Kitap Çekilişi, çekilişe sohbete buyurun hanımlar.

kitaplarım elin ulaştı dedin sandım :KK53::KK53: ödüm koptu. çünkü o kitaplar benim :63:

günaydın efenim:21::21:

bende bunu yazacaktım. katılamayabilirim ama öncülük etmiş olurum. hemde topikten kopmamış olurum :KK53: kardeşimde bu ay bana hediye kitaplar almış. benm aldıklarımda vardı. buradanda gelecek:KK53: maddi olarakta toparlansam iyi olacak. haziran inşALLAH :KK53:

Günaydın kızlar :KK16:
Datlucadu tekrar tesekkur ederim cok memnun oldum ben hediye kitaplarimdan.. kesene bereket canimmmm :KK16:

Evde okunmayi bekleyen cidden 30 kitap falan var katilmayi cok isterim ama evdeki dag gitgide buyuyo..

Ben yine de acik kapi birakayim :KK1:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

öncelikle bu gruptan kimler ikinci çekilişe katılacak onu belirleyelim bence:KK34:

ben katılırım mesela:KK31:

sana da küstüm hiç biriniz bana haber vermediniz bu çekilişi :KK22:

Aaaaa işten mi ayrılıyorsun sen?
Bir sorun yoktur umarım?

Ben de katılmak isterim ama Mayıs sonu gibi olursa. Arada zaman olsun ki tatlılığı artsın:KK34:

Haziran ilk hafta nasıl olur?

2-6 Haziran katılımcıları alır, 6'sı akşamı duyurusunu yapıp bir sonraki hafta kargo işlerini hallederiz?

Kızlarrrrr
O zaman haziran başı gibi çekiliş yapalım.
Ama herkes kitaplarını azaltsın o zamana kadar. Benim de bir sürü kitabım var okunacak.
İnstagramımda bile paylaştım fotoğraflarını.

Kızlarrrrr
O zaman haziran başı gibi çekiliş yapalım.
Ama herkes kitaplarını azaltsın o zamana kadar. Benim de bir sürü kitabım var okunacak.
İnstagramımda bile paylaştım fotoğraflarını.

ayy ben seni eklemek isterim :KK16: ben de paylaşıyorum ara ara kitaplarımı
kullanıcı adım mrskumsel
eklesin beni diğer arkadaşlar da :KK23:
hahahaha ara beni boya beni gibi oldu

herşey tamam iyide benim kargom hala nerde kaldı :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
herkes aldı bi ben kaldım yahuuuuuu:KK43::KK5:
zaten moralim bozuk :KK53:
birrr teselli ver bana kurbaniyemmmmm:KK52::KK55::KK36::KK35:

X