Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

katılsam mı dedin ya emin olamadın sanki :)
Yok yok eminim katılayım süper olur en güzel hediyedir kitap,ayraç,defter ama kafama takılan şu mesela bizim cok isteyip bi türlü alamadığımız kitaplar hedoye edilse çok makbule geçer listemizde olan bi kitap mesela

Canim sen oyle yapabilirsin mesela
Sana hediye alacak kisi o listeden faydalanmis olur
Mesela ben de vikitabima bakilsin kutuphanemde olmayan bi kitap olsun dedim
Baska bi arkadas okumadigi kitabı hem kendine hem cikan arkadasa almak istiyo
Herkes farkli farkli takılabilir sanki

Bilmem olabilirse gayet iyi olur

tamam canım ekliyorum
ayrıca liste yapabilirsin am a2-3 kitap olmasın ki gönderecek arkadaşın seçme şansı artsın

Tanıtımlar olmuş ben yokken:) Ben de ufaktan yazayım. Çekiliş süresince de burdan tüyolar verebilirim ayrıca.
Hemen hemen her tür kitabı severim. Tek kriterim türünün en iyilerinden olması. Özellikle bilim-kurgu ve fantastik türü severim. Onun dışında dünya edebiyatına meraklıyım. Elimden geldiği kadar en iyi örnekleri okumaya çalışırım.

Best seller sevmem, kızsı romanları sevmem(Anladınız siz onu kişisel gelişim hiç okumadım, okumayı da düşünmem.

En sevdiğim kitapları hatırladığım kadarıyla yazıyorum fikir olsun.

Yüzüklerin Efendisi Serisi
Koku
Körlük
Kinyas ve Kayra
Rüzgarın Adı serisi
Anansi Çocukları
Mülksüzler
1984

Vikitap üyeliğim Lavin. Orada okuduklarım kısmı günceldir. İsmimin çıktığı kişi ordan bakabilir okuduğum kitaplara, seçim yapabilir. Böylece ben de okumadığım bir kitaba kavuşup yeni heyecanlar yaşarımm.

lavin seni aradım ama bulamadım beni bulursan eklermisin zaten birtek melindayı takip ediyorum

Eveeet. Bende yazayım bari
Tam 3 yıldır düzenli günlük yazıyorum ajandalara merakım var ayraç koleksiyonumda var ayrıca

Beğenmedigim bazı yazarlar var kahraman tazeoğlu,ahmet batman gibi cok fazla ask kokan kitapları sevmem
Dünya klasiklerini çoğunu yalamış yutmuş biri olarak yeni çıkan romanlarda ziyade eski romanları severim reşat nuri,peyami safa olsun
en sevdigim yazarım İskender pala, Ve size yardımcı olmak adına kitap listemde olan almayı heycanlar beklediğim kitaplar
1.Milanaya Mektuplar–Franz kafka
2.kuyucaklı yusuf–Sabahattin Ali
3.yaban–Yakup kadri
4.Kurt seyit ve şura–Nermin bezmen
5.küçük prens
6.sinnekli bakkal–Halide edip
Simdiden tisikirlee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…