Kitap Günü Etkinliği

Günaydın. Canım sorun değil boşver. Siparişi verdinse gelir elbet senden kaynaklanan bir şey değil sonuçta
babilde tüm alışverişler sorunsuz olmuştu bugüne kadar, yurtiçi kargo dışında alternatifi de var diye onu seçtim ama hala hazırlanmadı. kusura bakma kuzum söz telaşına geldi ondan bu hafta verebildim ancak siparişi.

sorun değil kitapyurdu da sana yanlış sipariş yollamıştı ne çabuk unuttun ben babilden pazar günü sipariş verdim, dün yola çıkmış bile

sorun değil kitapyurdu da sana yanlış sipariş yollamıştı ne çabuk unuttun ben babilden pazar günü sipariş verdim, dün yola çıkmış bile

aman kitap sitelerinin hepsi kafasına göre takılıyor yaa gidip direk D&Rdan falan alsak da fiyat farkı çok oluyor bu sefer
babilde şimdiye kadar benimde öyle olduydu, 1 gün bile ancak beklemişimdir hemen yolluyorlardı kitabı. şimdi acele ediyorum ya hala hazırlanıyor kitap yarına kadar süreleri var, yoksa iptal etmek zorundayım

Etme boşver diğer türlü daha çok beklerim

ben ortaokulda okumuştum onu. yeniden okusam fena olmaz aslında tabii okuyacağım 7493002 tane kitaptan sonra

keşke bugün bana minik tatlı sevimli paketçikler gelse

benim elimdeki kitapların sayısı 20nin altına düştü sonunda ama önümüzdeki ay Mücella'da eklenecek işte.
bir sürü ortak kitap okuma etkinliğim oldu, hepsini nasıl okuyacağım acaba

cemile ahh cemile umarım beğenirsin
güne başlarken 20tl ye tamamlamam gerekn her siparişin yanına bu kitabı alırım diye planlamıştım, senden başkasına nasip olmadı

demek ki kitap bitek bana nasipmiş
henüz 50li sayfalardayım ama cemile kısmı güzel gidiyor şimdilik. anlatımı çok yalın, günlük hayat gibi, pek güzelmiş

Ben büyük bi sabırsızlıkla bana sıra gelmesini Bekliyorum babilde kitap yurdunda sepeti dolduruyorum tam elim gidicek al tuşuna zor dayaniyorum:)
Kitapliktaki kitap stoklarimi baya azalttım gibi okumamış yaklaşık 40 kitap falan var
Zaten 15 tanesi seri ve fantastik tarih serisi eşim almış zamaninda:) ve benim okumaktan en çekindiğim kitap turu fantastik kitaplar....

Içlerinde en merak ettiğim alamut kalesi
Aslında elimdeki kitaptan sonra onu okuyabilirim ama o kitapla ilgili çok değişik yorumlar duydum
Kimi gereksiz diyo , kimi çok begeniyo , kimi bu ne biçim kitap diyo :) hani bi kitap hakkında ortak fikir olur ya hemen hemen o yüzden çekiniyorum bu kitaptan...

benim kitap hala hazırlanma aşamasında, ay bitti hala yollayamadım kitabı, kendimi çok mahcup hissediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…