Kız kardeşim evli bir adamla kaçtı evde kıyamet kopuyor!

kardesimden hala haber yok! anem perisan bir halde hic kardesim nerde olabilir diye onu arayip eve getirmek diye bisey de söz konusu degil, babam ne düsünüyo aklindan ne geciyo hic bilmiyorum, akrabalarla da görüsmüyoruz artik, kardesim zaten kacmadan önce banka daki bütün hesabini bosalti babam kücüklügünden beri onun icin biriktirdigi üstüne kendi calisip biriktirdigi bütün parayi cekmis! demek ki pilanlamis gidicegini biliyordu cünkü birden bukadar para cekemezdi, biz zaten kactiktan sonra örendik babam banka daki hesabina bakti gercekten de cekmis, 40bin Euro,aptal acaba ona mi yedirdi nerde napiyo iyi mi durumu nasil cok merak ediyorum, bana mesaj yazdigini hala söyleyemedim, korkuyorum babamin sagi solu belli olmaz, bilmiyorum ufff hala hersey cok kötü hic bisey yatismadi.
o adamin yaninda artik degilmis diyorlar ayrilmis niye hala dönmedi yada aramadi, ben polise gitsem aramaya kalksam babam maff eder beni, eger gerekseydi ben yapardim der biliyorum, babam cok citti aff etmicek onu bidaha

gidebileceği arayabileceği arkadaşı yok mu onlara bir sorun bu kızı elbet vardır çevresinde birileri

inşallah parasını o adama yedirmemiştir de kendine güzel bir hayat kurmuştur. ne o aileden ne o adamdan hayır gelmez ona.
bir kardeş olarak gönderdiğiniz mesaj çok yanlış, kötü bir haberini alırsanız nasıl vicdan azabına dayanacaksınız bilmiyorum.

ülkeye giriş çıkışlardan türkiyedemi yoksa almanyadamı bulabilirsiniz aslında sizde haklısınız tek başınıza önünüzde biri olmadan napıcaksınız .

kardesimden hala haber yok! anem perisan bir halde hic kardesim nerde olabilir diye onu arayip eve getirmek diye bisey de söz konusu degil, babam ne düsünüyo aklindan ne geciyo hic bilmiyorum, akrabalarla da görüsmüyoruz artik, kardesim zaten kacmadan önce banka daki bütün hesabini bosalti babam kücüklügünden beri onun icin biriktirdigi üstüne kendi calisip biriktirdigi bütün parayi cekmis! demek ki pilanlamis gidicegini biliyordu cünkü birden bukadar para cekemezdi, biz zaten kactiktan sonra örendik babam banka daki hesabina bakti gercekten de cekmis, 40bin Euro,aptal acaba ona mi yedirdi nerde napiyo iyi mi durumu nasil cok merak ediyorum, bana mesaj yazdigini hala söyleyemedim, korkuyorum babamin sagi solu belli olmaz, bilmiyorum ufff hala hersey cok kötü hic bisey yatismadi.
o adamin yaninda artik degilmis diyorlar ayrilmis niye hala dönmedi yada aramadi, ben polise gitsem aramaya kalksam babam maff eder beni, eger gerekseydi ben yapardim der biliyorum, babam cok citti aff etmicek onu bidaha

Kardeşin söz konusu yaa
Canının yarısı, aynı karında yattın sen onunla..
Baban tüm gün yanındamı sanki , ne yap ne et ara kardeşini..
Ne durumda yasıyormu..
Benim de sorunlu asi bi kardeşim var, kendimi senin yerine koydumda yıkardım ortalıgı ya
Kardeşim o benim..
Babam ugrascaksada ugrassın benimle ne yaparsa yapsın bana, degmezmi ya kardeş bu el değilki..

Allah yardımcınız olsun zor bir durum gerçekten
Umarım tez zamanda kardeşini bulursun

inşallah parasını o adama yedirmemiştir de kendine güzel bir hayat kurmuştur. ne o aileden ne o adamdan hayır gelmez ona.
bir kardeş olarak gönderdiğiniz mesaj çok yanlış, kötü bir haberini alırsanız nasıl vicdan azabına dayanacaksınız bilmiyorum.

iste ben de buyüden korkuyorum simdiden kendimi sucluyorum ve visdan azabi cekiyorum.
o para yeni bir hayata yetermiki en cok bi kac ay idare edebilir peki sonrasi, acaba almanyadami onu da bilmiyorum burda olsaydi icim biraz rahat ederdi ama burda degil kesin yoksa bi tanidiktan örenirdim. türkiye degse eger halen cok tehlikeli o orda yol yordam bilmez, cok korkuyorum

iste ben de buyüden korkuyorum simdiden kendimi sucluyorum ve visdan azabi cekiyorum.
o para yeni bir hayata yetermiki en cok bi kac ay idare edebilir peki sonrasi, acaba almanyadami onu da bilmiyorum burda olsaydi icim biraz rahat ederdi ama burda degil kesin yoksa bi tanidiktan örenirdim. türkiye degse eger halen cok tehlikeli o orda yol yordam bilmez, cok korkuyorum

eğer aklı başında bir kız olsaydı yeterdi, ama yaptıklarından pek öyle olmadığı görünüyor :1no2:

40bin euro yüklü bi miktar az değil doğru kullanırsa yeter umarım aklı başına gelmiştir.

