hic agzimi acip birilerine bisey demeye korkuyorum

allaha sükür buradaymissin. ama son yazdiklarindan anladigim kadariyla durrumlar tam benim tahmin ettigim gibi gerceklesmis. bence kardesin almanya ya dönmüstür. bir polise git durumu anlat en azindan bilgi al burada olup olmadigin ögrenmis olursun. ailen destek olmasa da bari sen kardesine sahip cik.

anladığım kadarı ile kızın aile için zaten pek bir önemi yokmuşki bu yollara girmesini engellemek için çabalamamışlar kimin suçu kaçan kızın suçumu bence hayır psikolojisi bozuk bir insan nekadar aklı basında davranabilirki peki aklı basındalar nerdeydi o sırada kusura bakmayın ama çok öfkelendim duyarsız aileler yüzünden harcanıyor gencecik insanlar

keşke en azından annene danışsaydın msj çekti ne yapayım diye olurda ileride barışılırsa yada ablanın başına bişey gelirse(Allah korusun umarım bişey olmazda) seni suçlamasınlar. Sonuçta ablan eve geri dönmek istemiş ama şimdi gidecek yeri yok

anlamadığım bişey var konuyu açalı 1 ay olmuş zaten yani kaçalı da 1 ay olmuş sana kaçtığı gibi mi, eve döncem diye mesaj attı, mesaj atalıda 1 ay oldu diyorsun benmi yanlış anladım yoksambilmiyorumkismile

Yazık yazık...
Giden gitmiş...:a015:
Heee hatalıdır,yanlıştır en azından farketmiş ama siz daha çok korkutmuşsunuz gözünü...
Şimdi kimbilir nerede,neler yapıyor..

adam ne kadar kolay harcamış ve burakmış kardeşini.
tamam kız yanlış yapmış oraya gitmiş,madem istemiyorsun niye günlerce kayboluyorsun.
akrabalar kulağından tutup evine getirince olay çözülmüş onun için.

ailenin seni nden suçladığını anlayamamıştım ama bu son mesaj olayındaki tavrın da intihar ettiğindekiyle aynı.

kardeşinle her ne kadar yakın olsan da annen baban ondan sorumlu ve onunla ilgili herşeyi bilmeliler.

mesajı saklaman iyi olmamış.
şimdi kendini daha kötü hissetmiyor musun?
böyle önemli bir şeyi kardeşin ve ailen adına saklamamıydın.

inşaALLAH herşey düzelir,kardeşin evinize döner.

Dönmek istediğini nasıl babandan saklarsın. Babana ablanın sana mesaj çektiğini o adamdan ayrıldığını dönmek istediğini söylemelisin. Sen ablanın gözünü iyice korkutmuşsun hata yapmaya çok meyilli bir tip zaten olmadık yerlere olmadık kimselerin peşinden gidebilir.

ah keşke mesajı annene söyleseydin canım yaa
kardeşin bir yanlış yapmış tamam ama sonuçta hatasını anlamış ona destek olmanız gerek diye düşünüyorum ben
yanlışı yanlışla kapatmak en büyük hata olur
şimdi kızkardeşin nerdedir ne durumdadır bir düşün.insanlar neler yapıyolar affediliyo herşey unutuluyor bu da unutulurdu
umarım en kısa zamanda kızkardeşinden bir haber çıkar

eyvah eyvahh...hayatı bitti işte mahfetti kendini allah yinede yardımcısı olsun çok yazık etniş kendine dediğin gibi daha evede dönemez zor çok zor

buarada neden geri gelmek istio ki adam bırakmışmı onu merak ettim şimdi offfff yaa üzüldüm kızcağaza

kactiktan 7 -8 gün sonra bana son olarak yazdi

canım telefonu açıksa mesaj falan yaz. Durumunu sor.
Daha sonra babana ufaktan ufaktan açıkla bakalım durumu. Bi düşün belki yapabileceğin bişeyler vardır. Kardeşini ateşten kurtarabilirsin belki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…