Kitap Gün Etkinliği-2

@kitap_asigi okumak istediklerine bakarken aşk köpekliktir i gördün yarın o kitap a101 e geliyo 5,95 e iki kitap daha var ben bu akşam aldım aşkın resmini tam boy bilmek istersin diye düşündüm :)
Tam boy muu?

A101e genelde cep boylar geliyor. Tam boysa yarin kosa kosa gideyim o zaman cok tesekkur ederim haber verdigin icin

ya bende tutamıyorum hatta serilerde o sorunu yaşıyorum 1 yıl sonra akılda mı kalır olaylar e tekrar okuyorum olmuyor öyle de ben geçen bir kitap okudum tamam mı hatta neyse okudum diyorum konu çok tanıdık bu yazar birinden esinlenmiş konuda falan sonra işte sonuna geldim son sayfalar dank etti bende bu kitabı okumuştum diye esinlenmiş dediğim aynı kitap çıktı o nedenle not alıyorum okuduğum kitapları şimdi vikitap çıktı rahatladım yoksa durup durup aynı kitabı okurdum herhalde

Cok hossun ya

Ben de not aliyorum okudugum kitaplari genelde
Sevdim mi sevmedim mi diye de puanliyorum kendi kendime
Sevmediysem ayiriyorum bi kenara bi yere vermek icin

Bu arada melike hatirlatti kitaplarin boylarina takintiliyim ben

Cep boy veya ozel basim boylarini sevmiyorum pek.
ya bunu söylediğin iyi oldu zaten cep boy almazdım çünkü bende sevmiyorum geçen a101den küçük mucizeler dükkanını aldım ama elime almak istemiyorum gözüme batıyor ucuz ya alayım dedim ama sevmiyorum ya kitabın hatrına okumaya çalışacağım yinede de işte

Cok hossun ya

Ben de not aliyorum okudugum kitaplari genelde
Sevdim mi sevmedim mi diye de puanliyorum kendi kendime
Sevmediysem ayiriyorum bi kenara bi yere vermek icin
bende kolilere koyuyorum sevdiklerim orta sevdiklerim sevmediklerim diye sevmediklerimi ikinci el kitap satan kiktapçılara falan veriyorum takas gibi sevdiklerimi saklıyorum orta olanlarda işte isteyen olursa ödünç veriyorum

az önce kendime kitap sipariş ettim ama ne sipariş verdim bilmiyorum sepete 10 tane kitap atmışım bütçeyi aşmayım diye yarısını çıkarmak zorunda kaldım fiyatlarına göre ne çıkardım ne kaldı bilmiyorum kafayı sıyırdım kitaplara aç gibiyim
ve verdiğim siparişlerden birini beğenirsem sana da yollayacağım kitap aşığı bir okuyum gelsin de ama söylemem ne olduğunu merak et bende topiğn merak ettiricisi oldum iyi mi heyecan adrenalin katıyorum size

Hastayım dün direk yattım. Uğramadım buraya sonra sizi bekletmeyim dedim resim attım yine kaçtım.

Dün akşam bakındım biraz seçemedim hangisinden başlayacağıma

Keyifle inceledim valla. Zaten seri kitap çok olduğu için çok kalabalık oluyor. Ben hep serilerin ilk kitaplarını ekliyorum. Belki sevmezsem diye.

bir ara toplu mesaj açarım ayın 15 i gibi kitapkurtları arkadaşlarım bekleyin siz yavaştan süşünün mesajı açarım ordan takılırız kim ne yollayacak

Şimdiden açsana dursun kenarda

Evet serileri seviyorum valla genelde olumlu yorumlar okudugum serileri komple ekledim

Ya cok merak ediyorum ama. Bilmeyip de bkeleyen taraf olmak cok heyecanli ve zormuus catlarim ben

Çok keyifli ama. Hatta sabah işe gelirken düşünüyordum. Acaba boşluğa mı düştüm şimdi gelcek kitabım kalmadı . Halbuki alışmıştım diye

Bende unutuyorum. Ama ben genel anlamda unutkanım zaten. Çok an gelir kitaptan biri bahsederken içeriğini çok hatırlatmıyorsa alsam mı ki derim sonra dınk eder okudum ya diye. Ama içerik çok detaylı kalmaz aklımda. Aklımda kalan kitaplar nadirdir.

