Kısır olduğumu öğrendim ve evliliğimden umutsuzum..

ipekyildirim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2017
2
7
36
Herkese ilk olarak merhabalar... Burayı bir arkadaşımın tavsiyesi ile buldum.. Adım İpek ve 3 yıldır evliyim. Eşim ile birlikte güzel ve eğlenceli bir evliliğimiz var(dı) ta ki kısır olduğumu öğrenene kadar.. Bu onu pek dert etmiyor ve üzülmemi istemiyor ama ben çok kafaya takmaya başladım.. Bunu öğreneli 3 ay kadar oldu. Şuan halen genç yaşta olduğumuz için belki pek kafaya takmıyor.. ama ilerisi için umutsuzluklarım var! Acaba eşim beni bırakır mı ileri de çocuk baskısı ailesi tarafından yapılır mı vs diye çok kuşkuluyum.. Ailesi henüz bilmiyor bu konuyu. Kısır olmamın sebebi aslın da benim yüzümden de değil bir nevi.. Eşimi çok seviyorum, o da beni çok seviyor ve aşk evliliği yaptık biz.. Eşimin cinsel organı fazlasıyla iri ve bu benim rahim bölgemi zedelemiş. ve oluşan ağrılarımdan dolayı birlikteliklerimizi hep ertelemeye başladım son 2 senedir. En sonun da dayanılmayacak bir ağrı olduğu için doktora gittik ve kısır olduğumu da o zaman öğrendim... Nasıl bir yol izlemeliyim? Tüp bebek aşamaları nasıl oluyor? Umut var mı ? Ankara da bildiğiniz bir doktor var mı? lütfen bana yol gösterin...

o ilk şok çok kötü tabi.insan bir türlü kabullenemiyor.kafanın içinde binlerce sorular uçuşuyor ama tedavisi var.öncelikle tetkiklerinin yapılması lazım eşindede problem varmı onu da öğrenmelisiniz.sonra ilaç tedavisi sonra iğneler sonra aşılama en sonunda da tüp bebek.olay kısaca bu şekilde.

Kesinlikle evet. Hiç tahmin etmezdim ya bu şekilde bir şey ile karşılacağımızı... Çok teşekkür ederim

At yalanı enayi yerine koyuyosun hepimizi !

Aynen öyle hikayeye bak kime ne eşinin cinsel organından ne kadar ayıp yaa))) böyle şeylere ne gerek.var ne kadar belliki yalan oldugu

Bebek sahibi olmak icin bu kadar cabalayan dua eden varini yogunu gecesini gunduzune katan arkadaslarim varken boyle bir konuyu tiye almak.insanlarin zaaflariyla oynamak.Bunu nasil yapiyorsunuz.inşallah yanilmisizdir dalga konusu yapmamissinizdir bu konuyu.

yaw he he zedelemeyle kısırlık ne alakaymış benim kocamında geçen kolunda doku zedelenmesi olmuş ama doktor kolunu kullanamıycan demedi sen sallıyosun şuan

anlamadım ben doktora gittin sana kısırsın sen mi dedi (kısır ne yaa böle bi tabiri günümüzde hiçbir doktor kullanmıyor) ..ne sorun ne birsürü neden var bu nedenlerin bir ismi var hepsininde de günümüzde çok şükür tedavisi var ..eşinin bilmem nesi mi seni kısır yapmış bu nasıl bir saçma konu ya töbe yarabbimmmm ...gıcık oldum sana karşımda olsan herlade dalardım direk kusura bakma

Son düzenleme:
kısırlık öyle 1 dk anlaşılacak birşey değil . bunu öğrenmek süreç ister. bir muayene ile mi anlaşıldı. hsg çekilmeden nasıl anladı o doktor. ne kadar gereksiz insanlar var yazık kesin bunu yazanda erkektir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…