KİŞİSEL GELİŞİM//Manevi Rutinler

bunu izlemeye başladım çok tatlı anlatıyor ya nasıl gülüyorum

bunu izlemeye başladım çok tatlı anlatıyor ya nasıl gülüyorum

fırsat buldukça bütün vidolarnı izleeeee

ben bu hocanın sayesında namazımı tam olarak oturttum

hani bazen insan tembellik ederye heme uğur hocanın vidosu aklıma gelir hemen kılarımm

birde kuranı kerimi tam olarak öğrenip okursa değme keyfimeee

bitti .çok güzeldi.anlatımına bayıldım.şimdi he'nin videosunu izlicem

sabah başladım.böyle böyle arkası gelecek inş.videolarda baya destek olacak gibi

iş yerinde mescit var aslında benim.bahanemde yok :))))
Kılamamak bahanesini inanın bizler üretiyoruz. Kaldı ki artık abdest almak, namaz kılmak çok kolay. Önceden beri kılan biriyim o yüzden kıyaslama yapabiliyorum. Eskiden işyerlerinde veya dışarda namaz kılmak gerçekten zordu. Abdest alma yeri bayanlar için sıkıntı olurdu, cami dışında namaz kılma yerleri yoktu. Şimdi işyerlerinde, yol üstü tesislerde, avm’lerde hem abdest alma yerleri hem mescitler var.
Eskiden evlerde bile daha zordu namaz kılmak, kış günü buz gibi akan sularda abdestler alınırdı. Ben işim gereği çok fazla yolculuk yapıyorum, her yerde abdest alacak ve namaz kılacak yerler bulabiliyorum. Hatta bazı avm’lerde sıcak su akıyor, peçeteler filan mevcut.
Bu rahatlığı kesinlikle lehe çevirmek lazım, rehavete kapılmadan bahaneler üretmeden istikamet üzere namazları eda etmek lazım.

evet bahaneler üretilir ama çözüme odaklı olsak inan çözüm buluruzzzz

bende çözüm bulmaya çalışıyorummm inş. tez zamanda vaktinde eda etmeye çalışırımmm

tşk ederim

Suhannn
Nasıl sevindim anlatamam. Rabbim daim etsin inşAllah. 40 gün dedikleri gerçekten doğru. Bi süre sonra ezan okunmasını bi heyecanla bekliyor insan. Rabbimin huzuruna çıkacağım diye içi kıpır kıpır oluyor. Lütfen nefsini dinleme. İlk zamanlar şeytan çok uğraşıyor ama sonrası kolay
Ayrıca bol bol namazla ilgili video izle
Ben Fatih Yağcı’ nın namaz videolarıyla başlamıştım. İstersen onları da atarım birazdan

olur canım onuda izlerim.sabah işe geç kaldım kaçırdım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…