kız isimleri...

bak ben yine karar değişrtirdim melis elçin sinem begüm azra.... ayy ne zor bişey doğru ismi bulmak değilmi hamişler...

aLmina oLucak kızımızın adı ilk aylarımda çok değiştiriyorduk ama sabitledik artık aLmina kutsal topraklardaki mina dağında nadide yetişen kırmızı bir çiçek.

bizde kızımızın adını Deva koyacağıza.s. ben Sıla-Berfin-Duru isimlerini beğeniyorum

ben MİNEL koymayı çok istemiştim ama eşim begenmedi o ismi
biz de İPEK koyduk:)))))

Bende çok Kararsizim Isim Konusunda şimdilik Aklimda Ecrin Ayşe Yada Dicle Ayşe Isimleri Var Sizce Hangisi

kararsız kalcagın kadar var ama ıkısıde cok guzell canım hatta bı ara bende oyle bı ısım dusundum ama annenmın adıda aayse oluncaa tuhafıma gıttı

meraba arkadaşım bnmde kızım olcak ve bizde hala karar verebilmiş degiliz .ceren öykü defne rüya ada ve beren bnm kafamda olan isimler birde derin var ama eşim çok dalga geçiyor bu isimle:KK70: hayırlısı olsun bakalım inş. bebişine yakışır bir isim bulursun

BEBEKLERINIZ HAYRILI OLSUN VE SIMDIDEN SAGLIKLI BIR DOGUM DILIYORUM.

BIR ISIM FIRKI BENDE GELSIN : KIZIMIN ADI EZGI, OYKU, ZEYNEP, EYLUL ISIMLERINI COK BEGENIYORUM.a.s

kızlar bizde beren isminde karar kıldık ama elifsu ismide çok hoşuma gidiyorr

merhaba arkadaşlar nasılsınız çoktandır yazaamıyordum benimde kızım olacak adı.....EZGİ ÖYKÜ olacak hepimiz sağlıcakla bebişlerimize kavuşuruz inşallah,,,,,,,,,

merhaba arkadaşlar nasılsınız çoktandır yazaamıyordum benimde kızım olacak adı.....EZGİ ÖYKÜ olacak hepimiz sağlıcakla bebişlerimize kavuşuruz inşallah,,,,,,,,,

berilcim ismiyle büyüsün bebeğin maşallah :) ezgi ismi çok hoş ve zarif gelir bana ...:nazar:

canım allah analı babalı büyütsün bebişini benimde 2,5 yasına kzım var
sana bir kaç isin onerebilirim
havin
deniz
berçem
öpüyorımm

berilcim ismiyle büyüsün bebeğin maşallah :) ezgi ismi çok hoş ve zarif gelir bana ...:nazar:
merhaba elvincim ezgi ismi bekarlığımdan beri hayalimdi eğer ilerde kızım olursa ismi ezgi olacak diyordum,,,,,banada zarif,narin,,izlenimi veriyor,,,,tüm bebekler anneleriyle,babalarıyla güzel günler görür inşallah,

Selam arkadaşlar,
ben Kızıma Beyza (temiz, lekesiz, günahsız) ismini koymayı düşnyrm. En çok beni çeken isim bu. Ama beğendiğim diğer isimleri buraya yazıyorum;
EsleM: Teslim olan (Allaha)
Meryem: Dinine bağlı olan.
Adniyye: Cennetlik
Hayrunnisa: Kadınların hayırlısı
Suleha: saliha olan
Sueda: Bu isimde çok güzel ama maalesef bi akrabam koyduğu için koyamıyorum. Anlamı: Allahın rızasına erenler: asigim:
Eşim de ilk Beyza dediğimde çok beğendi, ondan başkasına içi ısınamadı bi türlü. Bende öyle. Hem rüyamda bi keresinde kızımı Beyzam diye svyrdm. İnşallah Rabbim nasip ederde koyarım.:emir_bebek:

X