Kitap Çekilişi, çekilişe sohbete buyurun hanımlar.

Ya ben internetten alacaktım ama kredi kartımın süresi solduğundan mütevellit alamadım. Bugün ya da hafta sonu alıp kargoya veririm en geç pazartesi diye düşünüyorum.

Aklımda kitaplar var ki.

ben yavaştan bakıyorum :KK16: alıcam bugün
bu arada bana çıkan arkadaşım senin listenin dışına çıkmıcam ben çünkü sende olan bi kitabı almaktan çok korkuyorum :18:
listende olan kitaplardan 3 tane seçicem :KK16:
yarın eline geçebilir belki hızlı gönderi falan dio :KK30:

Bir de nacizane fikrim. Kitaplar kargoya teslim edilince kargo takip numarasını hediye aldığımız kişiye gönderirsek güzel olur. Belki bir şekilde kargo eline ulaşmazsa takibi daha kolay olur :)

Çoooook heyecanlı.

Bir de nacizane fikrim. Kitaplar kargoya teslim edilince kargo takip numarasını hediye aldığımız kişiye gönderirsek güzel olur. Belki bir şekilde kargo eline ulaşmazsa takibi daha kolay olur :)

Çoooook heyecanlı.

1-2 gün sonra versek olmazmı numarayı :KK53:
cünkü paketin gitmeside süpriz olsun :KK53::KK14:

ben yavaştan bakıyorum :KK16: alıcam bugün
bu arada bana çıkan arkadaşım senin listenin dışına çıkmıcam ben çünkü sende olan bi kitabı almaktan çok korkuyorum :18:
listende olan kitaplardan 3 tane seçicem :KK16:
yarın eline geçebilir belki hızlı gönderi falan dio :KK30:

özge sen internetten direk göndericen dımı :26: bendemi öyle yapsam. buradan gönderirim diyordum ama toplu alıpta gönderebilirim internetten aslında :26:

Çoooook heyecanlı.

bu seferde adını öğreniyor.. biz burada birbrimizi tanıyanlar isimle hitap ediyoruz.. şehirlerimizi söylüyoruz falan..
bence katil kargoyu takip etmeli.. kurbanın şehirine gelincede haber vermeli

merhaba bayanlar
mesaj bana yolda geldi bende biri yanlış mesaj gönderdi zannettim umursamadım.bazen eşimle telefon numaralarımızı karıştırıyorlar çünkü arkadaşın nickini
duymamıştım şimdi ördüm kim olduğuna bu arada kedifatos sanada zahmetler oldu herkese tek tek mesaj atmışsın canım .teşekkürler:KK54:

Bugün biraz inceleyeyim arkadaşımı bi iki güne kadar sipariş veririm.
Bu arada bana alicak kisi vikitaptaki üyeliğime bakarsa oraya daha detayli bilgiler verdim. Bide direk internetten alip bana gondermezsen kitaplara ufak notlar yazar misin hatira olsun :)

Bugün biraz inceleyeyim arkadaşımı bi iki güne kadar sipariş veririm.
Bu arada bana alicak kisi vikitaptaki üyeliğime bakarsa oraya daha detayli bilgiler verdim. Bide direk internetten alip bana gondermezsen kitaplara ufak notlar yazar misin hatira olsun :)

burcu seni burada görmek güzel :KK31:

X