kıslar acaba ben hamile miyim meraktam catlıcam lütfen cevap yazınnn

cornelia35

HoŞGeLDiN BeBeĞiM....
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2008
1.163
3
36
kızzzzlar mrb ben aranıza yenı katıldım.Biz 1.5yıldır korunmasız ilişkimiz var eşimde bende cok istioruz.ama buzamana kadar olmadı ben tetkiklere basladım doktora gittim testler yaptırdım hepsi çok ii cıktı eşimde muayene oldu.oda ii.gecen hafta rahım filmi cekındım.çok kötüydü.sonuc ii gibi gözüküor sag bıras zor gecmış ama sonucta ilaç gecti yanı.ilaç kullanıruz ben ve eşim.filimden beri yalasık 1 haftadır cok şiddetli kasık agrım var sag ve sola bıcak batar gibi agrılar grio belimede vuruor adet olcakmışım gibi belim agrıor.adetime daha 1 hafta var merak ediorum çok sık wc ye gidiorum kasık ve bel agrım arrtı göğüslerimde dokununca acıyo bide sabah midem bulanıo gibi oldum acaba hamileyim cok merak ediorum bilgilendirisenız sevinirim ...
:çok üzgünüm::sm_confused:

canım gecmiş olsun öncelikle ama bunlar adet belirtiside olabilir.henüz erken test için falan.biraz daha bekle bakalım.umarım hamilesindir

bendede aynı belirtiler olmuştu adetim 2 gün geçiyodu test alıp yaptım pozitif çıktı üstelik 2. çizgi soluk bile değildi inşallah sende hamilesindir

kızzzzlar mrb ben aranıza yenı katıldım.biz 1.5yıldır korunmasız ilişkimiz var eşimde bende cok istioruz.ama buzamana kadar olmadı ben tetkiklere basladım doktora gittim testler yaptırdım hepsi çok ii cıktı eşimde muayene oldu.oda ii.gecen hafta rahım filmi cekındım.çok kötüydü.sonuc ii gibi gözüküor sag bıras zor gecmış ama sonucta ilaç gecti yanı.ilaç kullanıruz ben ve eşim.filimden beri yalasık 1 haftadır cok şiddetli kasık agrım var sag ve sola bıcak batar gibi agrılar grio belimede vuruor adet olcakmışım gibi belim agrıor.adetime daha 1 hafta var merak ediorum çok sık wc ye gidiorum kasık ve bel agrım arrtı göğüslerimde dokununca acıyo bide sabah midem bulanıo gibi oldum acaba hamileyim cok merak ediorum bilgilendirisenız sevinirim ...
:çok üzgünüm::sm_confused:
canim benim insaalah hamilesindir.belirtilerin onu gösteriyor ama ..yinede cok ümitlenme hayal kirikligi yasamazsin insaalah

arkadaşım anlattıların aynı benim gebelik belirtilerim:) ama hayırlısı tabe bunu testle görcen ama benim de aynı adet olcak gibi anlattığın belirtiler olmuştu ama adetimin günü geçtikten sonra yani ilk aydan sonra olmuştu hatta düşürüyomuyum bebeğimi die çok korkmuştum ALLAHhepimize bağışlasın bebelerimizi şimdi burda çok şükür,,inşallah gönlüne göre olur yani senin adetine daha varmış ondan dolayı adet belirtisi de olabilir

arkadaşım anlattıların aynı benim gebelik belirtilerim:) ama hayırlısı tabe bunu testle görcen ama benim de aynı adet olcak gibi anlattığın belirtiler olmuştu ama adetimin günü geçtikten sonra yani ilk aydan sonra olmuştu hatta düşürüyomuyum bebeğimi die çok korkmuştum ALLAHhepimize bağışlasın bebelerimizi şimdi burda çok şükür,,inşallah gönlüne göre olur yani senin adetine daha varmış ondan dolayı adet belirtisi de olabilir

canlarım benım cok teşeşkkür ederim sizlereee.canım papatya inş dediin gibi olurrr.ama benım adet belirtilerim 2 gün öncesinden baslar ben bu agrıları 1 haftadır cekıorum ve bu kasık agrısı başka bi sancı ara ara batmalar kramplar özellikle de yürürken ve bugun midem bulandı yine durup dururken bulanıo.artı akşamları cok sık tuvalete gidiorum bilmiorum üşütmüş de olabilirim ama inşalllah öle deildir.çok isitorum artık yoruldum bu ay içimde büyük bi umut var.belki yarın dktora bile giderim kendi doktorumu aradım carsambaya kadar devam ederse gel bi bakalaım dedi.ben ogune kadar adet olmam lazım yanı 4 gün var.bakalım artık hayırlısı umarım hamileyimdir.allah isteyen herkese nasip etsin.bana dua edin inş öledir.süprizzzzz:asigim:

cornelia35 arkadaşım benimde brihaftadır sağ kasığım ağrıyo aynı bazen bu sol kasığıma vuruyo adetimede iki gün var nede oluyo bende çok merak ediyorum inş hamişizdir allahım olmayan herkese versin aminnnnnn

cornelia35 arkadaşım benimde brihaftadır sağ kasığım ağrıyo aynı bazen bu sol kasığıma vuruyo adetimede iki gün var nede oluyo bende çok merak ediyorum inş hamişizdir allahım olmayan herkese versin aminnnnnn

inş canım inşallah cokistiorum allahım bana bu mutlu anı yaşatsın inşallah sanada ben hiç böle olmamıştım öglende midem bulandı.:1hug:

cornelia 35 inş cnm teste çıkar hamilesindir benim 2 var adetime ama bencesaret edip yapamıyom tek çizgi çıkmasında korkuyom günüm geçinceye kadar bekleycem

Anladim canim ama napayim ben istiorum meraktan catlicam hiç böle olmadim.bakalim yarin sabah haberi verririmm...sende yap istersen belki çikar ..eger adetten hemen sonra kaldiysan erken döllenme oluu için çikabiliormuş öle okudum ben...

canım üzülme nasip bu ay değilmiş inşallah bir dahaki ay hamile kalırsın her ay yeni bir umut. Allahım hayırlısıyla nasip etsin. Bu arada ne zamandır istiyordunuz

pardon okumamışım 1,5 yıldır yazmışsınn canım bende öyle 1 yıl 2 ay oldu bizde testleri yaptırdık ii cıktı bende pko var sadece bakalım hayırlısı... Bende bua y rahim film cekildim.. Ve şuan adetim 10 gün gecikti hala test yamadım cünkü hep böyle gecikiyor bugun yarın yapıcam ama...

X