Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

aaa olumsuz yorumlar mı var kitapların fiyatlarını uygun gördüm diye bakmıştım bende

idefixle bi kere alışveriş yapmıştım önceden, kargoda o kadar sıkıntı yaşadım ki lanet ettim resmen. ondan bi daha bakmadım. geçenlerde kpss kitabı için baktım da kitap yurdunda bitmiş istediğim kitap diye, arada 7 tl fark vardı. ama dediğim gibi diğer kitapları bilmiyorum pek

Bu işler kısmet işi yani Neye alıştıysan ordan devam etmek en güzeli, tek idefix sever de benmişim koca konuda

ben de bir kez Babil'den aldım, gelmesi uzun sürdü
kitapyurdu'ndan da 1 yıldır nerdeyse her ay kitap alıyorum ilk seferlerde ayraçlar,kahveler yollardı, kaç seferdir bi şey yolladığı yok. idefix'i hiç denemedim ama fiyatlar uygun geliyor bana, ya da alışkanlık

kitapyurdu bana hiç kahve yollamadı yalnız, yazdım bunu bir kenara

hepimiz mail göndersek belki biraz farkına varırla, müşteri memnuniyeti diye bi'şey var yani

doğru diyorsunuz aslında, kesinlikle bence yapalım bunu. son 1 senedir neredeyse her ay sipariş veriyorum oradan. sizler de öylesiniz sonuçta, bizi memnun etmeyecek de kimi edecek yani. evet ben şimdi güzel bir mail döşeyip atıyorum onlara

idefixte hala temin edilmektedir gözüküyo kitaplarım
işkillendim biraz ve mail attım
inşallah gecikmez ya.. kitaplardan birinde stokta yazmıyo, ama yine de sepete atılabiliyo tükendi yazısı falan da yok

kitap yurdu bana da hiç bişi yollamadı
maile de dönmediler

kitapyurdu kullanıyorum ben de yıllardır. dediğin gibi eskiden küçük küçük hediyeleri olurdu artık ayraç bile yollamıyor
babil den birkaç kez yaptım alışveriş. memnun kaldım ama biraz geç tedarik ediyor.
idefix de kullandım bir iki kez, orası diğerlerine göre daha pahalı gibi geliyor. elim alışmadı.

sonuç olarak forever kitapyurdu

Ben babil den çok memnunum kızlar fiyatları sürekli odefix ve kitap yurduyla karsilastiritorum bir kere olsun idefix uygun çıkmadı şimdi kitap fuarı var da uygun ama daha önce hiç yani o yüzden bana çok sıcak gelmiyo

Kitap yurduna 6-7 senedir uyeyim hatta play storden telefonuma indirdim sürekli yorumları incelerim falan ama alışverişi son bir yıldır babil den yapıyorum bana kupalar kahveler kalemler ayraclari saymıyorum bile baya bişey gonderdiler:)

Kitap yurdundan çok nadir aliyorum ama sürekli orayı takip ediyorum

Babil evet geç gönderiyor zaman sıkıntısı yoksa babil den alınabilir ben geç geleceğini bildiğim için bu sefer kitap yurdundan aldım mesela:)

Bir güzel birde kötü haberim var.
Kurbanım yarın kargosuna kavuşacak. Şimdi teslim ettim geldim.
Kötü haberim ise iş yerine dönünce suratıma çarptı. Kitap ayracı ve yazdığım notu eklemeyi unutmuşum Çok üzüldüm kurbanım umarım beni affedersin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…