Kitap Gün Etkinliği-2

Ben de simdiden heyecanlanmaua basladim mart icin. Senin heyecanini dusunemiyorum
Nasil gelecek acaba pazartesi simdi sana
İtiraf ediyorum cuma yola cıktıgım an unutcam kitapları nişanlıma gidiyorum ayol dünyayı nasıl hatırlayayım
Ama pazartesi döndüğümde nasıl sabretcem orasını hiç bilmiyorum işte. Bu inanılmaz bir keyifmiş. En sevdiğim sey kitap geliyor. Ne oldugunu bilmemenin heyecanı.. Bir yandan da gelen kitabın harika bir secim olcagını bilmenin keyfii...

çok harika duruyor güle güle oku ay açılışı yaptın darısı diğerlerine diyelim

bence çok iyi olmuş kesene bereket kitap aşığı stephen king okunmaz mı olsa da bende okusam dedim

Açılış çok güzel oldu .. Ama gerisinin merakı da beni benden alıyor.
Pazartesiden itibaren artık heyecanımı dindirmek için kitap aşıgının hediyesi ne olsa diye düşünmeye başlarım . Yoksa nasıl sabretcem ben yaaa.

benim de kargom yola çıkmış ama önce bana geliyor biraz daha meraklanmalısın B BaslarsanBitirirsin
şaka bi yana yeğenime,anneme,ablama ve kendime de kitap aldığım için iş yerime gelecek oradan gönderim yapacağım kargon gelince de şirket ismiyle gelir, şaşırma hafta sonu sen yokken gelmemesi için büyük ihtimalle cumartesi kargoya veririm, pazartesi sende olur. farklı bir güne istersen o şekilde de gönderim yaparım

olleyyyy pazartesi kitabıma kavusacagım o zaman.
Benım ıcın uygun canım hatta cokta guzel olur. Haftaya sayende harıka baslamıs olurum. ama cok merak edıyorum. ıpucu versene

çok harika duruyor güle güle oku ay açılışı yaptın darısı diğerlerine diyelim

bence çok iyi olmuş kesene bereket kitap aşığı stephen king okunmaz mı olsa da bende okusam dedim

Tesekkur ederimm

Stephen king okumayi ben de seviyorum valla ama korkmustum biraz belki sevmedigi bir yazardir diye. Ama iyi oldu

Olsa da ben de okusam dedigini soylemen iyi oldu bak

Ooo tabi canim nisanlinin yanina giderken kitaplari unutman cok normal

Aynen oyle allahim nasi guzel kitaplar gelcek simdi meraki ve heyecani cok guzel olmali

oo süper sana iyi gezmeler bu hafta senin haftan desene bol mutluluk dolu
süpermiş valla bende arkadaşıma kitap alacağım bu ay doğum günü ayrıca yanında trendyoldan falan bişeylerde alcam ya çok düşünmeli bir ay benim içn

ipucuuu stephan king severim ama gözümü korkutuyor kitapları ilk başta kalın kalın okuyunca duramıyorum sonrada bir kaç gün evde psikopat gibi geziyorum o kadar içime iişlilyor ondan sık okumuyorum

Eveeet ipucuuuu
Ben kalin kitaplara bitiyorum ya. Konusuna dair hicbi fikrim olmasa da kalin olunca alasim geliyor. Tabi stephen king faktoru de var bu aldigim kitapta

Ben de yarin evime dönüyorum ya sonunda.

Iteleye kakalaya okudugum kitabimi da bitirdim.

Oh be. Gelsin yeni kitaap

B BaslarsanBitirirsin mutlu iki gun gecir gel insallah
ben tam bir haftadaır kitap okuyamıyorum ya elime alıp bırakıyorum nedense hiç içimden gelmiyor yeni kitaba başlamaktan nefret ediyorum bu yüzden bazen başlasam okuyacağım ama başlayamıyorum ya

ben tam bir haftadaır kitap okuyamıyorum ya elime alıp bırakıyor seve hiç içimden gelmiyor yeni kitaba başlamaktan nefret ediyorum bu yüzden bazen başlasam okuyacağım ama başlayamıyorum ya
O bana da oluyor bazen. Elimdeki kitabi cok sevdiysem onu sindirmeden baska kitaba baslayasim gelmiyor. Okuma senligi diye bi etkinlik var ona katilinca daha kolay baslar oldum yeni kitaplara

O bana da oluyor bazen. Elimdeki kitabi cok sevdiysem onu sindirmeden baska kitaba baslayasim gelmiyor. Okuma senligi diye bi etkinlik var ona katilinca daha kolay baslar oldum yeni kitaplara
ya ne okusam kararsızım birde hangi tarz olsa bilemiyorum hepsini alıyorum elime seçemiyorum bak seçenekler şunlar şimdilik hangisinden başlasam ya
yeşil deniz kabuğu -sarah jio
mihmandar- iskender pala
sherlock holmes
küçük mucizeler dükkanı
un lun dun - china mieville
masal masal içinde- ahmet ümit
antonius ve kleopatra- shakespeare

Okunacak kitaplarini kucuk kagitlara yazip iclerinde kura ceksen?
Oyle de cok iyi oluyor kararsizliga dedigim senlik de iyi oluyor. Kis okuma senligi yaz googledan. Blog sayfasi cikar. Orda var. Cesitli kategorilere gore kitap okuyup puan kazaniyorsun. Secmende o da yardimci olur

Ben un lun dun diyorum bu arada ismi cok tatli

o kitap bana yılbaşı çekilişnden hediye lavin den okumaya kıyamıyorum onu ya hem okumak istiyorum hem bitmesin gözümün önünde dursun istiyorum ondan elime alıp canımm diye bakıp bırakıyorum onu
şu şenliğe bakayım ben ama sanırım un lun dun okuyacağım

günaydın arkadaşlar. B BaslarsanBitirirsin sana çok tatlış bir kitap yolluyorum aslında hiç tarzın değil ama tam böyle ders arasında okuyup kafa dağıtıp gülmek için, ben ve arkadaşlarım çok gülerek okumuştuk. sende gülersin umarım :)

Ay çok heyecanlıyım ben şimdi ama.
Böyle söylüyosun daha da meraklanıyorum. Acaba ne diye?
Vakit geçer mi ki kitabım bana ulaşana kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…