Kitabını Al da Gel

2 sene önce bir solukta okudum mükemmel bir kitap

ah canlarım benim çok duygulandım , ne güzel sayfalar dolmuş.
cezam bitti mapustan çıktım.
ne yazık ki cezam yüzünden bu haftalık kitap tanıtımımı yarın yapacağım. bir daha da çenemi sıkı tutup ileri geri konuşup sizlerden ayrı düşmeyeceğim söz. söz bu son banımdı. sıkıldım mapus damlarından

bence süper fikir hadi gel artık yaaaaaa
ah

canım geldim geldim bir daha da gitmeyeceğim söz.
ben de sonu mutsuz biten kitapları sevmiyorum, hayata dair, mutluluğa dair bir şey okuduğumda mutlu olayım istiyorum, sonu mutlu bitsin istiyorum.
ama bir yandan da bana her şeyin mutlu sonla bitmediğini herkesin bir mutlu sonu olmadığını da hatırlatıyor böyle kitaplar.
biraz daha hayatın içindenler sanki mutlu son kitaplarına göre.
evet kitap okumak en güzel şey. bugün kargolarımın bir kısmı geldi. yarın sizlerle paylaşırım onları da.

Bravo marilyn monroe ablanızdan size tam destek ara sıra uğrar bi kahvenizi içerim artık
ooo gel, her zaman bekleriz. her gün bir kupa sıcak kahven seni bekler.

ben lisedeyken okumuştum. Recaizade Mahmut Ekrem sevdiğim nadir Türk yazarlardandır. Araba Sevdasını da çok sevmiştim. ben Türk yazar çok okumuyorum. çok ayıp biliyorum ama çok sınırlı bu konudaki bilgim. bu sene kendime ödev olsun her ay bir Türk yazar okumaya çalışayım.

evet ben de arada açıp okuyorum böylece kitap hakkında bilgim oluyor.
bu arada Jazz'la ilgili bir şeyler yazmışsın.
benim Jazz bilgim çok sınırlı ve severek tecrübe edinmek isterim. ben genelde klasik müzik dinlemeyi seviyorum. en sevdiğim de Bethoveen'ın Moonlight Sonata'sı

İskender Palanın ilk defa bir kitabını okudum ve kendisine hayran kaldım
Yazı dili,kaleminin sürükleyiciliği
Okuyucuyu kitaba bağlama yeteneğine hayran kaldım
Kitapta Barbaros Hayreddin paşa anlatılmakta onun seferleri,zaferleri,yenilgileri,düşmanları ve dostları hikaye Saint alcala ve Beatrix(billure) nin efsanevi aşkı anlatılmakta hem Barbaros kardeşler hakkında yüklü bir tarih bilgisi ediniyor,hem de bu muhteşem,saf,temiz aşk hikayesinde eriyip,bitip gidiyorsunuz kitabı bitirince de düşünceleremi uzun uzun yazarım

Son düzenleme:
marilyn monroe canımm hoşgeldin.. evet gitme bir daha.. boşver bdv'yi..biz kitaplardan bakımdan yemeklerden spordan konuşalım güzel güzel mutsuz biten hikayeden ders çıkarınca, bu mutlulugun olabiliyor bazen..daha ögretici ve gerçekçi oluyor.. haklısın
Feraceli canım hoşgeldin ne güzel anlatmışsın kitabı,özendim.. sen de sıkı bir kiatp okuyucususun galiba

ben lisedeyken okumuştum. Recaizade Mahmut Ekrem sevdiğim nadir Türk yazarlardandır. Araba Sevdasını da çok sevmiştim. ben Türk yazar çok okumuyorum. çok ayıp biliyorum ama çok sınırlı bu konudaki bilgim. bu sene kendime ödev olsun her ay bir Türk yazar okumaya çalışayım.

hehe okursun canım ya ben de ayıp olmasın dıye okumaya calıstım cogunu ama boyle eserler dıkkatımı cekıyor cunku mukemmel bır dil kullanılmış.Şimdi ordakı tek kelıme ıle cumle kursak anlamıcak ınsan var ben öz türkçemizin de iyi bılınmesınden yanayım =)
cok kıbar dilde soylenmıs sozler de var o kadar eskıye ınmek ıstemem ama aralarda dokunusu guzel baya cumle var
o derınlıklere ınmek guzel =))

Evet kitap okumayı cooook seviyorum

Ne zaman okuduğumu hatırlamıyorum ama içinde çok güzel hikayeler ve çıkarılması gereken dersler var.
Zevkler okunan bir kitap kitapligimiz da olsa zarar etmeyiz. Kısa sürede de bitiyo. Hani bazı kitap olursun okusun bitmez elde sürünür ya bu öyle değil yarım gün bile surmez okuması. Bir de iddialı. Para iade garantisi var begenmediginiz taktirde. Kişisel gelişim için okunasi bir kitap....

Merhaba, topiğin hayırlı olsun :) ben de dün yeni bir kitaba başladım. Laura Esquivel in Acı Çikolata Kitabına. Çok güzel başladı ve gerçekten hoş bir kitap, tavsiye ederim. Bundan sonra da bir dünya klasiği okumak istiyorum ama ne okuyacağıma karar veremedim. Tavsiye edebilecek biri var mı:) Bu arada okuduğum kitabın görselini de ekliyorum:)

Eklentiler

• image.jpg
    31,3 KB · Görüntüleme: 112

fareler ve insanlar okumadıysan önerebilirim )=)

aman bosverdim zaten ben topiklerimizle mutluyum

ay evet simsims bu yorumu cok sevdım boşver bdv yı =)
biz kitaplardan konusalım
evet oyle yapalim

Burası ne iyi oldu böyle :)
kişisel gelişim okumaktan sıkılmıştım
ne yöne gitsem bilemedim
hos geldin ben bu ara dunya klasigi okuyorum ama populer edebiyata gececegim yakinda

tesekkur ederim eger okumadiysan Germinal ya da Kramazov Kardesleri oneririm
"LLi, post: 39949273, member: 646860"]
ay evet simsims bu yorumu cok sevdım boşver bdv yı =)
biz kitaplardan konusalım
[/QUOTE]
evet ya oyle yapcam bundan sonra
Okudum, hatta en Sevdiğim kitaplar Arasında, kime verdim hatırlamıyorum içimde yara oldu hala eski baskısını ararım başka önerebileceğiniz var mı?
bende de eski baskisi var nadirkitap.com diye bir site var sahaflardan kitap bulabiyorlar bir de oraya bak istersen

evet ya oyle yapcam bundan sonra

bende de eski baskisi var nadirkitap.com diye bir site var sahaflardan kitap bulabiyorlar bir de oraya bak istersen[/QUOTE]
Teşekkür ederimi, bakayım bi o zaman o siteye de, İstanbul'a geleyim bi geziden sahafları. Klasikleri de hemen not alıyorum. Çok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…