Kitabını Al da Gel

Öyle yapıyorum ya. Üstelik benim kitapçımda sıfır kitaplar da oluyor. Hem temiz okunmuş kitap alabiliyorum, hem okumadığım kitapları değiştirebiliyorum hem de daha uygun oluyor fiyat olarak :)
Süper vallaha bende bi kitapçı buldum 2. El satıyor ama yeminim dolmadı daha :KK70: 5 ay kitap almıcam diye yemin etmiştim :KK70: ben burdanda alıyorum arada ucuza geliyor

Marilyn begenmedigini tahmin ediyorum, zira gercekten icinde cok iyi bir kitap var diyemeyecegim.:KK51:
Ben klasikleri okumayi tercih ediyorum,
Ben gerçek bir kitap kurduyum desem? Tür gözetmeden okurum. Klasiklerden beyaz dizi kitaplarına kadar her şeyi okurum olivia.
O yüzden böyle karma bir kitap listem olur her seferinde.

Süper vallaha bende bi kitapçı buldum 2. El satıyor ama yeminim dolmadı daha :KK70: 5 ay kitap almıcam diye yemin etmiştim :KK70: ben burdanda alıyorum arada ucuza geliyor
Benim de yeminim vardı ama bana yemin tutmuyor be Feraceli :KK70: Ben buradan hiç almadım, bilmiyorum. Açıkçası pek güvenemiyorum sanalda insanlara, malum akçeli işler.

Ben gerçek bir kitap kurduyum desem? Tür gözetmeden okurum. Klasiklerden beyaz dizi kitaplarına kadar her şeyi okurum olivia.
O yüzden böyle karma bir kitap listem olur her seferinde.

Benim de yeminim vardı ama bana yemin tutmuyor be Feraceli :KK70: Ben buradan hiç almadım, bilmiyorum. Açıkçası pek güvenemiyorum sanalda insanlara, malum akçeli işler.
Bi zararın görmedim vallaha tertemiz geldiler :) ama riskli bende risk almayı sevirem biraz :KK45:

12788136_10153465414522291_1111315905_n.jpg

Bu aralar Suç-Gizem romanlarına geri döndüm. Ülkemizde pek kişiden duymadığım bir yazar ve bir kitaptan bahsetmek istiyorum size: Ted Dekker.
Kutsal Meclis, dün paylaştığım John Everton'un Tutsak isimli kitabına benziyor aslında. Yine karanlık kötü bir güç var ortada ama Ted Dekker ustalığını konuşturmuş ve benim aslında pek sevmediğim bir türü okunur kılmış.
Romanı çok beğendim.
Kısaca iyi ve kötü arasında yaratılan bir gerilim var. Konuya çok fazla girmeyeceğim çünkü okumak isteyecek olanların hevesini kaçırmak istemiyorum.
Ama gerilim romanlarını seviyorsanız, aradığınız yazar Ted Dekker olabilir.
Özellikle de Kutsal Meclis.
Yakın zamanda bu yazarın başka bir kitabından daha bahsedeceğim sizlere.

Şubay Ayı
1.Geleceğe Gülümse:Sıtkı Aslanhan
Yazarın konferansına gitmiştim bir ay kadar ônce 2 saat süren konferans mütişti..Mest olmuştum çıkışta kitabı aldım ve imzalattım çok beğendim..Sınav döneminde olanlar için özellikle ciddi bir motivasyon kaynağı..

2.Yoksulluk İçimizde:Mustafa Kutlu
İnternet üzerinde almıştım (ikinci el) ince ama güzeldi özellikle yazarın betimlemelerine,üslübuna hayran kaldım başka bir kitabına denk gelirsem alırım

3.Şanzeli Düğün Salonu:Tarık Tufan
Bu kitap internetten tanıştığım çok sevdiğim bir ablamın hediyesi..Kitap sanki ahmet ümitin kitaplarındaki o büyüyü andırıyor hiç ahmet ümit kitabı okumadım ama genelde öyledir ya bir adam vardır birini öldürmek ister onun kafa karışıklığı,duygu yoğunluğunu çok güzel anlatan bir kitap ben çoook beğendim şiddetle tavsiye ederim

Bu ay böyleydi kitap okuma sorunu yaşadığım bi aydı ama biraz şeytanın bacağını kırdım devamı daha iyi olur umarım..

