Kısmetim mi kapalı?

Farkında mısın ? Bilmem ama gelen yorumlara yazdım neden beğenmeyim ben mucize beklemiyorum yapıyorum ama olmuyor diyorum bı yerde mi eksiklik yapıyorum başka dualar öğrenmeye çalışıyorum ne var bunda ve kalkıp bana aynı soruları soruyosunuz diyosunuz bu da karşı tarafı üzecek bı davranış bence yani sana soracak değilim demi konu açıp acmayacagimi ben size kibarlikla cevap veriyorum siz yine kırıcı yaklaşıyorsunuz ? Evt benim skntm psikolojik bende buna çözüm arıyorum ama.suan hangi yoldan gideceğimi bilmedigim için şaşırmış durumdayım fakat sizin bu yazım şekliniz beni kirdi lütfen daha fazla yazmayın yolun bahtım açık olsun umarım hayırlı evlilik yaparsın mutlu olursun iyi günler..
Vallahı senınde şu soylediklerın benı kırdı.
Bız senın daha once ki konularındada yazdık Konustuk unuttun mu? Sayfalarca destan yazmıstım.
Yanı sana yardımcı olan insanları bu kadar kolay harcabılıyorsan bırsey demıyorum. Hıc bilmesen neyse dıcem ama gayette ıyı biliyorsun bence.

İlk basta bana dedıgın su onyargılarını sen kır
Ve eleştirilere de acık ol. Benım mesajlarımda fazla yok eksık bıle var. Süreklı kendını beğenmedıgını soyluyorsun bende bu duruma uzuluyorum üzüldüğüm ıcınde yazdım canımlı cıcımlı konusmadim dıe hemen uslupsuz olarak neden adlandırıyosun.

İyilikten anlamayan, anladığını da yanlıs anlayan insana yazacak bırseyım yok benım zaten.
Beni bilen biliyor elhamdülillah

Sende buna yanıt yazma kapansın konu.

Vallahı senınde şu soylediklerın benı kırdı.
Bız senın daha once ki konularındada yazdık Konustuk unuttun mu? Sayfalarca destan yazmıstım.
Yanı sana yardımcı olan insanları bu kadar kolay harcabılıyorsan bırsey demıyorum. Hıc bilmesen neyse dıcem ama gayette ıyı biliyorsun bence.

İlk basta bana dedıgın su onyargılarını sen kır
Ve eleştirilere de acık ol. Benım mesajlarımda fazla yok eksık bıle var. Süreklı kendını beğenmedıgını soyluyorsun bende bu duruma uzuluyorum üzüldüğüm ıcınde yazdım canımlı cıcımlı konusmadim dıe hemen uslupsuz olarak neden adlandırıyosun.

İyilikten anlamayan, anladığını da yanlıs anlayan insana yazacak bırseyım yok benım zaten.
Beni bilen biliyor elhamdülillah

Sende buna yanıt yazma kapansın konu.
Hayır ben şuna kırıldım aynı konuları yazıyorsun demene olay bu ayrıca asla harcamiyorm bana yardımcı olan insanları keşke özelden yazsan burda halen beni rencide ediyorsunuz iyilikten anlamayan derken bile laf sokuyorsunuz yapılan iyilikleri siz yüze vuranlardanmisiniz ? Evet beni bilmeyen var bunda şuan yalnis anlasiliyorum benim zaten dünya kadar skntm var sizin nickinizi şimdi hatırladım ben ama sizin öyle denize çok üzüldüm ben asla insanları harcamam gerçekten çok kirildim zaten hasssas donemdeyim keşke burda rencide ederek konusma olmasaydı büyüklük bende kalsın özür dilerim iyi günler ..

Hayır ben şuna kırıldım aynı konuları yazıyorsun demene olay bu ayrıca asla harcamiyorm bana yardımcı olan insanları keşke özelden yazsan burda halen beni rencide ediyorsunuz iyilikten anlamayan derken bile laf sokuyorsunuz yapılan iyilikleri siz yüze vuranlardanmisiniz ? Evet beni bilmeyen var bunda şuan yalnis anlasiliyorum benim zaten dünya kadar skntm var sizin nickinizi şimdi hatırladım ben ama sizin öyle denize çok üzüldüm ben asla insanları harcamam gerçekten çok kirildim zaten hasssas donemdeyim keşke burda rencide ederek konusma olmasaydı büyüklük bende kalsın özür dilerim iyi günler ..
Ya canımın içi benım bi karıncayı incitmekten bile ödüm kopar ama sen yargısız infaz yapıyorsun. Kırıldım diyorsun ama karsındakı ınsanında kırılacagını dusunmuyosun. Ben sana neden kotü niyetle yazayım. Oncekı konularındada Konustuk
Benım sana kızdıgım nokta kendini küçük görmen ve sureklı beğenmedıgını ifade etmen ki ben buna cıdden kızıyorum.
Amacım rencide etmek kesınlıkle degıl ama sen cıdden asırı alıngansın kendın diyorsun hassas donemımdeyım dıye.
Mesajımı dikkatli okursan kendimden de örnek vermısım ben onu farkettın mi mesela?
Dedımkı "bende aceleciydim senın gıbı ama dogru değilmiş" mesajlarım da rencıde edecek 1 tane cumleyi gec nokta dahı bulamassın

