Kistik böbrek 28+1

bussrraaa

Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2022
61
21
27
Herkese selam artık o kadar çok yoruldum ki bugün 28 haftalık muayene mize geldik bebeğimin böbreğinde idrar vardı doktor artık sasece genişleme yok kist var dedi kistik böbrek ne diye sorduğumda genetik bir rahatsızlığı olduğunda görüyoruz bunu dedi ve ayrıntılı ultrasona git dedi 32. Haftanda ben nasıl bekliyim 32 haftaya kadar lütfen başından böyle birşey geçen varsa yazsın lütfen

Ayrıntılı ultrasonda bu tür seyler 20-24 haftalıkken belli oluyor. Şimdi de gitsen anlaşılır diye düşünüyorum

Ayrıntılı ultrasonda bu tür seyler 20-24 haftalıkken belli oluyor. Şimdi de gitsen anlaşılır diye düşünüyor

Ayrıntılı ultrasonda bu tür seyler 20-24 haftalıkken belli oluyor. Şimdi de gitsen anlaşılır diye düşünüyorum
22.haftamızda ayrıntılı ultrasona gitmişyik zaten sadece sol böbreğinde idrar vardı hatta 12 ağustosda da ultrasona girdiğimizdede sadece böbreğinde genişleme vardı ama bugün gittiğimde multikistik displastik böbrek olduğunu söyledir normal ultrasonda bir yanılma payı var mıdır? Hiç başına gelen yok mu inşallah kimse yaşamasın ama bende bir şeyler duymak istiyorum ayın 3 ünde salı günü eğitim araştırma da detaylı ultrason randevum var

X