Yöresel Tarif Kıymalı Patates Köftesi ( Aşk Sponsorluğunda )

Yöresel Yemekler

Genel değerlendirme puanınız ?

• 1 puan

OY: 0 0,0%
  • 2 puan

OY: 0 0,0%
  • 3 puan

OY: 3 5,6%
  • 4 puan

OY: 2 3,7%
  • 5 puan

OY: 7 13,0%
  • 6 puan

OY: 3 5,6%
  • 7 puan

OY: 11 20,4%
  • 8 puan

OY: 5 9,3%
  • 9 puan

OY: 8 14,8%
  • 10 puan

OY: 15 27,8%

• Ankete Katılan
    54
Tarifin çok güzel valla bayıldım denemeye değer - hafta sonu misafirlerime yapayım bari :KK1:
ellerine sağlık :KK9:

Tarifin çok güzel valla bayıldım denemeye değer - hafta sonu misafirlerime yapayım bari :KK1:
ellerine sağlık :KK9:

Teşekkür ederim Lily senin de şimdiden eline sağlık.
Normalde kızartıp yapılıyor, fırında yapınca daha hafif ve lezzetli oldu bence.

Ellerine emeğine sağlık canım başarılar dilerimmm çok güzel görünüyor sunuma bayıldım:KK16:

Senin tarifini görmemişim şimdi farkettim :KK1:

Eline sağlık çok güzel görünüyor. Patates kroketten sonra annem beni mutfağa sokarsa deneyebilirim :KK1:

Senin tarifini görmemişim şimdi farkettim :KK1:

Eline sağlık çok güzel görünüyor. Patates kroketten sonra annem beni mutfağa sokarsa deneyebilirim :KK1:

Denemeden olmuyor bu işler Mercani , olmaya olmaya, etrafı savaş alanına çevirere çevire olmaya başlıyor :KK1:

Ben yeni şeyler deneyeceğim de hala güvenemiyorum kendime, hiç sesimi çıkarmadan deniyorum, olursa süpriz diye ortaya çıkarıyorum, önceden çok güzel bir şey deneyeceğim diye başlayıp elim boşboş ortaya çıkıyordum :KK52:

Denemeden olmuyor bu işler Mercani , olmaya olmaya, etrafı savaş alanına çevirere çevire olmaya başlıyor :KK1:

Ben yeni şeyler deneyeceğim de hala güvenemiyorum kendime, hiç sesimi çıkarmadan deniyorum, olursa süpriz diye ortaya çıkarıyorum, önceden çok güzel bir şey deneyeceğim diye başlayıp elim boşboş ortaya çıkıyordum :KK52:

Bende ev ahalisine bugün dışardan abur cubur almayın ziyafet var diyorum bir giriyorum mutfağa sonra fosss :KK53:

Bende ev ahalisine bugün dışardan abur cubur almayın ziyafet var diyorum bir giriyorum mutfağa sonra fosss :KK53:

:KK1::KK1::KK1: Olur olur az zaman ..
Benim 5-6 yıl önce yaptığım bir sigara böreği hala herkesin dilindedir, sigara böreklerine hakaret olduğunu düşünüyorlar ..

X