Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

biri kitap çekilişi mi dedi ya yapılmaz ki bu bu ay çok açılmıştım kitap alarak baya bir katılsam mı acaba ama ne tarz okuduğumuzu nerden bileceğiz hadi beğenmezseniz yada okumuşsanız

biri kitap çekilişi mi dedi ya yapılmaz ki bu bu ay çok açılmıştım kitap alarak baya bir katılsam mı acaba ama ne tarz okuduğumuzu nerden bileceğiz hadi beğenmezseniz yada okumuşsanız
merhaba
okuduğumuz ve başkaları da okumalı dediğimiz kitapları gönderiyoruz
gönderdiğimiz kişi daha önce okumuşsa da hediyedir deyip tekrar okuyor

merhaba
okuduğumuz ve başkaları da okumalı dediğimiz kitapları gönderiyoruz
gönderdiğimiz kişi daha önce okumuşsa da hediyedir deyip tekrar okuyor
anladım çekiliş ne zaman peki ben 30 aralık 6 ocak arası il dışında olacağım mesela hediye göndermede sıkıntı yaşamasamda almada yaşayabilirim ya bilemedim katılsam mı

Kitaplığımda olan veya okumuş olduğum bir kitabı hediye almaktan kıvanç duyacağımı sanmıyorum.
Çekilişe katılmak isteyenler edinmek istediği 3 kitabı belirtsin. Kendisine çıkan kişi de bu kitaplardan birini alıp hediye etsin bence.

bence de en mantıklısı bu böylece karışıklıktan kurtulmuş oluruz. hatta bilmediğim okumadığım bir şey se kendime de alırım bir tane

bence de en mantıklısı bu böylece karışıklıktan kurtulmuş oluruz. hatta bilmediğim okumadığım bir şey se kendime de alırım bir tane
ya mesela benim için farketmez felsefe hariç herşeyi okurum ama şimdi benim beğendiğimi beğenmeyebilir yolladığım kişi iyi olabilir en azından birbirimizi tanımıyoruz tarz konusunda tanıtım yazısı yazsa herkes şunları şunları okurum beğenirim şu kitabı merak ediyorum falan bu nasıl olur

İşte tipik bir kitap kurdu.
Kitaplığında olmayan bir kitabı başkasına hediye etmez.
İlle kendinde de olacak, kitabı evirip çevirip didikleyecek.

Ben liste olayına karşıyım.Birisi benim için kafa patlatacak okuduğu kitapları hatırlayacak sonra belki de basımını bulmak için emek harcayacak.Bunun için bile saklarım o kitabı,tekrar okurum.Hatta üzerine konuşulur falan.Diğer şekilde sipariş gibi olacak.Yani ben böyle düşünüyorum en azından.Tabi herkes böyle düşünmek zorunda değil.Kural koymasak da isteyen yine bu başlıkta liste verse isteyen vermese mi?Ne dersiniz?

Liste olsun diyenler de kendince haklı, olmasın diyenler de.
Nasıl yapsak bilemedim, ben de en çok beğendiklerimizi yazalım tarzımız belli olsun diye düşünüyorum. Hem liste-sipariş gibi değil hem de fikir verebilir.

Dileyen yazsın beklentilerini. Benim gibi süpriz isteyenler yazmasın olmaz mı?

bence en güzel fikir
yine dileyenler diye belirteyim de beğendiğimiz 3 5 kitabı yazalım en azından tarzımız belli olsun
ya da ''şu tarzı merak ediyorum da nerden başlasam bilemiyorum'' dediğimiz tarz varsa yazalım belki bize gönderecek kişi iyi bilen biridir
ve artık bu bahsi kapatalım lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…