Kitap Gün Etkinliği-2

ya drda vermişti var aslında ama içmeyi unutuyorum iyi hatırlattın bak içeyim onu da işte kaldı sorumsuz ben yarın içeyim :KK66:
bugün yola çıkmış vereceğim bugün sipariş yarın gelebilir belki sana da :KK66:
İç iç bende aksatıyorum hep ama sana iç diyeyim :KK70:
Yarın size cicilerimi göstermek için sabırsızlanıyorummmmm.

B BaslarsanBitirirsin güle güle oku kitaplarını canım kitapkokusu kitapkokusu kesene bereket çok güzel kitaplar

:KK70:Ayy o durum cok kotu ya. Hem deli gibi merak etmek hem okumaya kiyamamak. :KK48:

Okudun ve begendin sanirim:KK66:

Hosgeldinn:KK25:

Nasildi hafta sonu:cool:

Cok guzeller ya. Keyifle oku canim. kitapkokusu kitapkokusu kesene bereket:KK68:
Cooook guzel seyler sectik bence:KK71:
Cok tatlis ponçik bi grup olduk:KK48::KK48:

Cok heyecanliii:rolleyes:
Bence de güzel oldu böyle :) iyi bi başlangıç yaptık, Allah yüzünüzü kara çıkarmasın :)

Ta taaam
20160210_111822.jpg
20160210_111941.jpg

Night owl Night owl . Cok tesekkur ederim. Hic tahmin etmeyecegim daha dogrusu bi haber oldugum kitaplar secmissin. Keyifle inceleyecegim simdi. Ayrica not defteri icinde cok tesekkure ederim cok incesin. :KK19:

Heyecanla bekliyorum kapı her açıldığında ahanda kitaplarım diye içim hoopluyor. Sonra gelen kişiye sinir oluyorum :KK70:

Cok gelen giden oluyor mu:KK48:

Ta taaam
Eki Görüntüle 1769451 Eki Görüntüle 1769454
Night owl Night owl . Cok tesekkur ederim. Hic tahmin etmeyecegim daha dogrusu bi haber oldugum kitaplar secmissin. Keyifle inceleyecegim simdi. Ayrica not defteri icinde cok tesekkure ederim cok incesin. :KK19:

Cok guzeller:KK68:

Keyifle oku:KK15:

Alice canim kesene bereket:KK19:

X