Makyaj Ürünleri kıslar bu da benim makyaj denemem...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
selam canım daha kapatıcı bır fondotenle aydınlık verırsen yuzune daha ıyı olur bu arada farınız sımlıyse rujunuzu daha mat secmeye ozen gosterın..elıne saglık

daha once senın resmını ımaj yapmıştım en hayran oldugum burnundu ınanılmaz karekter katıyor yuzune sakın ha

daha once senın resmını ımaj yapmıştım en hayran oldugum burnundu ınanılmaz karekter katıyor yuzune sakın ha

ayyy hayatım teşekkür ederim çok hoşuma gitti... sabah motivasyonumu aldım:) hatta bu bana 1 ay yeter herhalde:) :)

Seni ben yerim yaaa neler yazmış benim daha yeni haberim oluyor gülo yaaa tanrıçam sölemese haberim bile olmayacak dangalak arzu:)))

canısım çok güzel yapmışsın zaten. sadece farları biribirne karışmış gördüm o da altta baz kullanmamışsın ondan.

bir de göz pınarının altına doğru çok sürme simli farı

o zaman akmış gibi bi görüntü veriyor hayatısımm canözüm

çok çok öpüyorum

bu güzel jestin için de çok teşekkür ediyorum canım benim..
devamını bekliyoruz şöle gölgeli gölgeli

canım benimmmm saol:) farları karıştırdım. daha doğrusu bi sürdüm beğenmedim üstüne başka sürdüm:) silmek zor geldi:) öpüyorum canımcım. :kedi:

çok güzel olmuş. kullandığın rimelin aynısından kullanıyorum
gerçekten harika duruyo

bence kaşlarınızı biraz kalınlaştırsanız yüzünüze daha çok uyar. hem kalın kaş kaş-göz bölgesini belirginleştireceği için burnunuza dair olan şikayetinizi azaltır. burnunuzda yaptırılacak bir şey yok, gayet doğru yüzünüz için.

çook guzelsın canım benım:) makyajda neler kullandıgını su grılıde ııyıcene yazarmısın:) markalarıyla optum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…