Kız çocuk için ne yapılabilir

Momyteam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2021
503
204
27
Arkadaşlar merhaba 2 yaşında dünya tatlısı bir oğlum var ikinci çocuk için bu ara düşünüyoruz biraz. İkinci çocuğum öncelikle sağlıklı olması sonrasında kız olsun istiyorum tabiki herşey Allah'tan 🙏 lütfen buraya linçlemeye kimse yazmasın Allah herkesin kucağını doldursun iki meyveninde tadına bakmak istiyorum. İlişki yumurtlamadan öncemi sonramı olması etkili oluyor bilen varsa çok sevinirim

Hangi gün ilişki olsada döllenen spermin 'x kromozomu taşıması gerekiyor yani yaradanın bileceği iş ama yinede siz bilirsiniz :KK45:

Hangi gün ilişki olsada döllenen spermin 'x kromozomu taşıması gerekiyor yani yaradanın bileceği iş ama yinede siz bilirsiniz :KK45:
Yumurtlamadan once iliskiye girildiginde, xy kromozomlu spermler yumurtlamaya kadar hayatta kalip dayanamazken xx spermler daha uzun sure yasayip yumurtayi dolleyebiliyor. Bu sebeple kiz cocuk doguyor 😇 isin ozu, erkekler sperm hucresiyken bile biz kadinlardan daha dayaniksiz 😂😂😂

Yumurtlamadan once iliskiye girildiginde, xy kromozomlu spermler yumurtlamaya kadar hayatta kalip dayanamazken xx spermler daha uzun sure yasayip yumurtayi dolleyebiliyor. Bu sebeple kiz cocuk doguyor 😇 isin ozu, erkekler sperm hucresiyken bile biz kadinlardan daha dayaniksiz 😂😂😂
Ay ilahi çok güldüm Allah'ta sizi güldürsün 🤣

O çok saçma geliyor bana ya 🤣
Çin takvimine saçma diyorsunuz ama doğru..vefat eden bir tanıdığımız hesaplamıştı Çin takvimine bakarak benim için kızın olucak demişti ve doğru çıktı kızım var

Allah gönlünüze göre versin, ben öyle şeylere inanmıyorum yok yumurtlamadan önce olursa kız yumurtlama günü olursa erkek. Allah neyi nasip ettiyse o olur 🥰
Sağlıklı, hayırlı evlat olsun da ❤️
Allah'tan hayırlısı dileyin 🌼

X