Kitap Çekilişi, çekilişe sohbete buyurun hanımlar.

iki tane beraber çekilmiş resmimiz.. ve mektup yazdım.. bunuda photoshopta tasarladım :KK53: sonra bunu 1000 parçalık puzzle yaptım :KK53:
tasarımı yaparken renk akışına falan hiç dikkat etmedim. bütüm parçalar birbirine benziyor :KK53:

kanımca bi dahaki geldiginde senin ümügünü sıkar o nasıl puzzle diye :KK52::KK52:

ayyyy çok romantik. nerde puzzle yaptırdın?

Doğumgünüm yakın, kocama söyleyeyim gidip bana hediye yaptırsın:KK53:Puzzle merakım biraz fazla bu aralar.

fotoğrafçılar yapıyor.. 4 5 gündede eline teslim ediyorlar.. tasarımını ben yaparım sana.. bence bitek resim çok iyi olmuyor. benimkini gösterimmi :KK53:

muşa giderken senin hemşerinle benm çantam karışmış :KK53: tabi güç bele çantalara ulaştık.. sonradan sapıkım oldu :KK53:
çantayı açıp atletleri elime gelince surat ifademi görmek istemezdin :KK9::KK9:

Iyyykkkkkk çok fena yaaaa.

Yoksa o da senin valizdeki inanılmaz sexü şeyleri mi gördü:KK23:

hımmmmm :KK52::KK52:
bende kalpli puzzle yaptırmıştım :KK16:

bu arada resmimizin cikolatasını yaptırma düşüncem var nasıl olurki?:KK52:

Orjinallikte, romantiklikte bir numarasınız.

Geçen gün biri konu açmış, eşime sürpriz yapacağım diye, benim aklıma gele gele lig tv almak geldi, düşünün.

Hiçbir romantik etkilenme olmadan nasıl evlendik bilmiyorum. Bana da romantizm öğretin yaaaa:KK25:

Orjinallikte, romantiklikte bir numarasınız.

Geçen gün biri konu açmış, eşime sürpriz yapacağım diye, benim aklıma gele gele lig tv almak geldi, düşünün.

Hiçbir romantik etkilenme olmadan nasıl evlendik bilmiyorum. Bana da romantizm öğretin yaaaa:KK25:

ben cok romantigim ya.
gecen yıl şeker hamurlu kurabiye yaptım. üstüne güzel yazılar
birde mektup yazdım. dibine koydum. bu mektubu okumuş aglamaklı bi ses tonuylaaaa agsına tükürdüm bunlar ne böyle demesi vardı.
herşeye bedeldi :KK16::KK16:

ben cok romantigim ya.
gecen yıl şeker hamurlu kurabiye yaptım. üstüne güzel yazılar
birde mektup yazdım. dibine koydum. bu mektubu okumuş aglamaklı bi ses tonuylaaaa agsına tükürdüm bunlar ne böyle demesi vardı.
herşeye bedeldi :KK16::KK16:

Kızlar ben de sürpriz yapmak istiyorum ama adamı korkutmak istemiyorum:KK9:

Şaka bi tarafa gerçekten değişiklik yapsam iyi olacak.

Benim kurbanım da geldi ki:KK76:

Ama bu kadar olur, başından beri içime doğmuştu.

Keşke şu kalp gözü açılma hedisesi başka zamanlarda da kendini gösterse.

X