Makyaj Ürünleri kıslar bu da benim makyaj denemem...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

lolalucy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2009
1.328
493
43
ilarzu gibi olmak için bayaa bi fırın ekmek yemem gerek ama genede paylaşmak istedim. nasıl olmuş soft smookey eyes makyajım kızlar? kullandığım malzemeleri de koydum. özellikle isabel dupondun rimelini şiddetle tavsiye ederim. en ince ve kısa kirpikleri bile süper yapıyor. benim kirpiklerim fena sayılmaz bu yüzden bir de gecenin geç vakti bu saatte temizlemesi zor olacağı için çok hafif sürdüm.

sivilcem için de özür... 3. hafta bu hafta yani geçmiş hali... ilk çıktığında nasıldı ve neler çektim artık siz tahmin edersiniz. kabus gibiydi.

bir de fondöten kapatıcı falan kullanmadım. temizlemesinden üşendiim için:)
sormak istedikleriniz varsa bekliyorum. ayrıca devamı gelecek...
ilarzucuuum bana not ver şekerim nolur...

[/IMG]
[/IMG]
[/IMG]
[/IMG]
[/IMG]
[/IMG]
[/IMG]
[/IMG]
[/IMG]
[/IMG]
[/IMG]

çok güzel olmuş canım ..yüz hatlarında güzel zaten aklinialirimsmile

Canım topiğin hayırlı uğurlu olsuna.s.

Makyajların çok hoşuma gitti,cildine bişey sürmediysen eğer bebek gibi cildin var maşallah aklinialirimsmile

bende çok beğendim....
özellikle cildin ışıl ışıl maşallah

ayyy kıslar teşekkür ederim. cildim için söyledikleriniz de ayrıca hoşuma gitti. saçlarım da palette bronz kahve boya ile boyalı yalnız aktı bayaa bi tekrar boyucam. burnumu yaptırmalı mıyım sizce?

çokk güzel olmuşsun
gözünün altına sürdüğün siyah kalem gün içinde akmıyor mu
benimki akıyor gözüm morarıyor :) gibi oluyor

çokk güzel olmuşsun
gözünün altına sürdüğün siyah kalem gün içinde akmıyor mu
benimki akıyor gözüm morarıyor :) gibi oluyor

canım cildin yağlı olabilir ondan akıyor olabilir. benim t bölgesi yağlı uzun zaman akmıyor. bir de fondöten kapatıcı uyguladıktan sonra göz altlarına pudra uygulamayı dene belki faydalı olur.

ayyy kıslar teşekkür ederim. cildim için söyledikleriniz de ayrıca hoşuma gitti. saçlarım da palette bronz kahve boya ile boyalı yalnız aktı bayaa bi tekrar boyucam. burnumu yaptırmalı mıyım sizce?
yaptırma bence burnun güzel duruyor.senin ihtiyacın yok ama minicik istiyorum diyorsan sen bilirsin.

canım çok güzel bir yüzün var makyajında çok güzel olmuş sade ve günlük ben çok beğendim.en sevdiğim far tonunu kullanmışsın.burnunda mükemmel ayrıca sakın ellettirme ..canım bu maskarayı nerden bulabilirim acaba çok beğendim fiyatı uygunmu? öğrenciyim de

çok güzel olmuşun len sempatiksalakcinni
bu arada hiç değişmemişsin süslü sempatiksalakcinni

yüzüzn güzel makyajta çok hoş olmuş.
ama arnın ortasındaki sivilceyi keşeke kapatıcıyla kaptsaydın..dikkatimii o çektii sadece..a.s.

canım bu maskara dore diye avon gibi bi firma var onun maskarası. fiyatı 20 tl. ben resmen stok yaptım bundan. süper bişii. ben dorenin temsilciliğini yapıyorum da. istersen elimde var sana gönderebilirim. kargo falan da istemem. bana özelden yazabilirsin ya da dur ben sana özelden yazayım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…