kıskançlık anlatmadan edemeyeceğim

cillibombom

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2013
456
50
34
hanımlar bugün öğleden sonra öyle sinirlerim bozuldu ki anlatamam. sevgilimin 4 yaşında bir kardeşi var kendisi 24 yaşında /annesi 42 yaşında sıkıntılı bir doğum gerçekleştirdi///
onun ana sınıfında aile saati diye bir şey varmış her veliye bir gün veriliyor 3 * 5 arası o aileden biri çocuklarla ilgileniyor. sevgilim polis annesi ve ailem biliyor bende gitmek istedim annesi sınıfa götürdü aslında sevgiliyiz ama martta sözlencez annesi de oğlumla sözlüsü diye tanıştrdı gitti evde işleri vardı.
öğretmende sınıfta bizi bıraktı bende bi köşeye oturdum sevgilim resmi kıyafetle gitti çocuklara nasıl polis olunur cart curt anlatıyo arada öğretmen yardımcısı gibi bişi var kapıdan bakıp duruyo kıllandım his işte hissediyo insan sonra geldi sevgilimin yanına gülüyo falan uyuz oldum gittim yanlarına koluna girdim sevgilimin bana bi bakış attı sanki o sevgilisi allahım gelde gebertme dedim içimden bir de soruyo genç biri o yaşta çocuğu olması imkansız ama kaç yaşındaydınız dedi sevgilime yok efendim kızı varmış da onla okumuş sanmış bir yerden tanıyomuş
bilmem ne ama benle gidene kadar resmen bakışlarıyla kavga etti, neyse gitsek şunu boğmadan diyorum tabi içimden neyse sevgilimin kardeşinin üstünü giydiriyorum geldi bu sefer başını okşuyo bi öğretmenim desene falan dedi sonra sevgilime döndü öğretmenim demesine bayılıyorum diyo allahım elimde kalacaktı sevgilimde saf işte bişi düşünmüyo belli gülüyo iyi akşamlar demeler falan
anlatmak istedim ama bu kadını bi daha görürsem ne yapmalıyım

hanımlar bugün öğleden sonra öyle sinirlerim bozuldu ki anlatamam. sevgilimin 4 yaşında bir kardeşi var kendisi 24 yaşında /annesi 42 yaşında sıkıntılı bir doğum gerçekleştirdi///
onun ana sınıfında aile saati diye bir şey varmış her veliye bir gün veriliyor 3 * 5 arası o aileden biri çocuklarla ilgileniyor. sevgilim polis annesi ve ailem biliyor bende gitmek istedim annesi sınıfa götürdü aslında sevgiliyiz ama martta sözlencez annesi de oğlumla sözlüsü diye tanıştrdı gitti evde işleri vardı.
öğretmende sınıfta bizi bıraktı bende bi köşeye oturdum sevgilim resmi kıyafetle gitti çocuklara nasıl polis olunur cart curt anlatıyo arada öğretmen yardımcısı gibi bişi var kapıdan bakıp duruyo kıllandım his işte hissediyo insan sonra geldi sevgilimin yanına gülüyo falan uyuz oldum gittim yanlarına koluna girdim sevgilimin bana bi bakış attı sanki o sevgilisi allahım gelde gebertme dedim içimden bir de soruyo genç biri o yaşta çocuğu olması imkansız ama kaç yaşındaydınız dedi sevgilime yok efendim kızı varmış da onla okumuş sanmış bir yerden tanıyomuş
bilmem ne ama benle gidene kadar resmen bakışlarıyla kavga etti, neyse gitsek şunu boğmadan diyorum tabi içimden neyse sevgilimin kardeşinin üstünü giydiriyorum geldi bu sefer başını okşuyo bi öğretmenim desene falan dedi sonra sevgilime döndü öğretmenim demesine bayılıyorum diyo allahım elimde kalacaktı sevgilimde saf işte bişi düşünmüyo belli gülüyo iyi akşamlar demeler falan
anlatmak istedim ama bu kadını bi daha görürsem ne yapmalıyım

