Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

ben kurbanımın telefon numarasını bilmiyorum sanırım e isterlerse napacam
Benim kurbanımın da yoktu,kendi numaramı verdim.

kitapyurduna yaptığım yoğun tacizler sonucu kitaplarım bugün kargoya verilecek adamlar en sonunda hay sana daaaaa kitaplarına daaaaaa diyecekler

Çok sevindim kitaplarına kavuşacak olmana . Çok steslenmiştin.

_Cassandra_ Tekrar çok teşekkür ederim tatlım. Notların da çok içtensin içimi ısıttın.
ya gerçekten çok garip bir his şu an hiç tanımadığın birine hediye yollamak ve bi şekilde o hediyeyi sevmesi, gerçekten çok mutluyum sende mutlu günlerde oku

loliss çekiliş için çok teşekkürler düşünmeden katılmıştım fakat iyi ki katılmışım diyorum

B BaslarsanBitirirsin keyifli okumalar canım .Afiyetle ye,keyifle oku. Özellikle ayraç çok hoş

_Cassandra_ kitap hakkında fikrim yok ama diğerleri çok güzelmiş.Allah kesene bereket versin canım

teşekkürler aslında ben kitabı çok beğeniyorum ve herkese tavsiye ediyorum biraz gençlik kitabı gibi görünse de bence çok derinlikli bir kitap ...

B BaslarsanBitirirsin keyifli okumalar canım .Afiyetle ye,keyifle oku. Özellikle ayraç çok hoş

_Cassandra_ kitap hakkında fikrim yok ama diğerleri çok güzelmiş.Allah kesene bereket versin canım
Evet ya bayıldım kalemime not defterime ayracıma. Bu tarz kitaplar hakkında fikrim yoktu fikir sahibi olmuş olacağım

Dünde bugünde çok mutlu oldum. Farklı bir tat gerçekten bu çekiliş. Her sene yapalım yahu

Bu kitapta alacakaranlık gibi seri mi tek kitap mı canım.
tek kitap ve alacakanlığı okuduysan ondan çook çook daha güzel yani bana göre aslında herkese tavsiye ediyorum merak ediyorum onlarda benim kadar sevecek mi beğenecek mi diye.. şimdide çok övdüm beklentini arttırmış olabilirim tabi zevkler ve renkler tartışılmaz

Okumadım tatlım. İlk defa okuyacağım bu tarz sayende

hediyem geldii
A aydogdu06 tekrar teşekkürler canım
kitabım Mark Haddon Süper İyi Günler, dymadığım bir yazar ve kitabı, kapağı cezbedici...
ilk fırsatta okuyacağım inşallah
evet kesinlikle farklı bir kitap...
her okumayana okutuyorum.
bir otistik çocuğu anlatıyor...
miraycığım güle güle karalasın dergilerini kitaplarını
seni kandırsam da değiştirmedim.sadace kurbanından emin olma istedim..

Gelen hediye kitapları inceliyorum bende ilk defa gördüm bu kitabı listeme aldım hemen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…