Kız bebek ismi

Merhaba hanımlar bu isimleri oylamanızı rica ediyorum bir de size çağrışımı nedir ? Bu isimde tanıdı

• Ankete Katılan
    55
Beril. Hem tınısı çok güzel hem de Öz Türkçe benim de hayalimdeki isimlerden

Çok şık ama etrafta gözlemlediğim çok sanırım ilerde çocuklar bu durumdan rahatsız olabiliyor galiba bir de mitolojik bir anlamı olması biraz sıkıntılı sanırım teşekkür ediyorum

Tabi tabi popüler. Birde eskimeyen bir isim. Zeynep de çok aşırı konuldu kimse sorun etmiyor hala da popüler eskiden beri
Mitolojik isimleri seviyorum ben

Ankette Leyla seçtim bir de yazayım dedim Ben Leyla ismini çok seviyorum ve bir kadına da Leyla ismini çok yakıştırıyorum.

Çok şık değil mi ama öz Türkçe değil Latince
Öz Türkçe isim kaynaklarinda da geçiyor, Fransızcada da geçiyor vs. Sanırım uluslararası bir kelime ama çok çok güzel olduğu gercegini degistirmiyor

Çoğunluk Leyla demiş ama bir tek benim mi aklıma geliyor dalgın insanlara sıfat olarak kullanılması 'şşt leyla mısın kendine gel'

Elisa aids hastalığının tahlilde elisa testiymiş kısaltılmış hali Türkçe değil zaten bence araştırın isterseniz
Elisa, Arapça ve İbranice kökenli bir kelimedir ve dilimize de bu dillerden geçmiştir. Elisa isminin anlamı cennet kapısında bekleyen melek anlamına gelir. Aynı zamanda Elisa, Allah'ın yemini ya da sözü anlamına da gelir. Bu nedenle Elisa isminin anlamı öğrenildiğinde beğenilerek kız bebekleri için tercih edilmektedir.

Tabi tabi popüler. Birde eskimeyen bir isim. Zeynep de çok aşırı konuldu kimse sorun etmiyor hala da popüler eskiden beri
Mitolojik isimleri seviyorum ben
Zeynep çok kutsal çok konuluyor evet çok değerli fakat çocuklar ondan da şikayetçi malesef haklılık payları yok değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…