Kitap Günü Etkinliği

Bugun sevdicegimin dogum gunu bu sebeple istanbula dogru yol almaktayizzz
Dogum gunu pastasindan ikram edetim simdilik
Kek kisir da daha sonra
İyi eğlenceler
Bu arada melinda bişey dikkatimi çekti yeşil göz beyaz ten ve kızıl saç inanılmaz çok yakismis çok begendim... Bende renkli gozluyum ve kızıl yapmayı bi ara düşünmüştüm yakismayacagina karar verdim şahsen candan ercetini beyaz ten ve kızıl saçla pek begenmiyorum , onu düşündükçe acayip sogumustum ama şu an ciddi ciddi düşünüyorum....

istanbulun havası da kötü bugün ya (
Ara ara gunes acti, cok da fena degildi yine dee

Vay çok enteresan oldu tercihler:)
Hadi bakalım ınş begenirsin:)
Coook merak ediyorummmm
Ben de cok ozluyorum valla.. kizil bir tutkudur
Bence ıcinde kalmasin yaptir derim

selam kızlar hayırlı sabahlar..

Ben de cok ozluyorum valla.. kizil bir tutkudur
Bence ıcinde kalmasin yaptir derim

bakımı zor diyorlar. hemen akıyor diyorlar. nasıl yapmak lazım. yani 15 gün içinde akma olursa neyleyim
bugün kargom gelecek. fotosunu atarım

selam kızlar hayırlı sabahlar..

bakımı zor diyorlar. hemen akıyor diyorlar. nasıl yapmak lazım. yani 15 gün içinde akma olursa neyleyim
bugün kargom gelecek. fotosunu atarım
akınca soluyo rengi.. ya yeni boyamaya kadar öyle dolancan yada 15 günde bir boyucan
ama sen kapalısın zaten ya o nedenle aksa da çok sorun olmaz bence hem çok da kötü olmuyo o da ayrı bi renk gibi
içindekiyle beraber çek

günaydın herkese

kuzum kızıl yaparsam açılacam herhalde

@__ATALANTE bugün sana bir kitap beğendim

Ayyy :) Çok heyecanlandımmm :) Ne beğendin kii :) Daha bana çok var Listem değişir Ben bulunduğum yerdede kitap günü yapıyorum KitapAğacı sayesinde ve Nisan ayında bana kitaplar alıcaklar çok heyecanlıı Hazirandada siz alıcaksınız biysüyyüüü kitabım olcekkkkkkkk yaşasınnnnnnnn

umarım değişmez. sevdiğim kitaplar instegramdada varmı kitapağacı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…