Yöresel Tarif Kıymalı Patates Köftesi ( Aşk Sponsorluğunda )

Yöresel Yemekler

Genel değerlendirme puanınız ?

• 1 puan

OY: 0 0,0%
  • 2 puan

OY: 0 0,0%
  • 3 puan

OY: 3 5,6%
  • 4 puan

OY: 2 3,7%
  • 5 puan

OY: 7 13,0%
  • 6 puan

OY: 3 5,6%
  • 7 puan

OY: 11 20,4%
  • 8 puan

OY: 5 9,3%
  • 9 puan

OY: 8 14,8%
  • 10 puan

OY: 15 27,8%

• Ankete Katılan
    54
Tarifin çok güzel valla bayıldım denemeye değer - hafta sonu misafirlerime yapayım bari
ellerine sağlık

Tarifin çok güzel valla bayıldım denemeye değer - hafta sonu misafirlerime yapayım bari
ellerine sağlık

Teşekkür ederim Lily senin de şimdiden eline sağlık.
Normalde kızartıp yapılıyor, fırında yapınca daha hafif ve lezzetli oldu bence.

kaşarı üzerine mi koydun o detayı tam anlayamadım da:44:

Yarısını patates harcına yarısını da bandırmak için hazırladığımız yumurtaya ekledik Lily ..

Ellerine emeğine sağlık canım başarılar dilerimmm çok güzel görünüyor sunuma bayıldım

Senin tarifini görmemişim şimdi farkettim

Eline sağlık çok güzel görünüyor. Patates kroketten sonra annem beni mutfağa sokarsa deneyebilirim

Senin tarifini görmemişim şimdi farkettim

Eline sağlık çok güzel görünüyor. Patates kroketten sonra annem beni mutfağa sokarsa deneyebilirim

Denemeden olmuyor bu işler Mercani , olmaya olmaya, etrafı savaş alanına çevirere çevire olmaya başlıyor

Ben yeni şeyler deneyeceğim de hala güvenemiyorum kendime, hiç sesimi çıkarmadan deniyorum, olursa süpriz diye ortaya çıkarıyorum, önceden çok güzel bir şey deneyeceğim diye başlayıp elim boşboş ortaya çıkıyordum

Bende ev ahalisine bugün dışardan abur cubur almayın ziyafet var diyorum bir giriyorum mutfağa sonra fosss

Bende ev ahalisine bugün dışardan abur cubur almayın ziyafet var diyorum bir giriyorum mutfağa sonra fosss

Olur olur az zaman ..
Benim 5-6 yıl önce yaptığım bir sigara böreği hala herkesin dilindedir, sigara böreklerine hakaret olduğunu düşünüyorlar ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…