Kız kardeşim çok üzgün,bize yardımcı olur musunuz?

kardeşiniz zavallı konumunda olan kişi asla değil ...kendi etti kendi buldu bu durumda...nişanlısıyla her sey yolundayken onu bırakıp eski seviglisine dönmüş sonra tekrar nişanlısına hangi erkek bunu kabul eder ki hatta hangi kadın?bence bırakın asayarak öğrensin ders cıkarsın kardeşiniz hemen doktora götürelim çok üzülüor demeyin..şımatmaın bence baksanıza elin oğlu sizin gibi şımatmıyor işte..bu olay kardeşinize ders olur umarım..ben bu tarz olayları cok yanlış buluorum duygular oyuncak değildir ki...

Çocuk oyuncağına dönmeden bu iş sonlansa iyi olucak gibi ...
Yoksa bunun sonu daha fazla üzüntü olur gibime geliyor...

Bunların aynen nejla+oğuz+cem gibi oldu ama dizideki gibi kardeşim de eski nişanlısını istiyor şu anda,haklısınız ayrılmış eski sevgilisine gitmiş diyorsunuz da ayrıldıktan çok sonra döndü o çocuğa o var,bi de çocuğun da hayatına biri girmiş zaten,
en önemlisi çocuk barışmak istedi,kardeşim barışalım demedi,çocuk üstüne düştü,madem unutamadı yaşadıklarını,hazmedemedi nie döndü kardeşime???
ne biliym intikam alıcak bi insan deil çocuğu bi tanısanız...
cidden sadece güven probleminden mi yapıyor acaba,ama nie 6 ay sonra? bunca zaman çıktılar,barışalı 6 ay kadar oldu sanırım,başlarda sorun yokmuş iiymiş son zamanlarda çok değişmiş,birilerinin dolduruşuna mı geliyor acaba? o benim kardeşim üzülmesine dayanamıyorum,vazgeçmek istemiyor,hep hayır gelmez demişsiniz de hiç düzelme ihtimali yok mudur,çocuk artık sevmio mudur diosunuz?

çocuk seviodur yoksa 6 ay az deil..ama ben kardeşinden şüpeliyim hala..herzaman cnm cicim diemez çocuk belki kardein fazla ilgi istiyor..benimde sevgilim var işleri yogun sürekli görüşemiyorus..bu demek olmuyorki sevmiyorusda görüşmüyorus..bence kardeşin şuan fazla inceler olmuş sevgilisinin hal hareketlerini..normal bence herşeyy ayrılmak isteyen adam çoktan ayrılırdıı..

bence yoluna girecek bir ilişki gibi değil açıkcası.kardeşin vazgeçse iyi olur.kardeşinin duygularındaki kararsızlığın bir neticesi bence yaşananlar.nişanlısının soğuması çok ta yersiz değil.bazı şeyleri içine sindirememiş olabilir.kardeşin gerçekten seviyorsa ona göre mücadele etsin yoksa birtakım özellikleri iyi diye,elimden kaçırmayayım diye hareket ederse ilerde daha çok üzülür.

Kardeşimde şöyle bi sorun var aslında,bunca senedir peşinde kitleler koştu resmen,Allah ona güzellik ve fizik açısından inanılmaz cömert davranmış,bi gören 3 yıl onun güzelliğini konuşuyor,bir de çok ii bi üniversitede çok ii bi bölüm bitirdi mühendis oldu,kendine güveni çok yüksek,o yüzden ilgi görmemek onun için normal bişey deil,nişanlısı için de başta herkes yanına yakışmıyor daha iilerini hakediyorsun dedi,kardeşimin nsl biriyle evleneceğinini bütün aile sanki çok merak ediyordu bu kız kimleri beğenecek nasıl birini sevecek diye,sonra çocuk çok efendi çok ii diye,bir de çok çalışkan herkes çok sevdi ama tepetaklak oldu böyle,şimdi ya çocuk gerçekten çok yoğun zaman ayıramıyor,ya da ailesinden etkileniyor soğuk davranıyor ya da güvenemiyor,intikam gibi saçma bişiyin söz konusu olduğunu zannemiyorum
akşam
bize gelecek eşim şehir dışında,yorumları kendisi okusun istiyorum,hepinize teşekkür ederim a.s.

X