Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

loliss çekiliş bugün olsa mı ben yarın akşam evde değilimde haftasonu dahil bugün belli olsada hafta sonuna baksam ya gitmişken çok heyecanlandım daha katılan olmaz herhalde

Sabahattin ali, yasar kemal, c.aytmatov, z.livaneli favorim. Sarah jionun birkac kitabini okudum.rahatlatici. e.demirkiranda severim.ama sanirim beni en mutlu eden polisiye macera kitaplari. Tess okuyunca kendimden geciyorum o kadar seviyorumki. Onun disinda okuduklarimdan ornek vereyim aklima ilk gelenler aclik oyunlari serisi, fi ci serisi, grinin elli tonu sarmadi dan brown severek okuyorum tess gibi. H.hosseini 3 kitabida var ve sevdim... oyle iste. Isinamadigim yazarlar ayse kulin elif şafak ahmet umit ...onyargida olabilir..29 yasindayim evliyim.kk da birkac cekilise katilmisligim vardir.

Bence herkes listesinde olan ilk 5 kitabı yazssın böyle olmaz okduklarımız gelirse napcaz

Ben de kitap konusunda cok yonlu biriyim degisik degisik turler okurum cok da severim farkli turleri denemeyi
Benim tek ricam sevgili arkadaşımın alacagi kitaba benim vikitap sayfamdankutuphamde olan bi kitap olup olmadigina bakmasi
Okumak istediklerime bakmasin hiç..süpriz olsun tamamen onun istedigi bi kitabı alsin
Vikitap adim melinda

ben seni buldum şimdi tarzını çok sevdim okuduklarından kendime liste yapayım çok hoş kiatplarokumuşsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…