Yaptigi iyiliği yüze vuranlardanmısınız derken.
Ben sana daha once konuştuğumuzu, destek oldugumu az bucuk kotu niyetli olmayacağımı bilmen gerektigi hk. Yazdım onu . Sen farklı yere cekmıssın yıne. Birsey demıyorum kendın kırıldığını dusunuyorsun ama karsındakı ınsanında kıralabıleceğini hesaba katarsın birdaha umarım.

Her neyse cidden tek 1 yorum dahi yapmayacam Allah iyilerle karşılaştırsın iyiyle eş edındırsin.

Yazıyorum ne var ki bunda ? Böyle sert şekilde hani sert dille yazmak hoş değil ben olumlamalar inanmıyorum ama bugünden sonra basliyacagim çok kiricisin rahatsız oluyorsanız lütfen sorularıma gelme iyi gunler
Niye olumsuz olsun ne var dilinde gayet güzel şeyler demiş

Sürekli olumsuz olusunuz burayada yansınız.maalesef oysaki burası bdv değil burası dua bölümü dua isteseydiniz su kadar tesbih yada ayet inanın bir şekilde destek olunurdu ama işi tartışmaya sürüklemlisiniz

Arkadaşlar oncelikle ben buraya komik şeyler yazmıyorum etmiyorum şuan gerçekten üzülüyorum komik ifadesi bırakanlar daha soruma cevap yazmadan ve beğenmedim ifaderi bırakanlar ben burda tekerleme söylemedim cevap vermedim biraz saygı neden bu kadar üzerime geliniyor hayır sitede bilinmiyorum diye mi acaba ? Ben size komik şekilde mi yaklaşıyorum komik ifade nedir heleki ben kendimi anlatmaya çalışmıştım gelmiş komik ifadesi bırakıyorsunuz ya da beğenmedim ? Sorumu gormezden gelin ya da dalga gecmeyin

Niye olumsuz olsun ne var dilinde gayet güzel şeyler demiş

Sürekli olumsuz olusunuz burayada yansınız.maalesef oysaki burası bdv değil burası dua bölümü dua isteseydiniz su kadar tesbih yada ayet inanın bir şekilde destek olunurdu ama işi tartışmaya sürüklemlisiniz
Biz kendi aramızda belki hallediyoruz ben tartışmaya suruklemedim ama gerçekten üzerime çok geliniyor neden beni suçlu ilan ediyosunz

Ya Mune Mune abla konu sahıbı benım soylediklerimi çok yanlıs anladı özelden de senın yüzünden yanlıs anlaşıldım dıyor. Galıba hesabını da kapattıracakmış.
Ben ters ne dedım Allah aşkına. Özelden alttan alıyorum kırdıysam diye ama sımdı yazmıskı yandaşların beğenmedim atıyor yaptığından memnunmusun dıye gercekten naptımı bilmiyorum ama ne yaptıysam da özür dilerim ben haksızım tamam. Konuyu kapatman mumkunmu çünkü arkadasımız cokk alıngan ve gelecek yorumları kaldıracak psikolojide değil belliki Cidden arkadasım ıcın üzgünüm kusura bakmasın.
Senıde meşgul ettiysem kusura bakma ama sonu ıyiye gitmiyor konunun.

Canim simdi konuya yorum yaptigim icin yazmak istedim konusmalarinizi okudumda. Morrmeneksee Morrmeneksee yorumunda kirici bisey göremedim. Iyi niyetli bi sekilde yukarda yazdigin motivasyonum yok yapamiyorum yorumuna cevaben daha onceki konularinida bildigi icin verilen tavsiyeleri uygulayip akisa birak demis özet olarak. Kendisi dualar konusunda herkese cok yardimci oluyor gercekten.
Bence sen dediğin gibi hassas döneminde oldugun icin yanlış anlamissin. Yukarda bahsettigim instagram sayfasi (iliskiler icin var dua icin bide esmalar icin) psikolog var 2 tane videolari postcadleri guzel faydali bide youtbe kanali onermek istiyorum özelden yazarsan. Donem donem hepimiz kotu duygular yasayabiliyoruz. Allah yardımcın olsun. Dualarini en hayirli sekilde kabul etsin. Dualarinin kabulune engel olan gunahlarimizi affetsin Rabbim. Gönlümüzü ferahlatsin insallah. Bu topiklerdeki olumlu tavsiyeler umut oluyor insana gerçekten. Yapanlarin yorumları vs gerceklesince zamani gelince okumak insana iyi geliyor.

