Kız isimleri🌸

amyjegga

Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2024
117
41
Herkese selam 21 haftalık hamileyim Allah nasip ederse kızım olacak🩷🙏 isim konusunda acele etmek istemiyorum ama aklımda olan bi isim var "Melodi" sizce nasıl? Baya isim araştırdık "Defne,Lina, Asel,Ahsen,İkra,Parla vs. isimlerini görmekten sıkıldım😂 farklı ve çok duyulmamış bi isim olsun istiyorum. Melodi ismi ile baya bi özleştim😂 ama tam da emin değilim🥹

mrb cnm bende 22 haftalik hamileyim kizim olacak hayirlisiyla ismini Esila Ela koyacagiz cevremdeki cogu insan ismimize onyargili😆 kiz isimleri olarak esila ,elisa,menesa,almina bunlar hosuma giden isimler saglikla gucagimiza aliriz insallah

mrb cnm bende 22 haftalik hamileyim kizim olacak hayirlisiyla ismini Esila Ela koyacagiz cevremdeki cogu insan ismimize onyargili😆 kiz isimleri olarak esila ,elisa,menesa,almina bunlar hosuma giden isimler saglikla gucagimiza aliriz insallah
Sağlıkla kucağımıza alalım inşallah🙏 bizim ismimize de önyargılar😂 öyle isim mi olur söylenmesi zor falan filan umursuyor muyum hayır😂

Benden size küçük bir öneri Kuran'da geçen isimlerden koymanız 🕊️ hayırlı olsun efnan ismi çok hoşuma gidiyor benim de kız da
Teşekkür ederim sağlıkla gelsin inşallah. Yani illa ismi Kuran'da geçecek ya da geçmicek şeklinde bi araştırma yaparak bakmadım tamamen kulağıma hoş gelen isimleri değerlendirdim.

Bende umursamiyorum oglusumun adini koyarkende cok elestiri yapmislardi bende en son ayse fatma ali veli isimleri cok eskide kaldi artik dedim simdide kizimin ismine burun kiviriyolar aman onemli olan bnm begenmem 😆

Merhaba bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah🌸 Ben kızım olsaydı Ada, Nil, Lidya gibi isimler düşünüyordum

Popüler isimlere karşı çıkıp Defne koyan ben, nasıl bir tavsiyede bulunsam bilemiyorum. 😂

Benden size küçük bir öneri Kuran'da geçen isimlerden koymanız 🕊️ hayırlı olsun efnan ismi çok hoşuma gidiyor benim de kız da
Kuranda gecip cok aacma anlamlari olan ya da sirf kuranda geciyor diye anlamlari saptirilan bir dunya isim var. Esas olan anlaminin guzel olmasi ve kulaga hos gelmesi.

Ustelik ben anadilimizde isim vermekten yanayim, araplarin bizim israrla koydugumuz elif ismi ile ilgili olarak “alfabebizin bas harfini isim olarak koyuyorsunuz” diye dalga gectikleri dusunuldugunde…

Konu sahibi, Melodi ismi guzel ama arya daha guzel muzikle ugrasiyorsaniz, ezgi de var mesela.

Eliz yada elizan şu ara duyduğum güzel isimler onun haricinde inci duru selinay isimlerinide seviyorum

Kuranda gecip cok aacma anlamlari olan ya da sirf kuranda geciyor diye anlamlari saptirilan bir dunya isim var. Esas olan anlaminin guzel olmasi ve kulaga hos gelmesi.

Ustelik ben anadilimizde isim vermekten yanayim, araplarin bizim israrla koydugumuz elif ismi ile ilgili olarak “alfabebizin bas harfini isim olarak koyuyorsunuz” diye dalga gectikleri dusunuldugunde…

Konu sahibi, Melodi ismi guzel ama arya daha guzel muzikle ugrasiyorsaniz, ezgi de var mesela.
Saygı duyuyorum dusuncenize herkes düşüncesinde özgür neticede 🤗

Teşekkür ederim sağlıkla gelsin inşallah. Yani illa ismi Kuran'da geçecek ya da geçmicek şeklinde bi araştırma yaparak bakmadım tamamen kulağıma hoş gelen isimleri değerlendirdim.
Kuran’da geçmesi şart değil zaten. Anlamı güzel olsun yeter.

Eltimin bebeğinin adı Arya🌸

X