anlattıklarına bakarak hiçbişey

yapmamalısın canım sevgiline güvenmelisin sonuçta sözlenecekmişsiniz neden böyle bir şüpheyle aklını bulandırıyorsunki
biz kaızlar böyle yaparak adamın aklına kendimiz sokuyoruz benden sana tavsiye sakın sevgiline bahsetme bu kıskançlığından baktın yne rahatsız oluyorsun ki nişanlın birdaha ana sınıfında ne işi olucakta gidicek sen kıza gidip bşi desen zaten arsız bşiymiş oda
kendini nimetten sayar:):KK1:

anlattıklarına bakarak hiçbişey

yapmamalısın canım sevgiline güvenmelisin sonuçta sözlenecekmişsiniz neden böyle bir şüpheyle aklını bulandırıyorsunki
biz kaızlar böyle yaparak adamın aklına kendimiz sokuyoruz benden sana tavsiye sakın sevgiline bahsetme bu kıskançlığından baktın yne rahatsız oluyorsun ki nişanlın birdaha ana sınıfında ne işi olucakta gidicek sen kıza gidip bşi desen zaten arsız bşiymiş oda
kendini nimetten sayar:):KK1:

yok bitanem tutamadım çenemi bahsettim sinir oldum resmen bakışlarıyla benle kavga edip durdu dedim bi de sınıfa girdim sevgilimin annesine hep beraber mi geldiniz dedi annesi de bu oğlum bu da sözlüsü ben gidicem dedi sustu onu falan söyledim işte gıcık oldum dedim o da sevgilim sen rahatsız olduysan ben bi daha gitmem oraya dedi içim rahat

Bence siz aşırı duygularınıza yenilen birisiniz
Öğretmen sadece konuğunu tanımak istemiştir
Sonuçta çocuklara mesleki eğitim verecek olan sevgiliniz,siz değil
Kendinize neden rakip gördüğünüzü anlamış değilim
Bir de sizin orda olmanıza bir anlam veremedim bende
Ne gerek vardı :KK20:
yularını bırakmayım misali her yere beraber gitmek zorunda değilsiniz:KK47:

Bence siz aşırı duygularınıza yenilen birisiniz
Öğretmen sadece konuğunu tanımak istemiştir
Sonuçta çocuklara mesleki eğitim verecek olan sevgiliniz,siz değil
Kendinize neden rakip gördüğünüzü anlamış değilim
Bir de sizin orda olmanıza bir anlam veremedim bende
Ne gerek vardı :KK20:
yularını bırakmayım misali her yere beraber gitmek zorunda değilsiniz:KK47:

ilişkimizi nasıl yaşayacağımızı size danışmayacağım
sevgilim ve sevgilimin ailesi o gün yardıma ihtiyaçları olduğunu söyledi ve gelmemi istedi memnuniyetle gittim
tabi çekememezlik kokuyor yorumunuz
ayrıca o öğretmen değil
diğer ana sınıflarına öğretmenlere falan yardımcı olan biri kimse onun misafiri değil
üslubunuzu bilin haddinizi bilin

öğretmen veya öğretmen yardımcısı bukadar kişileri küçümsemeyin.
Ben sorun göremedim,bu yazıklarınızdan sanarsını ki erkek arkadaşınızı elinizden aldılar.

Bukadar sert yazmam ise sizin uslubunuza uymak amaçlı.

Eğer konu açıyorsanız her yoruma açık olacaksınız.neyapalım yani sizi pof poflayalım mı.

sevgilim ve sevgilimin ailesi o gün yardıma ihtiyaçları olduğunu söyledi ve gelmemi istedi memnuniyetle gittim
ayrıca o öğretmen değil
diğer ana sınıflarına öğretmenlere falan yardımcı olan biri kimse onun misafiri değil