Canim simdi konuya yorum yaptigim icin yazmak istedim konusmalarinizi okudumda. Morrmeneksee Morrmeneksee yorumunda kirici bisey göremedim. Iyi niyetli bi sekilde yukarda yazdigin motivasyonum yok yapamiyorum yorumuna cevaben daha onceki konularinida bildigi icin verilen tavsiyeleri uygulayip akisa birak demis özet olarak. Kendisi dualar konusunda herkese cok yardimci oluyor gercekten.
Bence sen dediğin gibi hassas döneminde oldugun icin yanlış anlamissin. Yukarda bahsettigim instagram sayfasi (iliskiler icin var dua icin bide esmalar icin) psikolog var 2 tane videolari postcadleri guzel faydali bide youtbe kanali onermek istiyorum özelden yazarsan. Donem donem hepimiz kotu duygular yasayabiliyoruz. Allah yardımcın olsun. Dualarini en hayirli sekilde kabul etsin. Dualarinin kabulune engel olan gunahlarimizi affetsin Rabbim. Gönlümüzü ferahlatsin insallah. Bu topiklerdeki olumlu tavsiyeler umut oluyor insana gerçekten. Yapanlarin yorumları vs gerceklesince zamani gelince okumak insana iyi geliyor.
Bak ne güzel yazmışsın teşekkür ederim ama gerçekten yalnis anladildim ağlamamak için zor tutuyorum kendimi

Ya Mune Mune abla konu sahıbı benım soylediklerimi çok yanlıs anladı özelden de senın yüzünden yanlıs anlaşıldım dıyor. Galıba hesabını da kapattıracakmış.
Ben ters ne dedım Allah aşkına. Özelden alttan alıyorum kırdıysam diye ama sımdı yazmıskı yandaşların beğenmedim atıyor yaptığından memnunmusun dıye gercekten naptımı bilmiyorum ama ne yaptıysam da özür dilerim ben haksızım tamam. Konuyu kapatman mumkunmu çünkü arkadasımız cokk alıngan ve gelecek yorumları kaldıramıyacak belli. Cidden arkadasım ıcın üzgünüm kusura bakmasın.
Hayır bak birisi gelmiş diyor ki yardımcı oluyor dualar için diyor ya birbirimiz yardımcı olmak tabi ki güzel Allah ne muradin varsa versin ama yalnis anlasildim çünkü beni anlamadan beni suçlu görüyorlar seni savunuyorlar kiriliyorm bence benim hesabım kapatilsin

Biz kendi aramızda belki hallediyoruz ben tartışmaya suruklemedim ama gerçekten üzerime çok geliniyor neden beni suçlu ilan ediyosunz
Bak güzelin herkesin kaderi farklıdır illa herkes şu yaşta evlenecek diye bir şey yok yada herkes evlenir diye

Aynen yaşlılar.ölücek diye bir şey olmadığı gibi bak bugün tur otobüsü devrildi bir sürü insan öldü
Herkes kaderini yasar bu senin istemenle.olmaz ALLAH yazar biz yaşarız sen gayret edersin ALLAH takdir

Negatif olmak seni daha çok uzer aynı şeyi takılmak seni daha çok uzer anladın mı bırak hayatını yasa zaten biri olucaksa o seni bulur sadece dua et yeter kendini hırpalama

Öncelikle , Özür diliyorum küçük yaşta değilim 31 yaşındayım , herkes hassas dönemden geçiyor, fakat amacım gerginlik yaratmak asla değildir Morrmeneksee Morrmeneksee Hanım'ın bı lafına kırıldım daha sonra ise üzerime gelindi , ben siteden giderim sorun değil daha hiç birşey sormam , Kalbi kırmak Allah'ın evini kirmaktir , bundan korkan insanım ben burda kimseyi tanımam etmem kimisi daha soruma yazmadan mormenekse hanıma verdim cevaba beğenmedim ifadesi bırakmak sizce doğru birşey mi ister istemez karşı taraf alınır ya da komik ifadesi bırakmak sonuçta ben de.kendimi.anlatiyorum Mune Mune hanım benim hesabımı kapatirsaniz çok sevinirim içtenlikle 🤲 asla buraya gerginlik yaratmak için gelmedim ama asla belki soru şeklim yalnis sordum ya da belki kendimi ifade edemedim ama şuan gerçekten çok icerledim , kızlar yine de olumlu olumsuz eleştirileriniz için tesekkur ederim hakkınızı helal edin kimin ne muradı varsa rabbim size en güzelini versin iyi akşamlar hoscakalin

X