kardesimden haber almiyoruz babam ilgilenmiyor hic, ben de ulasamiyorum !
o adamin yanindan ayrilmis, ama eve dönmedi, türkiye de mi yada almanyada mi onu da bilmiyoruz, cok pismanim kendimi cok suclu hisediyom 1 ay oldumu bilmiyom ama bana bi mesaj yazmisti sence eve dönebilirmiyim falan yaziyordu, bende sinir den babam sei gebertir yazdim seni sildiler yazdim , simdi de hic haber yok, numarasi da kapali, bana 1 ay önce mesaj yazdigini babama da söylemedim, yani geri dönmek istedigini, simdi hic agzimi acip birilerine bisey demeye korkuyorum

o adamin yaninda artik degilmis diyorlar ayrilmis niye hala dönmedi yada aramadi, ben polise gitsem aramaya kalksam babam maff eder beni, eger gerekseydi ben yapardim der biliyorum
, babam cok citti aff etmicek onu bidaha

Size inanamıyorum. akannehir
Kardeşiniz kaçtıktan 1 hafta sonra size mesaj yazıyor ve babam seni gebertir sakın diyorsunuz.
o kızcağız korkusundan gelebilir mi hiç? yani kusura bakmayın ama dönememesinde sizin korkutmanızında payı var.
ve o mesajı hala söylemiyorsunuz ailenize. inanamıyorum gerçekten. akannehir
siz o mesaj çektiği numarayı bile aramıyorsunuz; babam beni mahfededer diye.
benim kardeşim ortada olmayacak babamın gırtlağıma sarılacağını bilsem gene de arardım, kardeş bu yaa.
babanız ne kadar sinirli olursa olsun evladı, o da merak ediyordur.

siz nasıl abla kardeşsiniz?
insan kardeşinin ne yapıcağını bilmez mi?

baban neden ilgilenmiyor?
hic mi merak etmiyor
gerci psikolojisini düsünemiyorum babanın küfürler falan yemiş bu çok kötü ve gurur kırıcı bişi
sen babana ne yap et söyle baba mesaj attı eve dönmek istiyor diye
belki evlatlıktan sildi ama en azından basına kötü bi olay gelmesini önler.

böyle suçlamanız ne kadar doğru bilmeyebilir kardeşi her şeyi anlatmıyorsa ablası 24 saat nöbet tutamaz başında

nöbet tutsun dediğimi hatırlamıyorum
14 yaşından beri bu adamı seviyor diyor ablası ve hergün kendisini odaya kapatıp ağladığını hatta intihara kadar yeltendiğini görüyor tüm bu yaşananlar birgün evden kaçabileceğinin habercisi değilmi sizce de?
açalım biraz gözümüzü yahu.nasıl yapar nasıl gider demesi komik

Son düzenleme:
Bence sonucun böyle olması normal ilk aşk çok farklı bişey.

neresi normal, bizi rezil edicek kadar mi, agzinin payini aldi iste almanyaya dönmüs burda heralde bir arkadasda kaliyo, hic bir sekilde yardim etmicem eger onun yüzünden aneme babama bisey olursa kendi elerimle öld... onu, ailem cok kötü bi durumda anemi 2 defa hastaneye kaldirdik babam onun yüzünden cuma namazina bile gidemiyo, eskiden hic bir haftasini kacirmaskene, nefret ediyorum ve cok sinirliyim, hic bir zaman normal sekilde artik hayatimiza devam edemicegiz hic birimiz oda artik hayatini maff eti ve kendini cok kücük düsürdü, normalde cok gururluydu insanlar zamaninda degerveriyorladi ona simdi yüzüne bile tükürmezler onun bizi maff eti

birdaha yaziyorum kardesim almanya ya dönmüs, heralde bir arkadasinda diye duyduk, peki noldu simdi kendini rezil edicek kadar deydimi, o adam peki nerde hani yaninda mi yok, görmedim onu görmek de istemiyorum artik kardesim degil inanin burdaki türkler cok kötü türkiye de öyle ler mi bilmiyorum ama cok konusuyorlar bize hic rahat vermiyorlar , babam cok rahatsiz babam inancli günde 5 vakit namazini kilan haca giden bi adam, ve kardesim onu rezil eti su an aglayarak yaziyorum ailemin halini gördükca maff oluyorum, saten kardesim de perisan mis ohh olsun az bile hakk eti, yine intahari düsünüyormus umrumda degil

birdaha yaziyorum kardesim almanya ya dönmüs, heralde bir arkadasinda diye duyduk, peki noldu simdi kendini rezil edicek kadar deydimi, o adam peki nerde hani yaninda mi yok, görmedim onu görmek de istemiyorum artik kardesim degil inanin burdaki türkler cok kötü türkiye de öyle ler mi bilmiyorum ama cok konusuyorlar bize hic rahat vermiyorlar , babam cok rahatsiz babam inancli günde 5 vakit namazini kilan haca giden bi adam, ve kardesim onu rezil eti su an aglayarak yaziyorum ailemin halini gördükca maff oluyorum, saten kardesim de perisan mis ohh olsun az bile hakk eti, yine intahari düsünüyormus umrumda degil

sana katiliyorum gercekten almanyadaki türkler dedikodu etmekte 1 numara
insanlarin hakkinda konusmak cok kötü bence sonucta önce herkes kendi kapisinin önündeki pisligi temizlesin

sizin durumunuza gercekten cok üzüldüm ama sunu hic unutma allah kimseye tasiyamiyacagi yükü vermez

hakkinizda hayirlisi neyse o olur insallah

X