Pardon da ben üslubumda size yönelik çekememezlik kokan bi yorum yaptığımı düşünmüyorum
Ki ben sizi tanımıyorum bile
Ve buraya yazdıysanız da her türlü yoruma açık olmanız gerekirdi
Anasınıflarında yardımcı olan hanımlarda bir nevi öğretmendir orda ..
Sonuçta çocuklarla ilgileniyorlar,bence siz biraz fazla egoistsiniz
Benim de kızım kreşe gidiyor ve özel günlerde öğretmeniyle birlikte yardımcı ablalarına da hediyeler alıyoruz...
Sizin ilişkinizi nasıl yaşayacağınız da beni ilgilendirmez bu arada

öğretmen veya öğretmen yardımcısı bukadar kişileri küçümsemeyin.
Ben sorun göremedim,bu yazıklarınızdan sanarsını ki erkek arkadaşınızı elinizden aldılar.

Bukadar sert yazmam ise sizin uslubunuza uymak amaçlı.

Eğer konu açıyorsanız her yoruma açık olacaksınız.neyapalım yani sizi pof poflayalım mı.

işi çocuklarla ilgilenmekse çocuklarla ilgilenecek sevgilimle değil

Ya böyle kizlarda var, hep bana misali. Kizin tavirlari hic hoş değilmiş. Kiz öğretmenmi?,
sevgiline güven o kizi dert etme sen. Ilk gördüğünde gözüne kestirmistir begenmis olabilir,
Sonra da.seni gorunce isin rengi değişti :). Sen orda hic umursamaz tavirda olacaktin ki,
Kiz daha cok sinir olurdu:), ve sevgiline hayatim canim gibi kelimeler söyleyecektin.

:) ne kizlar varya Allahim Yarabbim.. Sorun etme, zaten sözleniyormuş sunuz.

O yardımcı bayanların görevi sadece çocuklarla değil velilerlede illgilenmek hanımefendi.
Şöyle bir maddemi var,yardımcı bayanlar sadece çocuklarla ilgilenecek,velilerle hiç konuşmuyacak.
Hatta sevgilisiyle gelen erkeklere bakmayacak dahi,yoksa sizi görevinizden atarız.

Ya böyle kizlarda var, hep bana misali. Kizin tavirlari hic hoş değilmiş. Kiz öğretmenmi?,
sevgiline güven o kizi dert etme sen. Ilk gördüğünde gözüne kestirmistir begenmis olabilir,
Sonra da.seni gorunce isin rengi değişti :). Sen orda hic umursamaz tavirda olacaktin ki,
Kiz daha cok sinir olurdu:), ve sevgiline hayatim canim gibi kelimeler söyleyecektin.

:) ne kizlar varya Allahim Yarabbim.. Sorun etme, zaten sözleniyormuş sunuz.

yok canım ama bazı yorum yapanların yorumlarını okuyunca kendimden şüphe etmiştim yani ama yalnız değilmişim şükür,
neymiş efendim yaşı kaçmış, hep beraber mi gelmişiz, bir yerden tanıyormuş...
bu mu yani onun görevi

O yardımcı bayanların görevi sadece çocuklarla değil velilerlede illgilenmek hanımefendi.
Şöyle bir maddemi var,yardımcı bayanlar sadece çocuklarla ilgilenecek,velilerle hiç konuşmuyacak.
Hatta sevgilisiyle gelen erkeklere bakmayacak dahi,yoksa sizi görevinizden atarız.

tabiiiii görev ne güzel görev öyleee
yaşı kaçmış da nerden tanıyormuş, bir de beni görünce hep beraber mi geldiniz yok canım halisünasyon görüyosun sen ahahah görev ki ne görev

Bence de sevgilinizle ilgilenmek görevi değil. Çok da ilgilenmiş gibi göremedim yalnız kadını. Hani tam olarak ne gibi bir muhabbet geçti sizi rahatsız edecek anlamadım. Sadece bakışlardan rahatsız olduysan eğer inan etrafta bakışları farklı gelen birçok insan oluyor. Kimisinin bakışı, duruşu öyle. Hemen ön yargılı davranma derim.