En son ay okuduğum kitaplar resim çektim ama yüklemiyor boyut büyük diye isimlerini yazayim bari:-)
İlk kitabım
Ahmet Ümit masal masal içinde bir masal kitabı içinde 5 masal var hepsi birbirine bağlanan adı üstünde işte Kıssadan hisse veren bir varmış bir yokmuş çok hoş bir kitap masal sevenlere böyle merak ettirici bir günde okudum zaten:KK66:

İkinci kitap rita hunter aşkın ateşi historical Romance tarzı bir kitap klasik aynı tarz judith okuyanlar bilir çok değişik bişey olduğunu söyleyemem işte benim gibi kafa dağıtmalik romantik okursanız olabilir güzel ama dedigim gibi çok beklenti verecek bir kitap değil

Üçüncü dördüncü beşinci diye giden kitaplarım bu bir seri fantastik bir seri 5 kitaptan oluşuyor alacakaranlık serisi tadında falan ama güzeldi yani hepsini birlikte aldığından sırayla hergün okudum cok heyecanliydi
Yazar Jennifer L Armentrout lux serisi 5 kitap opsidiyen oniks opal direniş köken diye işte dünyada yaşayan devletten baska kimsenin haberi olmadığı uzaylı luxen topluluğu var bir kız işte bu luxenlerden birine aşık oluyor falan filan işte alacakaranlık gibi başlıyor ama baya heyecanlı konu alakaranliktan daha aksiyonlu ve hiç beklemediğiniz şekilde olaylar ilerliyor falan birazda romantizm var bolca değişik bir seri nerden aklıma esti bilmiyorum tabi alasim gelmisti arada seri okumak güzel bence:-)
E toplamda 5 + 2 den 7 kitap oldu baya iyi oldu tabi bu arada jillian michaels metabolizmanizi yönetin ve Zayıflamak için biraz vaktiniz var mı adlı kitapları okuyorum birazda diyet spor kitapları kattım araya aferin bana aynı zamanda sherlock Holmes e başladım bana kolay gelsin:KK66:

En son ay okuduğum kitaplar resim çektim ama yüklemiyor boyut büyük diye isimlerini yazayim bari:-)
İlk kitabım
Ahmet Ümit masal masal içinde bir masal kitabı içinde 5 masal var hepsi birbirine bağlanan adı üstünde işte Kıssadan hisse veren bir varmış bir yokmuş çok hoş bir kitap masal sevenlere böyle merak ettirici bir günde okudum zaten:KK66:

İkinci kitap rita hunter aşkın ateşi historical Romance tarzı bir kitap klasik aynı tarz judith okuyanlar bilir çok değişik bişey olduğunu söyleyemem işte benim gibi kafa dağıtmalik romantik okursanız olabilir güzel ama dedigim gibi çok beklenti verecek bir kitap değil

Üçüncü dördüncü beşinci diye giden kitaplarım bu bir seri fantastik bir seri 5 kitaptan oluşuyor alacakaranlık serisi tadında falan ama güzeldi yani hepsini birlikte aldığından sırayla hergün okudum cok heyecanliydi
Yazar Jennifer L Armentrout lux serisi 5 kitap opsidiyen oniks opal direniş köken diye işte dünyada yaşayan devletten baska kimsenin haberi olmadığı uzaylı luxen topluluğu var bir kız işte bu luxenlerden birine aşık oluyor falan filan işte alacakaranlık gibi başlıyor ama baya heyecanlı konu alakaranliktan daha aksiyonlu ve hiç beklemediğiniz şekilde olaylar ilerliyor falan birazda romantizm var bolca değişik bir seri nerden aklıma esti bilmiyorum tabi alasim gelmisti arada seri okumak güzel bence:-)
E toplamda 5 + 2 den 7 kitap oldu baya iyi oldu tabi bu arada jillian michaels metabolizmanizi yönetin ve Zayıflamak için biraz vaktiniz var mı adlı kitapları okuyorum birazda diyet spor kitapları kattım araya aferin bana aynı zamanda sherlock Holmes e başladım bana kolay gelsin:KK66:
Nerelerdesin sen ya :KK43: ônce onun hesabını soormam gerek :KK70: aet ümit hiç okumadım okumak istiyorum

Hayat şarkısı :))
Ha güzel bişeye benziyor ilk bölüme denk gelmistim gerçi pek Türk dizisi izleyemiyoeum çok uzun ve bi yerden sonra bayıyor konular sıkılıyorum falan ama izlediğim üç beş dizi oluyor bazen:-) ben izlersem tv de yarışma Survivor falan izliyorum en sevdiğim yada netten yabancı dizi:-)

Veee 2 kitap daha biter Sherlock holmes olum vadisi kitabı ve eyvallah kitabı sonunda bu eyvallahi bitirdim ya şükür yani :-) yarım kalan bir yeraltından notlar var onuda az az okuyorum bitecek bir gun:-) şimdiki kitabım
Guguk kuşu polisiye yine Robert Galbraith kendisi j k rowling in başka bir mahlasi Sherlock gibi dedektif var cormoran strike onun maceralarını anlatan serinin ilk kitabı imiş ikinci kitap adı da ipek böceği o bende yok tabi ben Guguk kuşunu okuyunca size bilgi veririm ama güzel bir kitaba benziyor baya da kalın oh mis gibi toplam 543 sayfa beni bekler hadi bana kolay gelsin:KK66:

X