@kitap_asigi okumak istediklerine bakarken aşk köpekliktir i gördün yarın o kitap a101 e geliyo 5,95 e iki kitap daha var ben bu akşam aldım aşkın resmini tam boy bilmek istersin diye düşündüm :)

Aaa söylediğin iyi oldu. Aslında kitap almayacaktım ama ahmet ümit i merak ediyorum alayım bende akşam iş çıkışı.
Perşembe yani bugün a101 de olcak dimi ? Bi algılayamıyorum onlara mal gelme günlerini

Al benden bi tane daha varmış

Küçük mucizeler dükkanı serisine ben çok ön yargılıydım. Bi tesadüfle serinin orta kitaplarından Bir dilekle başladı herşey i okudum. sonra baştan okudum seriyi. Çerez gibi olan kitaplardan. Kolay okunuyor sonra kalıcı etki yok ama keyiflendiriyor. kafa dağıtmak için birebir. . serinin son iki kitabı kaldı bende onları alcam bi ara.
Sevmediklerimi bende elden çıkarıyorum. ama sevdiklerimi kimseye ödünç vermek içimden gelmiyor.

Kitap alışverişi söz konusuysa ben de coşuyorum hep. Hiç kitap almasam okunmak için hazırda kitaplarım var bi yıl bana yeter Gel gör ki ne güzel kitaplar çıkıyor nasıl almayım.
Kefaret ciltli almışsın cok hoş yapmışlar. Konusu zaten beni enden almıştı. Siyah kar da sanki sarah jio kitaplarını tarzında diye okumak istiyordum ki seçmişsin çok ballıyım yahu

Tekrar hepinize teşekkür ederim. Çokk anlamlı bir hatıra oldu kitaplarım bana. Hep hatırlayacağım kitaplarımla sizi

Aynen benim de birkac oyle cep boy kitabim var normal boylarini almayi dusunuyorum bildigin

Zor da okunuyor kucucuk olunca tutmasi acmasi falan cok gicik

Ben de bulsam keske oyle takas verebilecegim bir kitapci. Degerinin cok altina aliyorlar fistik gibi yipranmamis etmemis kitabi benim de zoruma gidiyor oyle olunca vermek istemiyorum bulmam lazim bir yer

Ben kitabi sevmesem de odunc veremiyorum ya. Cok gitti oyle kitabim gelmedi geri

Siparisinin de fotografini isteriz

Boyle cok cok ust uste kitap fotografi gorunce dibim dusuyo

Ben de fena almak istiyorum ama bu ara biraz zor. Marti iple cekiyorum

Eki Görüntüle 1770112
Uyumadan toplu resmi atayim. Tatli ruyalar

Ay cok guzellerr

Evet cooook keyifli

Bu gun bizde bagimlilik yapacak sanki

O unutkanlik cok kotu ya hatirlayamayinca kitabi didik didik edip hatirlamadan huzura ermiyorum sonra da kendime sinir oluyorum niye unuttum diye

A 101in gunu persembe.
Bim de cuma

Evet siyah kar daha vikitapta yok sanirim. Cok sanslisin cok guzel kitaplar denk geldi valla

Hep devam ederiz umarim bu etkinlige cok guzel hatira olacak eminim

Dün A101 den Ahmet Ümitin kitabını aldırdım anneme Kitabın sayfa sayısını bilmiyordum kalın olduğunu düşünmüşüm incecik gelince bir tuhaf oldum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…