Gerçekte veli olan da sevgilinizin annesi sanırım. Sizin durumunuzda öyle bir şey göremedim ama genelde zaten bu şekilde yakınlaşmalar, yasak aşklar da dışarıdan bakıldığında normal görünen diyaloglarla başlıyor. Sen yine önlemini al madem çok rahatsız olduysan, bir daha görüşme olacaksa sevgilinin annesi gitsin. Durduk yere mecburiyette yokken sende rahtsız olma.

Bence de sevgilinizle ilgilenmek görevi değil. Çok da ilgilenmiş gibi göremedim yalnız kadını. Hani tam olarak ne gibi bir muhabbet geçti sizi rahatsız edecek anlamadım. Sadece bakışlardan rahatsız olduysan eğer inan etrafta bakışları farklı gelen birçok insan oluyor. Kimisinin bakışı, duruşu öyle. Hemen ön yargılı davranma derim.

Gerçekte veli olan da sevgilinizin annesi sanırım. Sizin durumunuzda öyle bir şey göremedim ama genelde zaten bu şekilde yakınlaşmalar, yasak aşklar da dışarıdan bakıldığında normal görünen diyaloglarla başlıyor. Sen yine önlemini al madem çok rahatsız olduysan, bir daha görüşme olacaksa sevgilinin annesi gitsin. Durduk yere mecburiyette yokken sende rahtsız olma.

ben konuştum canım sevgilimle tamam hayatım sen huzursuz olacaksan bi daha gitmem dedi, keşke orda deseydin bende dikkat ederdim düşünemedim dedi sorun yok iyiyiz

Hicbir sey yapma...
Ciddiye bile alma...
Zaten her zaman gozunun onunde tutamazsin...
Sevgiline guven, gerisi onemli degil...
Anlattigin kadariyla da gayet guven veriyor...

ayrıca o öğretmen değil

niye bu kadar kizdin ki simdi ? Sinirlendigin zaman hemen boyle tepki vermen sadece senin hakkinda fikir veriyor bak. Dikkat et, bu kadar fevri olma.

Gecmis gitmis,sevgilinde rahatsiz olduysan bidaha gitmem demis daha niye sknti yapiyorsun ki :KK37:

ben konuştum canım sevgilimle tamam hayatım sen huzursuz olacaksan bi daha gitmem dedi, keşke orda deseydin bende dikkat ederdim düşünemedim dedi sorun yok iyiyiz

Kusura bakmayın ama siz galiba biraz fazla kıskanç bir yapıya sahipsiniz ve bu yüzden tüm bayanlara karşı ön yargılıymışsınız gibi geldi.. yani herhangi bir bayan sevgilinizle normal bir dialoğa da girse siz kıskanırsınız sanırım :KK31:

Hemen bu kadar celallenmeyin. Sakin ve sağduyulu olmak lazım. Size ilk başta doğru gibi görünen şey, üzerinde biraz düşündüğünüzde çok da yanlış gelebilir. Öğretmen yardımcısı hanım belki sadece ilgili (sadece işiyle ilgili) görünmek için samimi davranmıştır meslek tanıtımı için gelen konuğa. Kendinizi o kızın yerine koyun ve düşünün. İşiniz gereği birine ilgi göstermek (sonuçta bu anaokuluna para ödeniyor. Ticari bir kurum ve sizden beklenen, ailelere şirin ve samimi görünmektir.) zorunda kaldığınızda o kişinin kız arkadaşından gelen ''sen benim erkeğime göz mü diktin?'' tavırlarına sinir olmaz mıydınız? Bahsettiğiniz gözlerle yapılan kavga, erkek kavgası değil de haysiyet kavgası olmasın? Sizin gurunuz kırılmaz mıydı böyle bir tutum karşısında? El insaf! Erkek arkadaşınız dünyanın en yakışıklı, en dayanılmaz erkeği de olsa inanın her gören ona çarpılmaz. Polis değil de Hollywood yıldızı olsa ne olacak? Dünya starlarının eşleri, sevgilileri ne yapsın yahu o zaman? Diyelim ki kadınlar da sevgilinize çarpılıyor, anaokulunda, markette, avmde. Ne güzel işte. Gurur duyun. Gülün geçin. Kendinize dert etmeyin.

X